Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Очільник Тернополя взяв участь в обговоренні проекту ліберального Податкового кодексу України
14 березня 2017;  автор: admin

14 березня у Центрі Євростудій ТНЕУ відбувся круглий стіл з питань обговорення проекту ліберального Податкового кодексу України, розробленого фахівцями Асоціації платників податків України. Участь у заходів взяв міський голова Сергій Надал.

Очільник Тернополя зазначив, що подібні обговорення є надзвичайно важливими для представників бізнесу, громадськості та органу місцевого самоврядування, адже саме вони будуть його реалізовувати.

«Сьогодні в розвинених країнах малий та середній бізнес приносить близько 70% доходів державі і саме тому йому варто приділяти значну увагу, у тому числі й прислухатися щодо впровадження нового Податкового кодексу, - каже Сергій Надал. – Зі своєї сторони міська рада у Тернополі робить максимально сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу, наприклад, одним з важливих рішень було обговорення з підприємцями та прийняття таких диференційованих ставок місцевих податків, щоб і наповнити місцевий бюджет, і щоб ці податки не були обтяжливими для бізнесу».