Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Вітання Сергія Надала з 99-річчям з дня заснування Товариства Червоного Хреста
18 квітня 2017;  автор: admin

Сьогодні виповнюється 99 років з дня заснування громадської, гуманітарної організації Червоного Хреста України, діяльність якої ґрунтується на захисті людського життя та здоров’я, запобігання людським стражданням та допомоги обездоленим.

Від імені громади Тернополя та себе особисто вітаю Червоний Хрест із такою тривалою та дуже необхідною нашому суспільстві діяльністю, яка виникла в Україні ще під час Першої світової війни. Робота у Червоному Хресті – це здатність людей безкорисливо виконувати роботу на благо іншої людини у дусі братерства між людьми. І саме тому допомогу цієї організації, яка уособлює милосердя, гуманізм, допомогу та підтримку добре знають, відчувають та шанують тернополяни. 

З нагоди свята Тернопільська міська рада щиро дякує Товариству Червоного Хреста за співпрацю у різних проектах. Вірю, що організація надалі зміцнюватиме свої позиції у Міжнародному русі Товариства Червоного Хреста, а основоположні принципи сприятимуть збереженню життю і здоров’ю людей.

 

 

Міський голова                                                                                                 Сергій Надал