Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
02.08.17 №186
02 серпня 2017;  автор: admin

02.08.2017р.                                                                                                 № 186

 

 

Про проведення благодійного ярмарку

 

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Тернопільського благодійного фонду «Майбутнє сиріт»:

1.Погодити Тернопільському благодійному фонду «Майбутнє сиріт» проведення благодійного ярмарку 04 серпня 2017 року на Театральному майдані.

2.Учасникам благодійного ярмарку здійснювати торгівлю згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження господарської діяльності у сфері торгівлі.

3.Тернопільському благодійному фонду «Майбутнє сиріт» укласти договори на прибирання території проведення заходу з балансоутримувачем місця проведення ярмарку, вивезення побутових відходів з суб’єктом підприємницької діяльності – перевізником ПВ, щодо забезпечення та розрахунку за використану електроенергію об’єктами торгівлі та встановлення біо-туалетів.

4.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення благодійного ярмарку.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

 

Міський голова                                                                                          С.В.Надал