Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
15.01.18
17 січня 2018;  автор: admin

27 15 січня Н.П.Кучер

Про внесення змін до назви об’єкту

Керуючись Бюджетним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток №6 "Перелік об’єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку" до рішення міської ради від 15.12.2017р. № 7/21/42 " Про бюджет міста Тернополя на 2018 рік" згідно з додатком ( додається).

2.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

 

28 15 січня І.Г. Мединський

Про погодження Положення про порядок здійснення контролю оплати (реєстрації) проїзду на всьому міському пасажирському транспорті загального користування м. Тернополя

З метою забезпечення здійснення належного контролю за оплатою (реєстрацією) проїзду, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 29.09.2017р. №712 «Про забезпечення контролю за оплатою (реєстрацією) проїзду у міському пасажирському транспорті загального користування, звернення комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 20.12.2017р. №1007/18, керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, Правилами користування трамваєм і тролейбусом у містах України, Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, Правилами користування міським пасажирським транспортом (тролейбусом, автобусом) у місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити Положення про порядок здійснення контролю оплати (реєстрації) проїзду на всьому міському пасажирському транспорті загального користування м. Тернополя, додається.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками