Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
31.08.17 №221
04 вересня 2017;  автор: admin

31.08.2017р.                                                                                                 №221

 

 

Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови

від 06.06.2011 р. № 284 «Про окремі питання роботи з лікарськими кадрами»

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 28.07.2017 року № 7/16/20 «Про реорганізацію міських комунальних лікувальних закладів» та рішення Тернопільської міської ради від 15.02.2013 року № 6/29/6 «Про внесення змін до рішень міської ради», з метою належного надання медичної допомоги населенню, підбору кадрового персоналу

1.Внести зміни в розпорядження міського голови від 06.06.2011 р. № 284 «Про окремі питання роботи з лікарськими кадрами», та викласти його в наступній редакції :

«1. Призначення та звільнення керівників комунальних медичних підприємств міста Тернополя здійснюється міським головою за умови контракту та за попереднім погодженням з відділом охорони здоров»я та медичного забезпечення.

2.Призначення та звільнення з посади заступників та керівників структурних підрозділів комунальних підприємств здійснюється керівником підприємства за попереднім погодженням відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення.

3. Директорам комунальних підприємств міста:

3.1. Інформацію про вакантні лікарські посади в комунальних підприємствах подавати відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення щомісячно до 10 числа, наступного за звітним.

3.2. Прийом на вакантні лікарські посади в медичних комунальних підприємствах та кадрові ротації проводити відповідно до чинного законодавства та затверджених Статутів, після інформування відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення про відповідальність їх фахового рівня займаній посаді.

3.3. Сформувати список резерву на посади керівників комунальних підприємств та керівників структурних підрозділів та подати відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення до 11.09.2017 р.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Бицюру Л.О.»

 

 

Міський голова                                                                                            С.В.Надал