Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
10.10.17
19 жовтня 2017;  автор: admin

715 В.В.Мединський

Про взяття на баланс майна

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належного обліку майна та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна, взяти на баланс нежитлові приміщення (будівлю), за адресою м. Тернопіль, вул. Академіка Студинського, 11 загальною площею 74,1 кв.м., вартістю 264150 грн. (двісті шістдесят чотири тисячі сто п’ятдесят) грн.

2.Управлінню державної реєстрації та управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна вжити заходів для реєстрації у встановленому порядку права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

716 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

 

717 В.І.Сулима

Про внесення змін у додаток № 1 до рішення виконавчого комітету від 29.06.2016 № 559 “Про вирішення питання призначення (відновлення) соціальної виплати внутрішньо переміщеним особам”

Враховуючи лист Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області від 01.09.2017 № 22-01-14-180, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток №1 до рішення виконавчого комітету від 29.06.2016 № 559 “Про вирішення питання призначення (відновлення) соціальної виплати внутрішньо переміщеним особам”, а саме замість слів “Погорілий Микола Ігорович – начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Тернополі” читати “Рубас Ольга Ярославівна – заступник начальника відділення-начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області”.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

718 В.І.Сулима

Про внесення змін у додаток № 2 до рішення виконавчого комітету від 21.10.2015 № 995 “Про комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни”

У зв’язку із кадровими змінами, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток № 2 до рішення виконавчого комітету від 21.10.2015 № 995 “Про комісію для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни”, а саме замість слів “Кметь Оксана Михайлівна” читати “Лахута Іванна Юріївна”.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

719 О.І.Соколовський

Про усунення порушень у сфері благоустрою населених пунктів

Враховуючи звернення депутата Тернопільської міської ради Балука Л.І. від 22.09.2017р. № 31/60, інформацію управління муніципальної поліції і матеріали фотофіксації, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи «Правила благоустрою м. Тернополя» затверджені рішенням міської ради від 19.05.2011р. № 6/8/20 (зі змінами), виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійнодіючій робочій групі з демонтажу тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках без документів, що посвідчують право користування землею організувати та провести роботи з демонтажу шлагбауму та двох в’їзних брам поблизу житлового будинку № 3а за адресою вул. Головацького (мікрорайон «Південний») у 20-ти денний термін з дня прийняття рішення.

2.Постійнодіючій робочій групі повідомити власників (в разі можливості встановлення) про можливість самостійного демонтажу об’єктів вказаних в п.1 рішення у 10-ти денний термін з дня його прийняття.

3.Комунальним підприємствам «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», ТМШРБП «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу зазначених об’єктів.

4.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання даних об’єктів від електропостачання.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології при необхідності:

5.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувалась тимчасова споруда, до належного стану.

5.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

6.Приймання на зберігання демонтованих об’єктів на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

7.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

8.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради.

9.Визначити, що повернення демонтованих об’єктів здійснюється за умови компенсації виконаних робіт з демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

720 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 06 квітня 2017 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «РУШ» (ід. код …) дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

721 О.І.Соколовський

Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період на 2017-2018 роки

З метою забезпечення в м. Тернополі безперебійного руху транспорту, перевезення пасажирів і вантажів та ліквідації наслідків можливих стихійних явищ у зимовий період 2017-2018 років, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дорожній рух», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994р. №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Керівникам підприємств усіх форм власності надавати додаткову спецтехніку підприємствам, які виконують роботи з утримання шляхово-мостового господарства та обслуговують житловий фонд міста згідно з додатками 1,2 (додаються).

2.Підприємствам, які виконують роботи з утримання шляхово-мостового господарства та обслуговують житловий фонд міста усіх форм власності забезпечити:

- укладання договорів з підприємствами на виділення транспортних засобів і спеціалізованої техніки зазначеної у додатках 1,2;

- завершення до 15.10.2017р. підготовку спеціалізованої техніки та необхідну кількість протиожеледних матеріалів;

- розміщення протиожеледних матеріалів на зупинках громадського транспорту;

- 3-денний страховий запас паливо - мастильних матеріалів;

- першочергове зимове утримання проїзної частини вулиць, якими проходять маршрути громадського транспорту, розташованих на ухилах, згідно з додатком 3 (додається).

3.Управлінню надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради забезпечити страховий запас паливо - мастильних матеріалів (3 тонни бензину та 3 тонни дизельного пального).

4.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку, комунальному підприємству «Тернопільелектротранс», комунальному підприємству «Міськавтотранс» та суб’єктам господарювання, які здійснюють міські пасажирські перевезення забезпечити готовність роботи громадського транспорту загального користування згідно затверджених розкладів руху.

5.Керівникам підприємств, установ, організацій та суб’єктам підприємницької діяльності забезпечити:

- належне утримання зупинок громадського транспорту та під’їздів до автозаправних станцій згідно з додатками 4,5 (додаються);

- прийняття оперативних заходів з розчищення і вивезення снігу з прилеглих та закріплених територій на випадок снігових заметів.

6.Створити координаційний штаб згідно з додатком 6 рішення (додається).

7.Вважати такими, що втратили чинність пункти 1-6 рішення виконавчого комітету №846 від 12.10. 2016р. «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період 2016-2017 років».

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

722 О.І.Соколовський

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради

Керуючись Законом України «Про теплопостачання» (ст.13), постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши подані комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради розрахунки, підготовлені відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869, відповідно ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення тарифної комісії Тернопільської міської ради від 21.09.2017 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити Комунальному підприємству теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ на рівні:

тариф на теплову енергію – 1559,75 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії – 1510,03 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 48,29 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 1,43 грн/Гкал (без ПДВ);

2.Встановити комунальному підприємству теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради структури тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання згідно з додатками 1, 2, 3, 4 (додаються).

