Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
07.02.18
09 лютого 2018;  автор: admin

87 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

8.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-7 та видати свідоцтва.

 

88 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо участі батька у вихованні дітей

 

89 З.Б.Здеб Про затвердження заходів та фінансування Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2018-2021 роки у 2018 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Тернопільської міської ради від 24.10.2017 року №7/19/8 «Про затвердження Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2018-2021 роки», рішенням Тернопільської міської ради від 15.12.2017 року №7/21/42 «Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік», з метою соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити заходи та фінансування Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2018-2021 роки у 2018 році, згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

90 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору міни частин квартир, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

 

91 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Косюка Андрія Романовича, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення фізичній особі – підприємцю Косюку Андрію Романовичу, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП «Земельно-кадастрове бюро» для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

92 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 ім. Андрія Юркевича

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Крушельницької-Кузнєцової Катерини Володимирівни, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення фізичній особі – підприємцю Крушельницькій – Кузнєцовій Катерині Володимирівні, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 ім. Андрія Юркевича в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП «Земельно-кадастрове бюро» для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

93 О.І.Соколовський

Про реалізацію здійснення діяльності

З метою впровадження нових сучасних, високотехнологічних та ефективних методів поводження з побутовими відходами, визначення умов для реалізації здійснення діяльності щодо дегазації на земельній ділянці для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що перебуває у постійному користуванні управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пріоритетні цілі Плану стратегічного розвитку міста Тернополя до 2025 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології укладення договору на виконання робіт із дегазації полігону та передбачити наступні обов’язки інвестору:

- забезпечити охорону, освітлення, огородження полігону, дотримання вимог пожежної безпеки, екологічних норм та технологічних вимог при виконанні робіт, без залучення бюджетних коштів.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

94 О.І.Соколовський

Про розгляд заяви гр. Яремчук Г.С.щодо погодження проведеного перепланування

Розглянувши заяву гр. Яремчук Ганни Семенівни, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. Яремчук Ганною Семенівною перепланування …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», товариству з обмеженою відповідальністю «Коменерго-Тернопіль 2» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

95 М.М.Круть

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Футбольний клуб «Тернопіль» на 2018 рік

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015 р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Футбольний клуб «Тернопіль» на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

96 Р.Д.Левчук

Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна стоматологічна поліклініка» на 2018 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним некомерційним підприємством «Тернопільська міська комунальна стоматологічна поліклініка» фінансовий план на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна стоматологічна поліклініка» на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

97 Р.Д.Левчук

Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» на 2018 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним некомерційним підприємством «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» фінансовий план на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

98 Р.Д.Левчук

Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тернопільська комунальна міська лікарня № 2» на 2018 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Тернопільська комунальна міська лікарня № 2» на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального некомерційного підприємства
«Тернопільська комунальна міська лікарня № 2» на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

99 Р.Д.Левчук Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Комунальна дитяча стоматологічна поліклініка» на 2018 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунального некомерційного підприємства «Комунальна дитяча стоматологічна поліклініка»Тернопільської міської ради фінансовий план на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Комунальна дитяча стоматологічна поліклініка» на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

100 Р.Д.Левчук Про погодження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради на 2018 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним підприємством «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради фінансовий план на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

101 Р.Д.Левчук

Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня №3»Тернопільської міської ради на 2018 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним некомерційним підприємством «Міська комунальна лікарня №3» Тернопільської міської ради фінансовий план на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня №3» Тернопільської міської ради на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

102 Р.Д.Левчук

Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2018 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико – санітарної допомоги» фінансовий план на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

103 Р.Д.Левчук

Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» на 2018 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним некомерційним підприємством ««Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» фінансовий план на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» на 2018 рік (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

104 Ю.П.Дейнека

Про затвердження результатів конкурсу з вибору інвестора для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення,незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити результати конкурсу з вибору інвестора для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста згідно протоколу засідання комісії з вибору інвестора від 31.01.2018 року №32 (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

105 Н.П.Кучер

Про внесення змін до назви об"єкту

Керуючись Бюджетним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток №6 " Перелік об"єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку" до рішення міської ради від 15.12.2017р. № 7/21/42 " Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік" згідно з додатком ( додається).

