Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
24.01.18
26 січня 2018;  автор: admin

29 24 січня О.І.Смик

Про взяття на баланс

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.04.2012 року № 657 «Про взяття на облік і утримання об’єктів монументального мистецтва міста Тернополя» з метою належного збереження встановлених пам’ятників та пам’ятних знаків, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» здійснити прийняття на облік скульптурну композицію «Олені», яка розташована на узбіччі дороги поблизу будинку № 101 на вулиці Микулинецькій в м. Тернополі та визначити експертним шляхом її балансову вартість відповідно до вимог чинного законодавства.

2.Управлінню культури і мистецтв Тернопільської міської ради внести скульптурну композицію в реєстр обліку садово-паркових скульптурних композицій.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

30 24 січня Н.О.Уніят

Про затвердження Цілей якості Тернопільської міської ради на 2018 рік

З метою забезпечення результативного функціонування системи управління якістю у виконавчих органах ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ДСТУ ISO 9001, Настановою з якості Тернопільської міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Цілі якості Тернопільської міської ради на 2018 рік, згідно з додатком (додається).

2.Керівникам виконавчих органів міської ради:

2.1 Організувати та забезпечити виконання робіт та завдань, спрямованих на досягнення Цілей якості.

2.2.Узагальнену інформацію про виконання поставлених Цілей якості подати до 01.12.2018 року.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю Хімейчука І.С.

 

31 24 січня О.П. Похиляк

Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти м. Тернополя у 2018 році

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 56 Закону України «Про освіту», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 02.03.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 15.12.2017 № 7/21/42«Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік», з метою організації раціонального харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти міста виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Забезпечити організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти міста у межах відповідних бюджетних призначень у 2018 році.

2.Звільнити у закладах загальної середньої освіти міста від оплати за харчування:

-дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у Тернопільській спеціальній школі;

- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах.

3.Звільнити у закладах професійно-технічної освіти міста від оплати за харчування:

- дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на повному державному утриманні;

- дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться під опікою;

- дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

4.Додатково звільнили від оплати за харчування :

- учнів, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах;

- учнів, батьки яких батьки яких загинули під час участі в АТО;

- учнів, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО - учнів,батьки яких беруть участь в АТО батьки брали безпосередню участь в АТО;

- учнів,батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО ;

- учнів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- учнів Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю.

5.Встановити вартість харчування для учнів пільгових категорій, згідно з додатком 1 (додається).

6.Харчування інших учнів у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти здійснювати за власні кошти батьків.

7.Затвердити Порядок організації харчування дітей, які звільняються від оплати за харчування, згідно з додатком 2(додається).

8.Затвердити перелік суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють в 2018 році організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти м. Тернополя,згідно з додатком 3 (додається).

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

32 24 січня В.Й Бесага

Про розгляд звернення гр.Барановського В.В.

Розглянувши звернення гр. Барановського Володимира Володимировича, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради №601 від 5 червня 2013 «Про затвердження Порядку перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення в м. Тернополі»,виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Ввести квартиру №…

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

33 24 січня Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 06 квітня 2017 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Вербовому Богдану Богдановичу (ід. номер …) дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою проспект Злуки – вул. Текстильна.

2.Управлінню стратегічного розвитку міста протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

34 24 січня Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 19.12.2017р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником нічний режим роботи до 02.00 год. ресторану «Проспект» за адресою м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 63 терміном на один рік (ФОП Бавдис М.В., ідн. код ; ФОП Бавдис Н.Й., ідн. код);

1.2. погоджений з власником цілодобовий режим роботи павільйону «Поляна» за адресою м. Тернопіль, вул. Лесі Українки – бульвар Данила Галицького терміном на один рік (ФОП Кутний В.Б., ідн. код );

1.3. погоджений з власником нічний режим роботи до 02.00 год. ресторану «Черчилль» за адресою м. Тернопіль, вул. Бродівська, 5 терміном до 24.07.2018р. (ФОП Горохівська Н.М., ідн. код );

1.4. погоджений з власником нічний режим роботи до 04.00 тимчасової споруди за адресою м. Тернопіль, Привокзальний майдан терміном до 24.04.2018р. (ФОП Жукова Т.Н., ідн. код );

1.5. погоджений з власником нічний режим роботи з 07.00 год. до 08.00 год., з 22.00 год. до 23.00 год. магазину «Сім 23» за адресою м. Тернопіль, вул. М. Грушевського, 5 терміном на один рік (ТОВ «Клевер Сторс», код ЄДРПОУ);

