Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
02.01.18 №2
02 січня 2018;  автор: admin

02.01.2018р.                                                                                                      № 2

 

 

Про проведення приписки громадян

України 2001 року народження до

призовної дільниці Тернопільського

об’єднаного міського військового

комісаріату у січні-березні 2018 року

 

На виконання вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розділу ІІІ «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352, Розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 27 липня 2017 року № 82 «Про проведення приписки громадян України 2001 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2018 року»:

1.Провести приписку громадян чоловічої статі 2001 року народження до призовної дільниці Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату в період з 02 січня 2018 року по 31 березня 2018 року.

2.Затвердити основний та резервний склад:

2.1. Комісії з питань приписки (згідно додатку 1, 2);

2.2. Медичного персоналу, який залучається для медичного огляду громадян України, які підлягають приписці (згідно додатку 3, 4).

3.Відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення:

3.1. Медичне обстеження громадян України чоловічої статі 2001 року народження провести з 02 січня 2018 року по 31 березня 2018 року.

3.2. Забезпечити контроль за якістю медичного обстеження юнаків 2001 року народження в лікувальних закладах міста. Для стаціонарного обстеження призовників виділити необхідну кількість місць, приймати на обстеження в день направлення військовим комісаріатом та закріпити лікарів наказом по лікувальних закладах міста.

3.3. Забезпечити лікувальні заклади міста необхідним інструментарієм для обстеження призовників.

3.4. Забезпечити медичну комісію призовної дільниці інструментарієм, медичним та господарським майном, яке необхідне для медичного освідчення призовників згідно вимог Положення про військово-лікарську експертизу та медичний огляд.

3.5. Організувати доставку актів обстеження громадян чоловічої статі 2001 року народження у військовий комісаріат в день виписки юнаків з лікувальних закладів.

3.6. Забезпечити прибуття громадян чоловічої статі 2001 року народження на медичну комісію з даними флюорографічного обстеження. Рентгенологічне та флюорографічне обстеження проводити в медичних закладах за місцем проживання та в приміщенні Тернопільського обласного збірного пункту.

3.7. При необхідності додатково направляти для роботи в медичну комісію кваліфікованих середніх медпрацівників.

4.Керівнику міського відділу міграційної служби в м. Тернопіль проводити приписку і виписку громадян чоловічої статі 2001 року народження за місцем проживання тільки при наявності в обліково-військових документах відміток військового комісара про прийняття на військовий облік і зняття з нього.

5.Керівникам підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від форм власності і підпорядкування, житлово-експлуатаційним організаціям та іншим організаціям, які здійснюють експлуатацію будинків, організовувати оповіщення громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату.

6.Для забезпечення роботи призовної дільниці виділити 02 січня 2018 року по 31 березня 2018 року :

- Тернопільський центр професійно технічної освіти – 2-х технічних працівників;

- Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі – 2-х технічних працівників;

- Тернопільське вище професійне училище № 4 – 2-х технічних працівників.

7.Голові правління ВАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» Карпику Я.М. відрядити працівника Попків Нелю Григорівну для оформлення особових справ допризовників з 02 січня 2018 року по 31 березня 2018 року із збереженням заробітної плати.

8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Шумаду В. В. та військового комісара Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Бойка М. П.

 

 

Міський голова                                                                                      С. В. Надал