2.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

 

106 О.І.Смик

Про безоплатну передачу на баланс майна комунальної власності

З метою ефективного та функціонального використання будівель (приміщень), що є комунальною власністю м. Тернополя, забезпечення поступлення коштів до міського бюджету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 02.02.2018р. № 7/22/23 «Про зміну найменування комунального підприємства», лист комунальної установи «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» імені Леся Курбаса» та лист управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Палац Кіно» Тернопільської міської ради передати безоплатно на баланс комунальної установи «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» імені Леся Курбаса» нежитлові приміщення за адресою м. Тернопіль, вул. І.Франка,8 загальною площею 589,8 кв.м, що становить 76/100 частини будівлі, а саме: 1-5 туалет пл. 5,5 кв.м; 1-6 туалет пл. 5,7 кв.м; 1-7 коридор пл. 7,6 кв.м; 1-8 гардероб пл. 6,2 кв.м; 1-9 коридор пл. 1,6 кв.м; 1-10 коридор пл. 3,6 кв.м; 1-11 коридор пл. 4,1 кв.м; 1-12 електрощит. пл. 4,9 кв.м; 1-13 коридор пл. 5,4 кв.м; 1-14 кладова пл. 6,9 кв.м; 1-17 каса пл. 5,1 кв.м; 1-18 зал пл. 41,0 кв.м; 1-29 зал пл. 245,9 кв.м; 2-3 кабінет пл. 14,1 кв.м; 2-4 апаратна пл. 26,0 кв.м; 2-5 коридор пл. 7,2 кв.м; 2-6 кабінет пл. 19,2 кв.м; 2-7 перемоточна пл. 10,7 кв.м; 2-8 перемоточна пл. 10,5 кв.м; 2-11 кабінет пл. 9,2 кв.м; 2-21 коридор пл. 2,5 кв.м; 2-22 архів пл. 5,9 кв.м; площа спільного користування 141,0 кв.м, а саме: 13,4 кв.м у сходовій клітці 2-17 пл. 23,3 кв.м; 4,8 кв.м у коридорі 1-27 пл. 8,4 кв.м; 13,2 кв.м у сходовій клітці 1-28 пл. 23,0 кв.м; 13,5 кв.м у сходовій клітці 2-1 пл. 16,4 кв.м; 10,5 кв.м у коридорі 2-2 пл. 12,7 кв.м; 1,9 кв.м у умивальн. 2-9 пл. 2,3 кв.м; 1,0 кв.м у туалеті 2-10 пл. 1,2 кв.м; 8,2 кв.м у сходовій клітці 1-4 пл. 10,0 кв.м; 74,5 кв.м у фойє 1-1 пл. 90,3 кв.м, первісною (балансовою) вартістю 7715943,17 грн., залишковою вартістю 1750293,74 грн., станом на 01.01.2018 року

2.Комунальному підприємству «Палац Кіно» Тернопільської міської ради передати безоплатно на баланс управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради нежитлові приміщення за адресою м. Тернопіль, вул. І.Франка,8:

2.1. Загальною площею 130,1 кв.м, що становить 17/100 частини будівлі, а саме: 2-13 приміщ. пл. 66,2 кв.м; 2-14 приміщ. пл. 15,8 кв.м; 2-15 приміщ. пл. 20,5 кв.м; 2-16 коридор пл. 2,3 кв.м; 2-18 туалет пл. 2,0 кв.м; площа спільного користування 23,3 кв.м, а саме: 9,9 кв.м у сходовій клітці 2-17 пл. 23,3 кв.м; 3,6 кв.м у коридорі 1-27 пл. 8,4 кв.м; 9,8 кв.м у сходовій клітці 1-28 пл. 23,0 кв.м, первісною (балансовою) вартістю 1702007,81 грн., залишковою вартістю 386085,48 грн., станом на 01.01.2018 року.

2.2. Загальною площею 53,4 кв.м, що становить 7/100 частини будівлі, а саме: 2-12 приміщ. пл. 30,1 кв.м; площа спільного користування 23,3 кв.м, а саме: 2,9 кв.м у сходовій клітці 2-1 пл. 16,4 кв.м; 2,2 кв.м у коридорі 2-2 пл. 12,7 кв.м; 0,4 кв.м у умивальн. 2-9 пл. 2,3 кв.м; 0,2 кв.м у туалеті 2-10 пл. 1,2 кв.м; 1,8 кв.м у сходовій клітці 1-4 пл. 10,0 кв.м; 15,8 кв.м у фойє 1-1 пл.90,3 кв.м, первісною (балансовою) вартістю 698595,06 грн., залишковою вартістю 158470,14 грн., станом на 01.01.2018 року.