1.6. погоджений з власником нічний режим роботи з 07.00 год. до 08.00 год., з 22.00 год. до 23.00 год. магазину «Сім 23» за адресою м. Тернопіль, проспект Злуки, 37 терміном на один рік (ТОВ «Клевер Сторс», код ЄДРПОУ );

1.7. погоджений з власником нічний режим роботи з 07.00 год. до 08.00 год., з 22.00 год. до 23.00 год. магазину «Сім 23» за адресою м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 4 терміном на один рік (ТОВ «Клевер Сторс», код ЄДРПОУ );

1.8. погоджений з власником нічний режим роботи з 07.00 год. до 08.00 год., з 22.00 год. до 23.00 год. магазину «Сім 23» за адресою м. Тернопіль, площа Героїв Євромайдану, 6а терміном на один рік (ТОВ «Клевер Сторс», код ЄДРПОУ );

1.9. погоджений з власником нічний режим роботи з 07.00 год. до 08.00 год., з 22.00 год. до 23.00 год. магазину «Сім 23» за адресою м. Тернопіль, вул. Генерала М. Тарнавського, 2а терміном на один рік (ТОВ «Клевер Сторс», код ЄДРПОУ ).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

35 24 січня Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 30.11.2017р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити погоджений з власником цілодобовий режим роботи магазину – кафетерію «Продукти» за адресою м. Тернопіль, проспект Злуки, 45а терміном на один рік (ФОП Грищук Г.В., ідн. Код).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

36 24 січня З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо усунення перешкод у спілкуванні з онукою

37 24 січня З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав

38 24 січня З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

39 24 січня З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

40 24 січня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

41 24 січня З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

 

42 24 січня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Смечука Я.І., керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадянина жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

43 24 січня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати …

4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

 

44 24 січня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Музика Г.М., керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

45 24 січня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку

Розглянувши заяву Почацької Т.Б. керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати …

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

46 24 січня Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

47 24 січня Т.Г.Басюрська

Про погодження проживання в кімнаті гуртожитку

Розглянувши звернення Тернопільської міської організації «Інваліди Чорнобиля», керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодити проживання Кірілеску Олександра Зіновійовича в кімнаті №…

 

48 24 січня Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Стахів А.З. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

49 24 січня Т.Г.Басюрська

Про зміну статусу жилого приміщення

Розглянувши клопотання управління МВС України в Тернопільській області, керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Виключити із списків службових квартиру №….

 

50 24 січня Т.Г.Басюрська

Про надання дозволу на реєстрацію в гуртожитку

Розглянувши заяву Присташа В.М. (іден.номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи висновки громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Дати дозвіл Присташу Василю Миколайовичу на реєстрацію ….

 

51 24 січня Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Переоформити ордер на квартиру №…

 

52 24 січня О.І.Соколовський

Про безкоштовне встановлення квартирних приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду звернень громадян з приводу безкоштовного встановлення приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити безкоштовно квартирні прилади обліку води громадянам, згідно з додатком № 1(додається).

2.Виконати безкоштовну заміну нагрівальних приладів в квартирах громадян, згідно з додатком № 2 (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

53 25 січня О.І.Смик

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 10.01.2018р. № 22 «Про виділення коштів»

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.11.2017р. № 280 «Про проведення міського конкурсу «Феєрія новорічного міста», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету від 10.01.2018р. № 22 «Про виділення коштів» і замість слів та цифр (КПКВ 0117690, КЕКВ 2730) читати (КПКВК 0117693, КЕКВ 2730).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

54 24 січня О.І.Смик

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 10.01.2018р. № 21 «Про виділення коштів»

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.11.2017 р. № 279 «Про проведення міського конкурсу на кращий макет Різдвяної шопки «Різдвяне диво», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету від 10.01.2018р. № 21 «Про виділення коштів» і замість слів та цифр (КПКВ 0117690, КЕКВ 2730) читати (КПКВК 0117693, КЕКВ 2730).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

55 24 січня О.П. Похиляк

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 27.09.2017р. № 691 «Про створення комісії»

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 27.09.2017р. № 691 «Про створення комісії», а саме: в додатку до рішення виключити зі складу комісії Чміль Маріанну Михайлівну та включити до складу комісії Найду Галину Остапівну – головного бухгалтера Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області, інд. Код …

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

56 24 січня О.П. Похиляк

Про організацію і проведення навчально-польових зборів (занять у лікувально-оздоровчому закладі) із предмета «Захист Вітчизни» у 2018 році

Відповідно до ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770, спільного наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільського обласного військового комісаріату від 15.01.2018 р. № 5/23, Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах та навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 01 серпня 2001 року № 563, беручи до уваги програму предмета «Захист Вітчизни» та для закріплення набутих навиків учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста за період навчання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Провести триденні навчально-польові збори (заняття у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського):

1.1. З юнаками та дівчатами 11 класів Тернопільської школи допризовної підготовки з25 січняпо18 травня 2018 року.

