Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
У Тернополі збудують величезний Центр веслування та водних видів спорту
19 травня 2017;  автор: admin

Скоро у Тернополі розпочнеться будівництво Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль»». На спорудження цього об’єкту з міського бюджету буде виділено 7 млн. грн., а іншу частину коштів планується отримати від співфінансування обласної влади та Державного фонду регіонального розвитку.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який з робочим візитом перебуває на Тернопільщині, розповідає, що зі сторони Фонду регіонального розвитку планується інвестиція приблизно у 17 млн. грн. А після будівництва Центру у Тернополі планується проводити Чемпіонати України, Європи та світу.

Очільник Тернополя Сергій Надал каже, що тернопільське озеро має усі перспективи стати не лише туристичною перлиною міста, а й стати площадкою для розвитку усіх водних видів спорту.

«У місті є хороша база для організації такого Центру, адже у нас функціонує веслувальна школа, працюють професійні тренери, - пояснює міський голова. – Зазначу, що у Центрі, окрім спортивних об’єктів, буде облаштована ще й інші інфраструктура, якою зможуть скористатися не лише спортсмени, а й тернополяни та гості міста. Сподіваюся, що це буде можливо уже наступного року».