Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
10.11.17 №275
13 листопада 2017;  автор: admin

10.11.2017р.                                                                                                №275

 

Про проведення експертних

випробувань комплексної

системи захисту інформації

відділу ведення Державного

реєстру виборців

міської ради

 

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.10 ст. 3, п.1 ст. 11 Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2008 року №39 «Про затвердження Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців» (із змінами), на виконання листа Тернопільської обласної державної адміністрації від 26.10.2017 року №04-5185/09-22 «Щодо випробувань КСЗІ АІТС Державний реєстр виборців» та з метою забезпечення захисту інформації, що обробляється, передається та зберігається автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою «Державний реєстр виборців» від несанкціонованого доступу, від незаконного використання персональних даних, а також забезпечення доступності інформації Реєстру для авторизованих користувачів:

1.Затвердити склад комісії з проведення експертних випробувань комплексної системи захисту інформації відділу ведення Державного реєстру виборців, згідно з додатком (додається).

2.Комісії в термін до 14.11.2017 року провести експертні випробування комплексної системи захисту інформації відділу ведення Державного реєстру виборців згідно Типової програми та методики проведення випробувань КСЗІ АІТС ДРВ органу ведення Державного реєстру виборців.

3.Відділу ведення Державного реєстру виборців надіслати відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації один примірник протоколу проведення випробувань комплексної системи захисту інформації відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради до 15.11.2017 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

 

Міський голова                                                                                            С.В. Надал