Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
20.12.17 №304
20 грудня 2017;  автор: admin

20.12.2017р.                                                                                                     №304

 

 

Про удосконалення надання

адміністративних/неадміністративних послуг

в електронній формі

 

З метою удосконалення надання адміністративних/неадміністративних послуг Тернопільської міської ради в електронній формі та на виконання п. 4 розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року №394 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні на 2017-2018 роки:

1.Начальнику відділу «Центр надання адміністративних послуг» до 01.02.2018 розробити та подати на затвердження виконавчого комітету Тернопільської міської ради Порядок надання адміністративних/неадміністративних послуг Тернопільської міської ради, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Тернополі, в електронній формі.

2.Заступнику начальника управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій Андрієшину А.М. до 01.02.2018 забезпечити встановлення програмного забезпечення «Універсам послуг» суб’єктам надання адміністративних/неадміністративних послуг Тернопільської міської ради, що надають адміністративні/неадміністративні послуги через Центр надання адміністративних послуг у м. Тернополі.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

 

Міський голова                                                                                              С.В. Надал