Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
У Тернополі напередодні Дня довкілля провели екологічну акцію
14 квітня 2017;  автор: admin

12 квітня, напередодні Дня довкілля та в рамках двомісячника благоустрою, депутати Тернопільської міськради провели на своїх округах екологічні заходи.

Алею туй вздовж дитячого і спортивного майданчиків висадив депутат Тернопільської міської ради Володимир Місько спільно з місцевими жителями. Об'єктом благоустрою обрали оновлений бульвар Просвіти, який після реконструкції відкрили влітку минулого року.

«Тут на окремих ділянках є перепад висот між майданчиком і доріжкою. Тому під час дощів змивається ґрунт. Відповідно і вигляд трохи неестетичний. Ми посадили дерева, які мають укріпити ґрунт і збільшити зелені насадження в цій частині міста. У найближчий час плануємо провести тут благоустрій і це вже буде інфраструктурний об’єкт, який матиме завершений вигляд», - каже Володимир Місько. - «Ініціатива належала мешканцям вул. Лучаківського № 13, що поблизу бульвару. Це дуже хороший приклад, коли ОСББ виступає з пропозицією, ми підтримуємо і усі разом робимо наше місто комфортнішим та затишнішим».

Вже другу у цьому році толоку на стадіоні «Текстерно» провів депутат округу №35, секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада. З настанням весни стає актуальним проведення вже традиційної дворової спартакіади. Для того, щоб спортивне свято відбулося, необхідним є належний стан стадіону. Нагадаємо, на початку березня під час толоки на «Текстерно» зібрали більше 100 мішків сміття. «Цього виявилося недостатньо, щоб повноцінно прибрати цю територію. Тому провели ще одну толоку», - каже Віктор Шумада. – «Окрім цього у дворах будинків на проспекті Злуки № 9, 11, 13, 17, 23 посадили туї та кущі. Долучились до нашої ініціативи мешканці навколишніх будинків. Думаю, це хороший приклад, коли усі спільними зусиллями робимо наше місто чистішим і долучаємося до збільшення зелених насаджень».

Депутат міськради Ліна Прокопів висадила зелені насадження на вул. Стадникової №1. Відтепер двір та прибудинкову територію прикрашатимуть ялинки, липи та кущі калини. «Приємно, що молоде покоління охоче працює і робить рідне місто ошатним», - наголошує Ліна Прокопів.