Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Розпорядження міського голови:
20.03.17 №69
20 березня 2017;  автор: admin

20.03.2017 р.                                                                                                         № 69

 

 

Про призначення громадськими інспекторами

по контролю за роботою громадського транспорту

в м. Тернополі

 

У відповідності до розпорядження міського голови від 14.01.2011р. №22 «Про затвердження положення», враховуючи подані заяви щодо призначення громадськими інспекторами по контролю за роботою громадського транспорту, з метою сприяння якісного обслуговування пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Тернополі:

1.Призначити громадськими інспекторами по контролю за роботою громадського транспорту в місті Тернополі Паньків Галину Петрівну, Чайківського Мирослава Івановича та Лакоцького Михайла Зіновійовича.

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку видати громадським інспекторам, терміном на 2 роки посвідчення, що підтверджуватиме їх повноваження.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

 

Міський голова                                                                                                   С.В.Надал