Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
31.01.18
02 лютого 2018;  автор: admin

63 31 січня В.Й Бесага

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2012 р. №1401

Розглянувши звернення приватного підприємства «Люкс», представлений проект відповідності діючим будівельним, санітарно-гігієнічним та пожежним нормам приміщень гуртожитку і пристосування їх під житлову квартиру за адресою вул. Київська, 6/906, виконаний ТК ТВП «Тернопільархпроект», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2012 р. №1401 «Про розгляд звернення ПП «Люкс» з питань погодження виконаного перепланування приміщень гуртожитку за адресою вул. Київська, 6» і вилучити з тексту «№906».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О. Остапчук, В.В. Стемковського.

 

64 31 січня Т.С.Корчак

Про реалізацію проектів Громадського бюджету у місті Тернополі в 2017 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до «Положення про громадський бюджет Тернопільської міської ради», затвердженого рішенням міської ради від 18 серпня 2017 року № 7/17/9, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Підсумковий звіт про реалізацію проектів Громадського бюджету у м. Тернополі в 2017 році, взяти до відома (додається).

2.Підсумковий звіт про реалізацію проектів Громадського бюджету у м. Тернополі в 2017 році подати на розгляд міської ради.

 

65 31 січня В.В.Мединський

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

66 31 січня С.Є.Добрікова

Про зняття з контролю окремих рішень виконавчого комітету

Розглянувши клопотання заступників міського голови, начальників управлінь та відділів міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зняти з контролю у зв’язку з виконанням:

1.Рішення виконавчого комітету від 24.05.2017 року № 357 «Про затвердження складу комісії по визначенню та відшкодуванню збитків,заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного та податкового законодавства».

2.Рішення виконавчого комітету від 21.06.2017 року № 428 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

3.Рішення виконавчого комітету від 02.08.2017 року № 544 «Про створення комісії для забезпечення складання розподільчого балансу новоствореного в наслідок виділу підприємства та підприємства, з якого був здійснений виділ і його затвердження».

4.Рішення виконавчого комітету від 10.10.2017 року № 719 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

5.Рішення виконавчого комітету від 10.10.2017 року № 742 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

6.Рішення виконавчого комітету від 08.10.2017 року № 817 «Про скасування містобудівних умов та обмежень №595 від 06.11.2015 р. забудови земельної ділянки за адресою вул. М.Карпенка, 5».

 

67 31 січня С.Є.Добрікова

Про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами , власними контрольними документами та про розгляд звернень і скарг

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом виконавчого комітету міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету від 27.12.2017 року №1001 «Про план роботи виконавчого комітету на 2018 рік», з метою належної організації роботи щодо дотримання термінів надання відповідей на інформаційні запити, депутатські звернення, звернення юридичних та фізичних осіб, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Взяти до відома інформацію начальника управління організаційно-виконавчої роботи Добрікової С.Є. про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами, власними контрольними документами та про розгляд звернень і скарг.

2.Керівникам виконавчих органів забезпечити оперативну роботу з документами, які опрацьовуються кількома виконавцями.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І.С.Хімейчука.

 

68 31 січня О.П. Похиляк

Про забезпечення належного утримання системи тривожної сигналізації

З метою забезпечення належного утримання приміщення за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, яке знаходиться на балансі Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, враховуючи рішення міської ради від 15.12.2017р. № 7/21/42 «Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу здійснювати оплату за утримання системи тривожної сигналізації в приміщенні будівлі за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, в яких розміщені структурні підрозділи Тернопільської міської ради, а саме : кабінет №36- начальника управління освіти і науки, кабінет №2 начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення, кімната охорони перший поверх до 31 грудня 2018 року.