3.Рішення набирає чинність з дня, наступного за днем його опублікування в засобах масової інформації.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради, опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. Стемковського.

 

723 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №121

Розглянувши звернення ПП «Люкс», з метою забезпечення належного утримання житлових будинків, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №121 «Про визначення виконавців послуг» та у пунктах 2 і 3 після слів та цифр «Люкс–житло-1», доповнити словами та цифрами: «Люкс–2», «Люкс–3», «Люкс–4», далі по тексту.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

724 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 р. № 52 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту тротуарів в м. Тернополі на 2017 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту тротуарів в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 р. № 52 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту тротуарів в м. Тернополі на 2017 рік» та викласти додаток до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

725 О.І.Соколовський

Про розгляд заяви гр. Муци Г.М. щодо погодження проведеного перепланування

Розглянувши заяву гр. Муци Ганни Михайлівни, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. Муцою Ганною Михайлівною перепланування …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю "Міське бюро технічної інвентаризації", приватному підприємству "Тернопількомсервіс" внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

726 О.І.Соколовський

Про розгляд заяви гр. Муци Г.М. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Муци Ганни Михайлівни, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. Муцою Ганною Михайлівною перепланування …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», ОСББ «Текстильна,2» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

727 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 17.08.2017р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником нічний режим роботи до 05.00 год. бару «Пасаж Адлера» за адресою бульвар Тараса Шевченка, 25 терміном на один рік (ТОВ «Україна» Ресторан, код ЄДРПОУ …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 03.00 год. кафе – бару «Кабачок» за адресою м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 21 терміном на один рік (ТОВ «Кабачок», код ЄДРПОУ …);

1.3. погоджений з власником нічний режим роботи до 04.00 год. ресторану «Золота підкова» за адресою проспект Степана Бандери, 96 терміном на один рік (ФОП Іванова Г.І., ідн. код …; ФОП Гаврилів Л.В., ідн. код …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

728 О.І.Соколовський

Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2017 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним підприємством «Тернопільводоканал» змінений фінансовий план на 2017 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити зміни до фінансового плану комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2017 рік, погодженого рішенням виконавчого комітету від 23.12.2016 р.№1097 «Про погодження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2017 рік » та викласти його в новій редакції, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В

 

729 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де неповнолітня дитина та малолітня дитина мають право користування житловим приміщенням

730 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

731 З.Б.Здеб

Про роботу служби у справах неповнолітніх та дітей

 

732 І.Р.Токарчук

Про роботу управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій

Заслухавши звіт начальника управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій Токарчука Ігора Романовича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій Токарчука Ігора Романовича про роботу управління взяти до відома згідно з додатком (додається).

2.Даний звіт винести на розгляд чергової сесії міської ради.

 

733 І.Г. Мединський

Про передачу на баланс

З метою обслуговування та утримання в належному технічному стані ліній зовнішнього освітлення, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Тернопільелектротранс» передати комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» на баланс лінії зовнішнього освітлення по вул. Текстильній-Л.Курбаса первісною вартістю 1176365,59 грн. (один мільйон сто сімдесят шість тисяч триста шістдесят п'ять гривень 00 коп.)

2.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Тернопільміськсвітло» прийняти на баланс лінії зовнішнього освітлення, вказані в п.1 даного рішення, згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

734 Б.В.Ясеновський

Про роботу управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

Заслухавши звіт начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Ясеновського Богдана Васильовича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Ясеновського Богдана Васильовича про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Даний звіт винести на розгляд чергової сесії міської ради.

 

735 І.Й.Бурда

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

Заслухавши звіт начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Бурди Ірини Йосипівни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Бурди Ірини Йосипівни, про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Даний звіт винести на розгляд чергової сесії міської ради.

 

736 З.Б.Здеб

Про реєстрацію новонародженої дитини

737 З.Б.Здеб

Про надання статусу та влаштування малолітньої дитини

 

738 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 28.09.2017 № 13, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 169 громадянам на загальну суму 228150 (двісті двадцять вісім тисяч сто п’ятдесят) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 46 учасникам боротьби ОУН-УПА з нагоди 75-ої річниці Української Повстанської армії по 500 гривень кожному, на загальну суму 23000 (двадцять три тисячі ) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати грошову допомогу 37 інвалідам, членам Тернопільської організації Українського товариства сліпих по 200 гривень кожному, на загальну суму 7400 (сім тисяч чотириста) гривень, згідно з додатком 3 (додається).

4.Надати грошову допомогу 10 членам Тернопільської міської громадської організації «Об’єднання ветеранів міста Тернополя» по 200 гривень кожному, на загальну суму 2000 (дві тисячі) гривень, згідно з додатком 4 (додається).

5.Надати адресну безготівкову допомогу 3 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 5 (додається).

 

739 В.І.Сулима

Про надання опікуну дозволу на укладання договору купівлі-продажу від імені недієздатної особи

740 В.І.Сулима

Про призначення помічника

 

741 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 29.03.2017 р. № 219 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту міжквартальних проїздів на 2017 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту міжквартальних проїздів за рахунок коштів бюджету розвитку, враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 24.02.2017р. № 7/14/25 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 « Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016 р № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 29.03.2017 р. № 219 « Про затвердження титульного списку капітального ремонту між квартальних проїздів на 2017 рік» та викласти додаток до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Стемковського В.В.

 

742 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи листи управління муніципальної поліції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», фірмі «Тернопільбудінвестзамовник», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит», виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Приймання на зберігання демонтованих споруд на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

743 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 р. № 53 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2017 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 24.02.2017 р. № 7/14/25 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 «Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 р. № 53 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2017 рік» та викласти додаток до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками