Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
13.12.17 №299
13 грудня 2017;  автор: admin

13.12.2017р.                                                                                                     №299

 

 

Про проведення в м. Тернополі

ІІ Всеукраїнського форуму «КіноХвиля 2017»

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою вшанування відомих митців України, зокрема Тернопільщини, привернення уваги суспільства до пізнання історії свого народу, збереження та примноження духовних цінностей краю:

1.Затвердити план заходів з підготовки та проведення в м. Тернополі 17-19.12.2017 р. ІІ Всеукраїнського форуму «КіноХвиля 2017», згідно з додатком (додається).

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку, управлінню матеріального забезпечення та інформаційних технологій, комунальному підприємству «Автошкола «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради забезпечити транспортні перевезення на час проведення 17-19.12.2017 р. ІІ Всеукраїнського форуму «КіноХвиля 2017».

3.Управлінню стратегічного розвитку міста забезпечити виготовлення та розміщення соціальної реклами даного заходу.

4.Комунальному підприємству «Палац Кіно» Тернопільської міської ради, комунальній установі «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» ім. Л.Курбаса», бібліотеці-філії №2 для дітей комунальної установи «Тернопільська міська централізована бібліотечна система» забезпечити приміщення, оформлення та персонал на час проведення ІІ Всеукраїнського форуму «КіноХвиля 2017»

5.Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» сприяти підготовці тематичного тролейбусу.

6.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити висвітлення інформації щодо проведення вищезазначеного заходу в м. Тернополі.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

 

 Міський голова                                                                                         С.В. Надал