Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Тернопільська міська рада підписала меморандум про співпрацю з «Гільдією інженерів технічного нагляду»
16 березня 2017;  автор: admin

Меморандум про співпрацю між Тернопільською міською радою та Всеукраїнською громадською організацією «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» підписано 16 березня. Ця громадська організація налічує понад 4500 осіб, які спостерігають за забезпеченням якості будівельних робіт та у 2015 році отримала делеговані повноваження атестувати інженерів технагляду в Україні.

«Тернопіль, як і інші міста, отримав повноваження Державно-архітектурного будівельного контролю. Метою цього Меморандуму є ефективне співробітництво для отримання позитивного результату при здійсненні повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та сприяння професійній діяльності інженерів технічного нагляду на об’єктах будівництва, тобто це інструмент спільних дій для досягнення якості будівельних робіт у місті», - розповідає віце-президент «Гільдії інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» Олег Спицький.

Очільник Тернополя Сергій Надал привітав учасників Гільдії у Тернополі та зазначив, що «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництва об’єктів архітектури» може бути гідним прикладом для представників інших сфер, адже ця організація створена фахівцями.

«Будівництво є однією з тих галузей, які найбільше розвиваються у місті і функції державного архітектурно-будівельного контролю – це, перш за все, безпека людей, це інтеграція з існуючими мережами та навколишнім середовищем, це відповідність всім правилам та нормам будівельного законодавства, - каже міський голова Сергій Надал. - Саме тому нам важливо співпрацювати з кваліфікованими представниками вашої організації, яких будемо долучати і до роботи дорадчих органів у сфері містобудування Тернополя».