2.Зобов’язати Тернопільський комунальний методичний центру науково-освітніх інновацій та моніторингу забезпечити належне утримання системи тривожної сигналізації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

69 31 січня О.П. Похиляк

Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30

Керуючись ч.2, ч.3 ст. 107 Цивільного Кодексу України та згідно з рішенням міської ради від 28.07.2017р. № 7/16/17 «Про Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 30», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити передавальний акт комісії з реорганізації Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Тернопільської міської ради Тернопільської області, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

70 31 січня О.І.Соколовський

Про надання послуги з централізованого постачання гарячої води населенню комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради

На виконання Закону України від 22 червня 2017 року № 2119-VII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» щодо виведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку, у тому числі їх демонтажу, транспортування та монтажу після повірки із складу послуги з централізованого постачання гарячої води для населення, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.До встановлення нових тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої вод для населення зобов’язати комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради самостійно проводити перерахунок плати за надані не в повному обсязі послуги з централізованого постачання гарячої води у сумах відповідно до структури тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для населення, встановлених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 31.03.2015 № 1171 (у редакції постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 04.08.2016 № 1352).

2.Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування в засобах масової інформації.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. Стемковського.

 

71 31 січня В.В.Стандрет

Про перенесення робочих днів у 2018 році

На підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 1-р “Про перенесення робочих днів у 2018р.”, розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 06 грудня 2017 року № 813-од «Про виробничий календар підприємств, установ та організацій області в умовах восьмигодинного робочого дня на 2018 рік», з метою створення сприятливих умов для святкування , а також раціонального використання робочого часу - керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні ” виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1.Для працівників виконавчих органів міської ради у порядку і на умовах, встановлених законодавством, перенести робочі дні з:

п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня;

понеділка 30 квітня на суботу 21 квітня;

п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня;

понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня;

понеділка 31 грудня на суботу 8 грудня.

2.Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій міста Тернополя перенести робочій дні відповідно до п.1 даного рішення у порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

 

72 31 січня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини земельної ділянки, дарування гаража від імені малолітньої дитини

73 31 січня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів виділення часток, дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

74 31 січня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири на ім’я малолітніх дітей

75 31 січня З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.09.2017року №679 «Про надання статусу та влаштування малолітніх дітей»

 

76 31 січня Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №1 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 23.01.2018 р. (додається).

 

77 31 січня Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про розгляд звернень, згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей.

2.Затвердити протокол №1 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 23.01.2018 р. (додається).

 

78 31 січня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Кравчука Б.Ю., керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянина жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

79 31 січня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

80 31 січня В.В.Мединський

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду релігійній організації майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди на приміщення, вказане в п.1 даного рішення, з правом його продовження на загальних підставах.

3.Зобов’язати орендаря, вказаного в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати, у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю релігійній організації, вказаній в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

81 31 січня І.Й.Бурда

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2011р. №1537 «Про затвердження Інструкції з діловодства у Тернопільській міській раді та її виконавчих органах»

З метою виконання постанови Центральної виборчої комісії від 21 липня 2017 року № 140 «Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії» та листа Державної архівної служби України від 3 квітня 2017 року № 01.2/1026 «Про роз’яснення стосовно порядку роботи з наказами органу ведення Державного реєстру виборців», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

Доповнити розділ 13 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2011р. №1537 «Про затвердження Інструкції з діловодства у Тернопільській міській раді та її виконавчих органах» пунктом 13.3:

13.3. Порядок роботи з електронними документами в відділі ведення Державного реєстру виборців:

13.3.1. проекти електронних документів відділу ведення Державного реєстру виборців формуються програмними засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців»;

13.3.2. електронні документи тимчасового строку зберігання з часу їх створення і до знищення зберігаються в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців»;

13.3.3. знищення електронних документів після закінчення строків їх зберігання здійснюється в установленому порядку працівником відділу ведення Державного реєстру виборців, до обов’язків якого віднесено таку функцію.

 

82 31 січня В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 25.01.2018 № 1, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 360 громадянам на загальну суму 328300 (триста двадцять вісім тисяч триста) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 153 інвалідам Тернопільського міського об’єднання інвалідів війни в Афганістані в розмірі 300 гривень кожному, на загальну суму 45900 (сорок п’ять тисяч дев’ятсот) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати грошову допомогу 33 членам Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану в розмірі 300 гривень кожному, на загальну суму 9900 (дев’ять тисяч дев’ятсот) гривень, згідно з додатком 3 (додається).

