Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Вітання засновнику і художньому керівнику Галицького муніципального камерного оркестру Василю Феленчаку з нагоди 70-річчя
20 березня 2017;  автор: admin

Шановний Василю Андрійовичу!

Від імені громади Тернополя та від себе особисто вітаю Вас із Вашим 70-літтям. Бажаю міцного здоров’я, творчого натхнення та Божого благословення у виконанні покладеної на Вас місії – нести у світ мистецтво та культуру, прославляти рідну Україну та Тернопілля.

Щиро пишаюся особистим знайомством з народним артистом України, з заслуженим артистом України, засновником і художнім керівником Галицького муніципального камерного оркестру, зі славним сином України.

За свою довгу і продуктивну творчу кар’єру ваша творчість вже стала синонімом української оркестрової та камерної музики, Ваші роботи неможливо сплутати з роботами інших митців, адже Ви створили сотню аранжованих творів для камерного оркестру та солістів.

Хочу подякувати Вам за працю на посаді керівника Галицького муніципального камерного оркестру, який за 25 років діяльності став одним з символів Тернополя та прославляє наше місто в Україні та за кордоном.

Многії і Благії Літа!

 

З повагою,

Міський голова Тернополя                                                                     Сергій Надал