Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
05.09.17 №226
05 вересня 2017;  автор: admin

05.09.2017р.                                                                                                № 226

 

 

Про призов громадян України

чоловічої статі міста Тернополя

на строкову військову службу

у жовтні-листопаді 2017 року

 

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24.02.2017 року № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», подання військового комісара Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату № 3347 від 31 серпня 2017 року, з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення призову громадян України чоловічої статі на строкову військову службу для підтримання Збройних Сил України, інших військових формувань у боєздатному стані, нарощування їх здатності давати адекватну відповідь реальним і потенційним загрозам,

1.Затвердити основний та резервний склад призовної комісії згідно з додатками 1, 2 (додаються).

2.Медичне обстеження призовників віком від 18 до 27 років провести в період з 01 вересня по 30 листопада 2017 року згідно з додатками 3, 4 (додаються).

3.Призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань України провести з 01 жовтня по 30 листопада 2017 року, – згідно плану Тернопільського обласного військового комісаріату.

4.Відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення :

4.1.До складу медичної комісії включити фахівців, що можуть забезпечити безумовне виконання вимог по медичному освідченню призовників. Відповідальність за якісне та своєчасне медичне обстеження покласти на начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Левчука Ростислав Дмитровича.

4.2.Зобов’язати головних лікарів лікувальних установ міста під час проведення призову проводити госпіталізацію призовників тільки за направленням Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату, а в інших випадках (екстрена госпіталізація або амбулаторне лікування) – з обов’язковим інформуванням відділення комплектування військкомату (чергова частина Тернопільського ОМВК (0352) 43-58-19 – цілодобово) та документальним підтвердженням. Прийняття на обстеження та лікування призовників проводити позачергово – в день явки призовника з направленням в лікувальний заклад. Забезпечити оформлення та доставку актів обстеження призовників в день виписки з лікувального закладу.

4.3.Забезпечити організоване та своєчасне проведення медичного обстеження в лікувальних закладах міста. Для проведення цієї роботи забезпечити лікувальні заклади міста необхідними матеріалами та майном. Організувати проведення щеплень, електрокардіологічне обстеження та стоматологічне лікування в приміщенні призовної дільниці Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату, визначення резусу та належності крові - в поліклініці Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

4.4.Серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "B" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "C" (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), провести в Тернопільському районному територіальному медичному об’єднанні.

4.5.Затвердити основний та резервний склад лікарів – фахівців, медичних сестер та лаборантів згідно з додатками 3, 4 (додаються).

Оплату матеріалів для проведення рентгенологічного і флюорографічного обстеження провести військкомату за рахунок коштів, виділених міською радою.

5.Начальнику Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Гаврилюку Сергію Васильовичу на період з 01 жовтня по 30 листопада 2017 року встановити чергування наряду міліції з 2-х чоловік для забезпечення громадського порядку на призовній дільниці Тернопільського ОМВК. Розшук, затримання та доставку призовників, які ухиляються від виконання військового обов'язку, проводити згідно чинного законодавства.

6.Керівникам підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від форм власності i підпорядкування, організувати оповіщення призовників та військовозобов’язаних запасу про виклик у військовий комісаріат i забезпечити їх своєчасне прибуття за цим викликом. Призовників під час призову направляти у службові відрядження тільки після узгодження з військовим комісаром Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату.

7.Керівникам житлово-експлуатаційних організацій та інших організацій, підприємств i установ, які здійснюють експлуатацію будинків, організувати оповіщення про виклик до військового комісаріату, в разі неможливості викликати, подавати в військкомат документи, які це підтверджують.

8.Зобов’язати начальника КП «Тернопiльелектротранс» Матюха А. П. виділяти по заявках начальника Тернопільського обласного збірного пункту тролейбуси для доставки призовників на залізничний вокзал.

9.Для забезпечення роботи призовної дільниці Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату відрядити з 01 вересня по 30 листопада 2017 року :

- голові правління ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» Карпику Я.М. –працівника Попків Н.Г.;      

директору Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі – 2 технічних працівника;

директору Галицького коледжу – 2 технічних працівника;

- директору Тернопільського центру професійно технічної освіти – 2 працівника;

- директору Тернопільського вищого професійного училища № 4 – 2 технічних працівника;

На цей час за ними зберігається місце роботи, посада i заробітна плата.

10.Керівникам підприємств, установ і організацій виділяти один легковий автомобіль для чергування на призовній дільниці Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату згідно додатку 5 (додається).

11.Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря Тернопільської міської ради Шумаду В.В.

 

 

Міський голова                                                                                        С. В. Надал