3.Комунальному підприємству «Палац Кіно» Тернопільської міської ради та комунальній установі «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» імені Леся Курбаса» передачу-прийняття майна, зазначеного в п.1 оформити відповідними документами згідно чинного законодавства.

4.Комунальному підприємству «Палац Кіно» Тернопільської міської ради та управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради передачу-прийняття майна, зазначеного в п.2, та документації щодо орендарів оформити відповідними документами згідно чинного законодавства.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

107 Р.Д.Левчук

Про передачу на баланс приміщення

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи звернення управління обліку та контролю за використанням комунального майна виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Комунальному некомерційному підприємству « Центр первинної медико-санітарної допомоги» безкоштовно передати, а управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна прийняти на баланс частину нежитлового приміщення площею 40,14кв.м. за адресою м. Тернопіль вул. Шпитальна,4.

2.Прийняття - передачу оформити згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

108 Ю.П.Дейнека

Про визнання рішення виконавчого комітету таким, що втратило чинність

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши протокол комісії з вибору інвестора від 31.01.2018 року №32, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Рішення виконавчого комітету від 18.03.2015 року №248 «Про затвердження результатів конкурсу та про будівництво, реконструкцію, реставрацію об’єкта тощо, об’єктів незавершеного будівництва та інженерно-транспортної інфраструктури» вважати таким, що втратило чинність.

2.Вважати інвестиційний договір від 05.05.2017 року №23 щодо проведення будівництва футбольного поля зі штучним трав’яним покриттям розірваним на підставі листа Тернопільської обласної федерації Всеукраїнської спортивної громадської організації «Федерацію футболу України» від 18.08.2017 року №83.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

109 А.В.Куриляк

Про доповнення додатку до рішення виконавчого комітету № 1019 від 27.12.2017 року „Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2018 році”

В зв’язку із зверненням громадської організації дітей з інвалідністю "Дитина" про допомогу в денному догляді за особами з інвалідністю, відповідно зі статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення», Постановою Кабінету Міністрів України №175 від 20.03.2013 року “Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру”, з метою вирішення ряду суспільно-корисних питань на території міста Тернополя, виконання завдань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Тернополя на 2018 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Доповнити додаток №2 рішення виконавчого комітету № 1019 від 27.12.2017 року „Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2018 році” пунктом 17:

17 Тернопільська міська організація родин дітей з інвалідністю «Дитина» 26198519

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

110 О.П. Похиляк

Про виділення коштів

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішень сесії міської ради від 15.12.2017р. № 7/21/42 «Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік», від 07.06.2007 р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (із змінами і доповненнями), з метою створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу в Тернопільському дошкільному навчальному закладі № 20, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради спрямувати кошти з КПКВК 0617691 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 198000,00 грн. (сто дев’яносто вісім тисяч грн. 00 коп.) Тернопільському дошкільному навчальному закладу № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області для оплати послуг по встановленню системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням на об’єкті Тернопільського дошкільного навчального закладу № 20.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

111 О.І.Соколовський

Про встановлення тарифів на постачання теплової енергії з альтернативних джерел для потреб КНП « Міської комунальної лікарні №3» Тернопільської міської ради

Розглянувши подані ТзОВ «Біоальтернатива» розрахунки на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел для потреб КНП «Міської комунальної лікарні №3» Тернопільської міської ради, підготовлені відповідно до Закону України «Про теплопостачання» та Порядку формування тарифів на теплову енергію затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням тарифної комісії та відповідно проведеної процедури закупівель від 03.01.2018 р, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити для ТзОВ «Біоальтернатива» тариф на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел для потреб КНП «Міської комунальної лікарні №3» Тернопільської міської ради в розмірі 1220,0 грн./ Гкал без ПДВ.

2.Структура тарифу на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел для потреб КНП «Міської комунальної лікарні №3» Тернопільської міської ради, (додається).

3.Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування в засобах масової інформації.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. Стемковського.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками