Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
29.09.17 №239
29 вересня 2017;  автор: admin

29.09.2017р.                                                                                         № 239

 

Про створення комісії


Враховуючи подання прокуратури Тернопільської області від 15.09.2017р. №32-324 вих-17, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», постановою Кабінету міністрів України від 23.06.2017р. №950 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»,

1. Затвердити склад комісії з проведення службового розслідування:

Остапчук В.О. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії.

Шульга Т.Ф. – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого комітету управління організаційно-виконавчої роботи, секретар комісії.

Члени комісії:

Гукалюк П.М. – начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції та мобілізаційної роботи

Захарчук В.В. – начальник служби містобудівного кадастру управління містобудування, архітектури та кадастру;

Юркевич М.Я. – заступник начальника відділу кадрового забезпечення;

Гірняк В.М. -  заступник начальника управління правового забезпечення – начальник відділу претензійно позовної роботи та представництва інтересів в судових інстанціях.

2. До роботи комісії у разі потреби до проведення службового розслідування залучати вчених, працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками).

3. Інформацію про роботу комісії з проведення службового розслідування надати міському голові та прокуратурі Тернопільської області до 12.10.2017р.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

 

Міський голова                                                                                                       С.В.Надал