Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
06.10.17 №245
06 жовтня 2017;  автор: admin

06.10.2017р.                                                                                              № 245

 

 

Про встановлення

протипожежного режиму в приміщеннях

Тернопільської міської ради

 

В зв’язку зі змінами в нормативно-правових документах України, які регламентують дотримання пожежної безпеки , та відповідно до п.2.3 Правил пожежної безпеки в Україні , затверджених Наказом МВС України від 30.12.2014 р. №1417,

1.Внести зміни в Розпорядження міського голови від 27.12.2013 р. №505 «Про встановлення протипожежного режиму в приміщеннях Тернопільської міської ради», та викласти його в наступній редакції:

«1.Керівникам виконавчих органів Тернопільської міської ради призначити відповідальних за дотриманням правил пожежної безпеки в кабінетах , закріплених за виконавчим органом та на закріпленій території, розробити заходи по пожежній безпеці.

2.Відповідно до п.2.2 ,п.2.3 ,п.3.2 , п.3.3 Положення про систему управління охороною праці в Тернопільській міській раді , затвердженого розпорядженням міського голови від 18.04.2013р. №115, керівникам виконавчих органів ради :

2.1.Забезпечити приміщення виконавчих органів міської ради сертифікованими вогнегасниками, схемами евакуації людей під час виникнення пожежі та табличками з номерами телефонів для виклику пожежної охорони „101”.

2.2. При потребі укомплектувати пожежні щити необхідним пожежо - технічним інвентарем.

2.3. Провести маркування електророзеток відповідно напруги.

3.Заборонити в приміщеннях міської ради та виконавчих органів ради:

- паління тютюнових виробів (крім спеціально відведених місць) ;

- користуватись саморобним та нестандартним електрообладнанням;

- зберігати та використовувати в кабінетах та інших місцях вогненебезпечні речовини та прилади;

- заставляти шляхи евакуації сторонніми предметами.

4.Головному спеціалісту з питань охорони праці Тернопільської міської ради та особам відповідальним у виконавчих органах ради за дотримання правил пожежної безпеки, не рідше 1 разу на рік проводити інструктажі на робочому місці працівників з питань пожежної безпеки з заповненням відповідного журналу.

5.Працівникам виконавчих органів міської ради забезпечити неухильне дотримання вимог Правил пожежної безпеки в Україні , затверджених Наказом МВС України від 30.12.2014 р. №1417 та даного розпорядження.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови –керуючого справами І.С.Хімейчука.»

 

 

Міський голова                                                                                        С.В.Надал