4.Надати адресну безготівкову допомогу 80 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 4 (додається).

5.Надати адресну безготівкову допомогу 26 сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни (учасників антитерористичної операції) в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги, згідно з додатком 5 (додається).

6.Підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг провести перерахунок адресної безготівкової допомоги 3 громадянам у зв’язку з отриманням житлових субсидій за відповідний період, згідно з додатком 6 (додається).

 

83 31 січня І.Г. Мединський

Про укладення додаткових угод до договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі

Враховуючи впровадження в м. Тернополі автоматизованої системи обліку оплати проїзду, звернення перевізників м. Тернополя, для покращення умов перевезень пільгових категорій населення, визначених чинним законодавством та підвищення якості соціально-значущих послуг автомобільного транспорту м. Тернополя, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку укласти додаткові угоди з перевізниками:

1.1. які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі в режимі маршрутного таксі згідно з додатком 1;

1.2. які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом в звичайному режимі руху згідно з додатком 2.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

84 31 січня І.Г. Мединський

Про коефіцієнт співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до платних

Враховуючи впровадження в м. Тернополі автоматизованої системи обліку оплати проїзду, з метою компенсації фактичних втрат доходів від перевезення пільгових категорій населення, визначених чинним законодавством та створення умов для всебічного розвитку і підвищення якості соціально-значущих послуг електричного та автомобільного транспорту м. Тернополя,керуючись Бюджетним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті»,постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2001р. №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Пункт 2 рішення виконавчого комітету від 25.05.2016р. №470 «Про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до платних» вважати таким, що втратив чинність:

1.1. в частині перевезень на автобусних маршрутах з 01.02.2018р.

1.2. в частині перевезень на тролейбусних маршрутах з 01.03.2018р.

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку здійснювати компенсаційні виплати по втратах доходів перевізників за пільгові перевезення окремих категорій громадян з врахуванням обсягів безоплатно перевезених пасажирів-пільговиків згідно фактично провалідованих (зареєстрованих в АСООП) пільгових поїздок електронними квитками «Соціальна карта Тернополянина», на основі звітних даних Перевізника, в межах бюджетних асигнувань:

2.1. в частині перевезень на автобусних маршрутах з 01.02.2018р.

2.2. в частині перевезень на тролейбусних маршрутах з 01.03.2018р.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

85 31 січня І.Г. Мединський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10 січня 2018р.№26 "Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 16.01.2018р. №30/05, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 15.12.2017р. №7/21/42 «Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік» та рішенням виконавчого комітету від 15.01.2018р. №27, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 10 січня 2018р. №26 "Про перерахунок коштів на поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільелектротранс», а саме п.3 рішення викласти в новій редакції:

- на реконструкцію ККМ (Дамба), а саме на реконструкцію ККМ (вул. Руська-дамба Тернопільського ставу), в тому числі реконструкція зовнішнього освітлення дамби Тернопільського ставу в м. Тернополі – 1972700,00 грн. ( один мільйон дев'ятсот сімдесят дві тисячі сімсот грн. 00 коп.);

- на збільшення потужності, а саме прокладання силового кабеля живлення від ЦРП-2 по вул. Б.Хмельницького до тягової підстанції №2 по вул. Гоголя – 1064800,00 грн. ( один мільйон шістдесят чотири тисячі вісімсот грн. 00 коп.);

- на придбання б/к тролейбусів чеського виробництва – 700000,00 грн. ( сімсот тисяч грн. 00 коп.);

- на дообладнання (доукомплектацію) системи сповіщення - 435000,00 грн. (чотириста тридцять п'ять тисяч грн. 00 коп.);

- на придбання транспортного засобу б/к з переобладнанням на евакуатор - 2500000,00 грн. (два мільйони п'ятсот тисяч грн. 00 коп.).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками