Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Вітальне звернення міського голови Тернополя до учасників Загальнонаціональної прощі у Зарваниці
16 липня 2017;  автор: admin

Від імені тернопільської громади щиро вітаю усіх учасників Загальнонаціональної прощі до Маріїнського духовного центру у Зарваниці.

У ці дні Тернопільщина вкотре перетворюється на центр духовного життя в Україні. Тернопільщина радо вітає дорогих гостей, Главу УГКЦ Блаженнійшого Святослава, префекта Конгрегації Східних Церков Кардинала Леонардо Сандрі та тисячі вірян, що беруть участь у прощі.

Цього року ми всі разом молитимемося за мир та цілісність України та відзначатимемо дві віхові події в історії всієї України, 150-річчя коронації Зарваницької чудотворної Ікони Пресвятої Богородиці та 125-ліття з дня народження Патріарха Йосипа (Сліпого).

У ці дні згадаймо уроки Патріарха Йосипа. У своїх посланнях він вчив нас, що українці завжди були єдині духовно попри політичні і адміністративні кордони. Саме ця єдність допомогла нам вибороти незалежність. Патріарх також наголошував на потребі берегти християнську родину, що є основою здорового суспільства народу і нації.

Маємо пам’ятати про ці послання зараз, коли нас намагаються розділити, знищити нашу добру духовну традицію. Ми повинні бути як ніколи єдині: політично та духовно.

Тож, хай згадки про ці визначні події та спільна молитва допоможуть Україні та кожному з нас стати сильнішими. Зберегти та розвинути нашу духовність, як традиційну основу розвитку українського народу та української держави!

 

Міський голова Тернополя                                                                                     Сергій Надал