Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
08.08.17 №192
08 серпня 2017;  автор: admin

08.08.2017р.                                                                                                    № 192

 

 

Про інформування щодо перевірок

 

Для забезпечення міського голови та Тернопільської міської ради достовірною інформацією про використання фінансових ресурсів, комунального майна та коштів, дотримання вимог чинного законодавства:

1.Керівникам виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій Тернопільської міської ради:

1.1.Надати до 21.08.2017 року у відділ внутрішнього контролю матеріали перевірок, проведених контролюючими органами протягом 2016 року та І півріччя 2017 року, а також інформацію про усунення встановлених порушень.

1.2.В подальшому інформувати відділ внутрішнього контролю про проведення перевірок контролюючими органами, а після їх завершення - надавати матеріали перевірок та інформацію про усунення встановлених порушень.

1.3.У разі відсутності перевірок, надавати таку інформацію щоквартально до 05 числа місяця наступного за кварталом.

1.4.Інформацію слід надавати через відділ звернень та контролю документообігу управління організаційно-виконавчої роботи.

2.Керівникам виконавчих органів, на яких покладено повноваження по управлінню майном підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Тернопільської міської ради, довести дане розпорядження до відома керівників підпорядкованих комунальних підприємств, установ та організацій.

3.Відділу звернень та контролю документообігу управління організаційно-виконавчої роботи та відділу внутрішнього контролю надавати інформацію міському голові до 10 числа місяця наступного за кварталом про виконання/невиконання даного розпорядження.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                           С.В.Надал