Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Сергій Надал зустрівся із представниками ОСББ у новоствореному Ресурсному центрі
26 квітня 2016;  автор: admin

26 квітня у приміщенні нещодавно відкритого Ресурсного центру підтримки об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, який розміщений за адресою вул. Коперника, 1, міський голова Сергій Надал зустрівся із представниками уже зареєстрованих у Тернополі ОСББ. Під час зустрічі присутні обговорили подальше функціонування Ресурсного центру та перелік послуг, які будуть надаватися у ньому.

«У Тернополі, станом на 1 квітня, зареєстровано 374 ОСББ, - розповідає очільник Тернополя. - Оскільки до 1 липня тернополяни повинні вирішити, чи їм об’єднуватися у ОСББ, обирати управителя, чи залишатися на обслуговуванні балансоутримуючої організації, тому існує необхідність у наданні практичної інформації про усі можливі варіанти. Ми плануємо, щоб у Ресурсному центрі тернополяни, які цікавляться питаннями створення ОСББ, могли отримати інформацію від представників діючих ОСББ, компаній, які надають послуги енергозбереження, працівників ЖКГ і т.д.»

Голова спілки «Рада голів ОСББ м. Тернополя» Сергій Лупак та інші представники ОСББ висловили пропозицію, щоб у Ресурсному центрі хоча б двічі на тиждень свої консультації надавали представники уже діючих у місті ОСББ, а також попросили, щоб у цьому центрі, у час здачі звітності, також можна було отримати консультації представників Державної фіскальної служби.

Зазначимо, що Тернопіль сьогодні займає друге місце в Україні по кількості створених ОСББ.