Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
27.12.17 №311
27 грудня 2017;  автор: admin

27.12.2017р.                                                                                                    №311

 

 

Про попередження виникнення

нещасних випадків на водних

об’єктах в зимово - весняний

період 2017 -2018 р.р.

 

З метою попередження нещасних випадків на водних об’єктах м. Тернополя:

1.КП „Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя” встановити попереджувальні та інформаційні щити вздовж узбережжя Тернопільського ставу про небезпеку виходу на лід.

2.Управлінню освіти і науки організувати в підпорядкованих навчальних закладах міста роз’яснювальну роботу щодо правил безпеки і поведінки на водних об’єктах в зимовий період.

3.Відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення забезпечити готовність медичних закладів до надання допомоги потерпілим при переохолодженнях організму та обмороженнях.

4.Управлінню надзвичайних ситуацій, Тернопільському міському відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області та Тернопільській міській водолазно – рятувальній станції рятувально-водолазної служби в Тернопільській області:

4.1. Посилити агітаційну та роз’яснювальну роботу з питань безпеки і правил поведінки на водних об’єктах в зимовий період;

4.2. Підготувати матеріали для трансляції текстів застереження з питань правил безпеки і поведінки на водних об’єктах в зимовий період в телевізійних та радіопередачах.

5.Управлінню патрульної поліції у місті Тернополі провести інструктаж працівників, маршрути яких проходять біля акваторії Тернопільського ставу та р. Серет щодо дій в разі виникнення нещасних випадків на льоду.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

 

Міський голова                                                                                           С.В.Надал