Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
19.07.17 №180
19 липня 2017;  автор: admin

19.07.2017р.                                                                                                  № 180

 

 

Про призов громадян України

чоловічої статі міста Тернополя

на строкову військову службу

до Національної гвардії України

в серпні 2017 року

 

На виконання Закону України від 25 березня 1992 року «Про військовий обов’язок і військову службу» (№ 2232 ХІІ) зі змінами, Указу Президента України від 07 липня 2017 року № 178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України», Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», з метою своєчасної та якісної підготовки до проведення призову громадян України чоловічої статті на строкову військову службу до Національної гвардії України :

1.Затвердити основний та резервний склад призовної комісії згідно з додатками 1, 2 (додаються).

2.Медичне обстеження призовників віком від 18 до 27 років провести в період з 17 липня по 31 серпня 2017 року згідно з додатками 3, 4 (додаються).

3.Призов на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу до лав Національної гвардії України провести з 01 по 31 серпня 2017 року, – згідно плану Тернопільського обласного військового комісаріату (далі – Тернопільського ОМВК).

4.Відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради:

4.1.До складу медичної комісії включити фахівців, які можуть забезпечити належне виконання вимог з медичного освідчення призовників. Відповідальність за якісне та своєчасне медичне обстеження покласти на начальника відділу Левчука Р. Д.

4.2.Зобов’язати головних лікарів лікувальних установ міста Тернополя під час проведення призову проводити госпіталізацію призовників тільки за направленням Тернопільського ОМВК, а в інших випадках – з обов’язковим інформуванням відділення комплектування Тернопільського ОМВК та з документальним підтвердженням. Прийняття на обстеження та лікування призовників проводити позачергово – в день прибуття призовника з направленням в лікувальний заклад. Забезпечити оформлення та доставку актів обстеження призовників в день виписки з лікувального закладу.

4.3.Забезпечити організоване та своєчасне проведення медичного обстеження в лікувальних закладах міста. Для проведення цієї роботи забезпечити лікувальні заклади міста необхідними матеріалами та майном. Організувати проведення щеплень, електрокардіологічне обстеження та стоматологічне лікування в приміщенні призовної дільниці Тернопільського ОМВК, визначення резусу та належності крові – в поліклініці Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.

4.4.Серологічний аналіз крові на : антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "B" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "C" (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), провести в Тернопільському районному територіальному медичному об’єднанні.

4.5.Затвердити основний та резервний склад фахівців : лікарів, медичних сестер та лаборантів згідно з додатками 3, 4 (додаються). Оплату матеріалів для проведення рентгенологічного і флюорографічного обстеження провести Тернопільського ОМВК за рахунок коштів, виділених Тернопільською міською радою.

5.Начальникові Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Гаврилюку С. В. в період з 01 серпня по 31 серпня 2017 року встановити чергування наряду поліції в кількості не менше 2-х працівників – для забезпечення громадського порядку на призовній дільниці Тернопільського ОМВК. Розшук, затримання та доставку призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку, проводити згідно чинного законодавства.

6.Керівникам підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від форм власності i підпорядкування, організувати оповіщення призовників та військовозобов’язаних запасу про виклик у військовий комісаріат i забезпечити їх своєчасне прибуття за цим викликом. Призовників під час призову направляти у службові відрядження тільки після узгодження з військовим комісаром Тернопільського ОМВК.

7.Керівникам житлово-експлуатаційних та інших організацій, підприємств i установ, які здійснюють експлуатацію будинків, організувати оповіщення про виклик до військового комісаріату. В разі неможливості викликати – негайно подавати до Тернопільського ОМВК документи, що це підтверджують.

8.Зобов’язати начальника комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопiльелектротранс» Мастюха А. П. виділяти по заявках начальника Тернопільського обласного збірного пункту тролейбуси для доставки призовників на залізничний вокзал.

9.Для забезпечення роботи призовної дільниці Тернопільського ОМВК відрядити з 17 липня по 31 серпня 2017 року Генеральному директору голові правління Публічного акціонерного товариства «Тернопільський радіозавод «Оріон» Карпику Я. М. працівника підприємства Попків Н. Г. (на цей час за ним зберігається місце роботи, посада i заробітна плата, відповідно до норм закону).

10.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря Тернопільської міської ради Шумаду В. В.

 

 

Міський голова                                                                                            С. В. Надал