1.2. З юнаками та дівчатами 11 класів ТЗОШ № 14, 22 з 25 січня по18 травня 2018 року.

1.3. З дівчатами 11 класів організовувати вивчення основ медичних знань у такому порядку:

- 25 січня - 18 травня 2018 року - у навчальному закладі під керівництвом вчителя медико-санітарної підготовки.

- 25 січня - 18 травня 2018 року - у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського (практично).

2.Для якісної підготовки і проведення триденних навчально-польових зборів управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради (О.П.Похиляк), керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1. Підготувати навчально-матеріальну базу.

2.2. Підготувати і затвердити план заходів з питань підготовки і проведення навчально-польових зборів, видати наказ про організацію та проведення зборів.

2.3. Провести цільові інструктажі з безпеки життєдіяльності із учнями 11-х класів.

2.4. Запропонувати об’єднаному міськвійськкомату забезпечити навчально-методичне керівництво навчально-польовими зборами, організувати і провести з юнаками навчальні стрільби з автомата.

3.Начальнику управління надзвичайних ситуацій міської ради І.В.Ковалю, начальнику відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Р.Д.Левчуку згідно із заявками адміністрацій школи допризовної підготовки, ТЗОШ № 14, 22 надавати допомогу у проведенні занять, спортивних змагань, виховних заходів.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

57 24 січня О.П. Похиляк

Про обсяг регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у 2018 році у професійно-технічних навчальних закладах м. Тернополя

Керуючись розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016р. № 994-р «Про схвалення методичних рекомендацій щодо формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів», голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 18 січня 2017 року № 24-од «Про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах області», врахувавши інформацію викладену в листі управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 06.12.2017р. № 04/3735-10 «Про регіональне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів» та з метою задоволення потреб економіки м. Тернополя у кваліфікованих кадрах,виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити обсяг регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у 2018 році у професійно-технічних навчальних закладах м. Тернополя, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

58 24 січня І.Г. Мединський

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету №473 від 05.07.2017р. «Про затвердження Порядку забезпечення осіб Електронними квитками «Соціальна карта Тернополянина» на безоплатній основі»

З метою забезпечення мешканців міста, яким законодавством надано право пільгового (безоплатного) проїзду електронними квитками «Соціальна карта Тернополянина», належного функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Тернополя, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.3 додатку до рішення виконавчого комітету №473 від 05.07.2017р. «Про затвердження Порядку забезпечення осіб Електронними квитками «Соціальна карта Тернополянина» на безоплатній основі» (із змінами) та викласти його в наступній редакції:

«3. Електронний квиток "Соціальна карта Тернополянина" видається на безоплатній основі особам, яким законодавством надано право пільгового (безоплатного) проїзду та офіційно зареєстрованим місцем проживання яких є м. Тернопіль.».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

59 24 січня О.П. Похиляк

Про виділення коштів

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішень сесії міської ради від 15.12.2017р. № 7/21/42 «Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік», від 07.06.2007 р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (із змінами і доповненнями), з метою створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу в закладах освіти м. Тернополя виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради спрямувати кошти з КПКВК 0617691 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 1024200,00 грн. (один мільйон двадцять чотири тисячі двісті грн. 00 коп.) закладам освіти м. Тернополя для оплати послуг мережевого обладнання та відеоспостереження, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

60 24 січня В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

61 24 січня О.І.Соколовський

Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Тернопільводоканал»

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільводоканал», враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.06.2014р. №179 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для КП «Тернопільводоканал» строком на п'ять років, згідно з додатком (додається).

2.Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «Тернопільводоканал» від 26.12.2012р. №2301.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

62 24 січня О.І.Соколовський

Про погодження «Інвестиційної програми комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2018 рік»

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільводоканал», враховуючи Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.09.2017р. №1131 «Про затвердження порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити «Інвестиційну програму комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2018 рік» (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

miskrada_download   

Рішення виконавчого комітету з додатками