Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
27.10.17 №260
27 жовтня 2017;  автор: admin

27.10.2017р.                                                                                                №260

 

 

Про створення комісії

 

З метою вивчення заяви Тернопільського дошкільного навчального закладу №12 на списання майна, на підставі п. 3.2. Положення про порядок списання основних засобів, що є комунальною власністю міста Тернополя, затвердженого розпорядженням міського голови від 17.06.2011р. № 303:

1.Створити комісію у складі:

Цушко В.М. – в.о. начальника групи централізованого господарського обслуговування при управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради, голова комісії;

Поточняк Л.І. – начальник відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності – головний бухгалтер управління освіти і науки, секретар комісії;

Члени комісії:

Слободянюк С.О. – завідувач Тернопільського дошкільного навчального закладу № 12 Тернопільської міської ради Тернопільської області;

Дацюк Р.С. – головний спеціаліст відділу містобудівного планування управління містобудування, архітектури та кадастру;

Коженівський В.Є. – головний спеціаліст відділу оренди та обліку комунального майна управління обліку та контролю за використанням комунального майна.

2.Комісії, вказаній в п.1 даного розпорядження, в тижневий термін провести в установленому законодавством порядку інвентаризацію та огляд майна, що пропонується до списання.

3.За результатами роботи скласти акт про доцільність списання майна, та подати його на затвердження міського голови до 07.11.2017р.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

 

Міський голова                                                                                       С.В. Надал