Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
18.10.17
20 жовтня 2017;  автор: admin

746 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення способу участі у вихованні дитини

747 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини житлового будинку, земельної ділянки, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

748 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

749 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

750 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на підписання договору про припинення права на аліменти від імені малолітніх дітей

 

751 О.І.Соколовський

Про визначення замовника робіт

Враховуючи звернення комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради та звіт про перевірку технічного стану димової труби котельні Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради за адресою м. Тернопіль, вул. Новий Світ, 11 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Відповідно до звіту про перевірку технічного стану конструкції стовбура цегляної димової труби котельні Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради та на підставі Договору позички (безоплатного користування) майна комунальної власності № 916 від 10.07.2017р., визначити замовником робіт з капітального ремонту конструкції цегляної димової труби котельні вищевказаного навчально-виховного комплексу за адресою вул. Новий Світ, 11 – комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

752 О.І.Соколовський

Про передачу на баланс

Враховуючи завершення робіт з капітального ремонту та реконструкції об'єктів благоустрою міста та з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології передати, а комунальному підприємству «Тернопільміськсвітло» прийняти на баланс в поповнення статутного капіталу виконані роботи з:

1.1.капітального ремонту входу в парк ім. Т.Шевченка в районі пам’ятника С.Бандери в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 744 745,17 грн. (сімсот сорок чотири тисяч сімсот сорок п’ять грн. сімнадцять коп.);

2.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології передати, а комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» прийняти на баланс виконані роботи з:

2.1.капітального ремонту входу в парк ім.Т.Шевченка в районі пам’ятника С.Бандери в м. Тернополі – елементи озеленення (квітники) загальною вартістю 547 826,40 грн. (п’ятсот сорок сім тисяч вісімсот двадцять шість грн.. сорок коп..);

2.2. капітальний ремонт входу в парк ім. Т.Шевченка в районі пам’ятника С.Бандери в м. Тернополі – елементи благоустрою (лавки, пергола, мощення території) загальною вартістю 6 427 039,20 грн. (шість мільйонів чотириста двадцять сім тисяч тридцять дев’ять грн. двадцять коп..).

3.Прийняття-передачу робіт зазначених в п.1 та п.2 даного рішення, оформити матеріалами згідно вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

753 О.І.Соколовський

Про затвердження акту приймання - передачі частини гуртожитку за адресою вул. Карпенка, 20

На виконання Законів України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 06.11.1995р. №891 «Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, установ та організацій», враховуючи рішення міської ради від 24.02.2017р. №7/14/30 «Про погодження прийняття в комунальну власність міста житлового фонду Тернопільської обласної ради», рішення Тернопільської обласної ради від 02.08.2017р. №680 «Про передачу частини гуртожитку комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Виробничо-комерційна фірма «Сервіс Тернопілля» до комунальної власності територіальної громади міста Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт приймання - передачі частини гуртожитку за адресою вул. Карпенка, 20 м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається).

2.Визнати балансоутримувачем житлового фонду, вказаного в п.1. рішення, комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Виробничо-комерційна фірма «Сервіс Тернопілля».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

754 О.І.Соколовський

Про затвердження актів приймання - передачі окремих квартир

На виконання Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 06.11.1995р. №891 «Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, установ та організацій», враховуючи рішення міської ради від 19.08.2016р. №7/11/38 «Про надання згоди на прийняття квартир до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт приймання – передачі квартир №№4,14,19,24,29,31,34,43,47,63,67,73 в житловому будинку за адресою проспект Злуки, 47В м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається).

2.Затвердити акт приймання – передачі квартир №№19,20,34,43,45,47,51,55 в житловому будинку за адресою проспект Злуки, 47Б м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається).

3.Затвердити акт приймання – передачі квартир №№2,5,40,42,45 в житловому будинку за адресою вул. Липова, 39А м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається).

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

755 О.І.Соколовський

Про затвердження акту приймання - передачі квартири

На виконання Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 06.11.1995р. №891 «Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, установ та організацій», враховуючи рішення міської ради від 24.02.2017р. №7/14/46 «Про надання згоди на прийняття квартири до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт приймання – передачі квартири №164 в житловому будинку за адресою вул. Протасевича, 2 м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

756 В.Л.Кібляр

Про роботу відділу земельних ресурсів

Заслухавши звіт начальника відділу земельних ресурсів Кібляра Віктора Леонтійовича , керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника відділу земельних ресурсів Кібляра Віктора Леонтійовича про роботу відділу взяти до відома, згідно додатку (додається).

