Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Частково змінено рух громадського транспорту у зв’язку з ремонтом вул.Живова
07 липня 2015;  автор: admin

Ремонтні роботи по заміні верхнього шару асфальтобетонного покриття розпочалися на вул. Живова від виїзду з автовокзалу до перехрестя з вул. Оболоня. Днями працівники підрядної організації почали здійснювати підготовчі роботи до облаштування асфальтобетонного покриття та проводять роботи з влаштування дощової каналізації.

«Кожного року ми намагаємося капітально відремонтувати максимальну кількість доріг, - каже міський голова Сергій Надал. - Цього року заплановано провести капітальний ремонт на майже 20 дорогах, роботи уже завершено на вул.Текстильній, вул. Танцорова, вул.Оболоня та розпочалися на вул.Живова».

У зв’язку із проведенням ремонтних робіт на вул. Живова, громадський транспорт працюватиме з деякими змінами в проходженні маршрутів.

Тролейбусні маршрути:

№3 у зв'язку з відсутністю можливості розвороту після 9:00 год. функціонувати не буде №5 від масиву «Дружба» маршрут проходитиме вул. Руською, Пирогова, Гоголя, без заїзду на вул. Живова.

№№ 8 та 9 виконуватимуть рейси до зупинки «Облфілармонія» без заїзду на вул. Шептицького, Живова.

Автобусні маршрути:

№№ 6, 7, 13, 14, 17, 20, 22, 23, 29, 36 від вул. Руської проходитимуть вул. Острозького, Живова, до перехрестя з вул. Оболоня, розворот в районі вказаного перехрестя та здійснення зупинки для посадки пасажирів в районі зупинки «Вул. Стадникової». Далі по маршруту.

№№ 2, 12, 28, 28А від масиву «Дружба» вул. Руською, Острозького, Живова до перехрестя з вул. Оболоня, розворот в районі вказаного перехрестя та здійснення зупинки для посадки пасажирів в районі зупинки «Вул. Стадникової». Далі по маршруту.

№№ 5, 31 від масиву «Дружба» до вул. Микулинецької, вулицями Руською, Острозького, без заїзду на вул. Живова.