Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
17.07.17 №177
17 липня 2017;  автор: admin

17.07.2017р.                                                                                                   № 177

 

Про внесення змін до

розпорядження міського голови

від 17.05.2017 року № 122,

до «Плану проведення перевірок

стану військового обліку на

підприємствах, організаціях,

установах, навчальних закладах

м. Тернополя  в 2017 році»

та додаткові заходи з організації

військово-облікової роботи 

в місті Тернополі в 2017 році

  

Відповідно до Законів України «Про військовий обов’язок та військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», від 04.02.2015 року № 45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час», розпорядження Голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 06.03.2017 року № 119-од «Про організацію ведення військового обліку на території Тернопільської області у 2017 році», в доповнення до розпорядження міського голови Тернополя від 17.05.2017 року № 122 «Про організацію військово-облікової роботи  в м. Тернополі в 2017 році», з метою здійснення належного контролю за станом організації військово-облікової роботи в місті Тернополі:

1. Внести зміни до «Плану проведення перевірок стану військового обліку на підприємствах, організаціях, установах, навчальних закладах м. Тернополя  в 2017 році» (далі – План), виклавши його в новій редакції (додається).

2. Комісії Тернопільської міської ради з питань перевірки стану військового обліку громадян на території міста Тернополя роботу організувати у відповідності до Плану.

3. Військовому комісару Тернопільського об’єднаного військового комісаріату (далі – Тернопільського ОМВК) :

3.1   Звернутися до Головного управління статистики у Тернопільській області щодо надсилання до 5 числа щомісяця до Тернопільського ОМВК повідомлення про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій в м. Тернополі.

3.2   Забезпечити надання методичної допомоги в організації ведення та  функціонуванні системи військового обліку, проведення інструкторсько-методичних занять з обліковими працівниками, відповідальними за ведення військового обліку в новостворених підприємствах.

3.3   Подавати до Тернопільської міської ради пропозиції щодо внесення новостворених підприємств або підприємств, в яких не була організована військово-облікова робота в «План проведення перевірок стану військового обліку на підприємствах, організаціях, установах, навчальних закладах м. Тернополі  в 2017 році» та «План звіряння облікових даних  підприємств, установ, організацій та навчальних закладів  м. Тернополі з даними Тернопільського ОМВК в 2017 році»

4. Керівникам новостворених підприємств, установ та організацій (далі – підприємств) :

4.1       Роботу щодо військового обліку призовників і військовозобов’язаних організувати відповідно до вимог чинного законодавства України та розпорядження міського голови міста Тернополя від 17.05.2017 року № 122 «Про організацію військово-облікової роботи в м. Тернополі в 2017 році».

4.2       Організувати взаємодію з військовим комісаром Тернопільського ОМВК щодо навчання військово-облікового персоналу, строків та способів звіряння даних особових карток, списків призовників і військовозобов’язаних, їх облікових даних, внесення відповідних змін до них, а також щодо своєчасного належного оповіщення призовників і військовозобов’язаних.

5. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради оприлюднити дане розпорядження шляхом його опублікування в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті Тернопільської міської ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря Тернопільської міської ради  Шумаду  В. В.

   

Міський голова                                                                                           С. В. Надал