2.Начальнику відділу земельних ресурсів Кібляру В.Л. для підготовки на чергову сесію проекту рішення міської ради отримати пропозиції відповідних громадських організацій щодо списків учасників АТО для надання їм 300 земельних ділянок для будівництва гаражів, у випадку перевищення кількості учасників АТО – в проекті рішення зазначити пропорційну кількість ділянок до кількості учасників АТО в громадських організаціях. У випадку непредставлення проекту рішення на чергову сесію – надати письмове пояснення.

3.Даний звіт винести на розгляд чергової сесії міської ради.

 

757 Ю.П.Дейнека

Про роботу управління стратегічного розвитку міста

Заслухавши звіт начальника управління стратегічного розвитку міста Дейнеки Юрія Петровича, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 21.10.2016 року №7/12/13 «Про затвердження графіку звітів роботи керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Тернопільської міської ради», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління стратегічного розвитку міста Дейнеки Юрія Петровича взяти до відома, згідно додатку (додається).

2.Начальнику управління стратегічного розвитку міста Дейнеці Ю.П. розробити заходи, які реалізовуватимуться управлінням в 2018 році, з вказанням очікуваних результатів щодо позиціонування, промоції та анонсування запланованих у місті заходів , соціальної реклами на загальнодержавних каналах, резервування площ на рекламних носіях комунального підприємства «Загребелля» для потреб міської ради, співпраці з органами ДФС щодо збільшення надходжень від готельного збору, оцінки фестивальної діяльності для покращення іміджу міста.

3.Даний звіт винести на розгляд чергової сесії міської ради.

 

758 В.І.Сулима

Про роботу управління соціальної політики

Заслухавши звіт начальника управління соціальної політики Сулими Володимира Івановича , керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління соціальної політики Сулими Володимира Івановича про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Даний звіт винести на розгляд чергової сесії міської ради.

 

759 С.Є.Добрікова

Про Стратегію розвитку відкритих даних в місті Тернополі на 2017-2018 роки

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», розпоряджень міського голови м. Тернопіль №182 від 17.06.2016р. та №195 від 09.08.2017р., на підставі аналізу стану оприлюднення відкритих даних у Тернопільській міській раді, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити Стратегію розвитку відкритих даних в місті Тернополі на 2017-2018 роки, згідно з додатком (додається).

2.Відповідальним виконавцям Стратегії вжити заходів для виконання заходів, зазначених у Стратегії.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами І.С.Хімейчука.

 

760 С.Є.Добрікова

Про роботу управління організаційно-виконавчої роботи

Заслухавши звіт начальника управління організаційно-виконавчої роботи Добрікової Світлани Євгенівни , керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 21.10.2016 року №7/12/13 «Про затвердження графіку звітів роботи керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Тернопільської міської ради», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління організаційно-виконавчої роботи Добрікової Світлани Євгенівни про роботу управління організаційно-виконавчої роботи взяти до відома, згідно додатку (додається).

2.Взяти до відома інформацію про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами та власними контрольними документами та про розгляд скарг замовників послуг.

3.Даний звіт винести на розгляд чергової сесії міської ради.

 

761 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

762 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав

763 З.Б.Здеб

Про надання статусу та влаштування малолітньої дитини

764 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини з матір’ю

 

765 О.І.Соколовський

Про надання фінансової підтримки

З метою надання фінансової підтримки об»єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Тернополя, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/13/21 від 20.12.2016р. «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» , рішенням міської ради № 7/13/11 від 16.12.2016р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» , рішенням міської ради № 7/5/13 від 26.01.2016 року «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Тернополя на 2016-2018 роки», згідно рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти загального фонду, КПКВК 4016010 «Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційне господарство», КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" на фінансову підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на придбання матеріалів необхідних для виконання поточного ремонту житлових будинків, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

766 Б.В.Ясеновський

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Доповнити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017р., затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.11.2016р. №1011 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік», згідно з додатком (додається).

 

767 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

768 Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 „Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік”

Розглянувши пропозиції фінансового управління про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 "Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 "Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік " (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

miskrada_download     

Рішення виконавчого комітету з додатками