Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
29.09.17
09 жовтня 2017;  автор: admin

711 І.Г. Мединський

Про впровадження проїзного квитка тривалого користування «Електронний квиток» та електронного квитка «Соціальна карта Тернополянина»

Враховуючи набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», відповідно до Програми автоматизованої системи обліку оплати проїзду в наземному громадському транспорті в м. Тернополі, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, Правилами користування трамваєм і тролейбусом у містах України, Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, Правилами користування міським пасажирським транспортом (тролейбусом, автобусом) у місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.З 01.10.2017р. впровадити проїзний квиток тривалого користування «Електронний квиток» та електронний квиток «Соціальна карта Тернополянина», як засоби оплати проїзду у всьому міському пасажирському транспорті загального користування м.Тернополя.

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

712 І.Г. Мединський

Про забезпечення контролю за оплатою (реєстрацією) проїзду у міському пасажирському транспорті загального користування

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів міським громадським транспортом загального користування шляхом запровадження безготівкової системи оплати проїзду, забезпечення здійснення належного контролю за оплатою (реєстрацією) проїзду, враховуючи прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» від 17.01.2017р. № 1812-VIII, звернення перевізників щодо делегування повноважень із здійснення контролю, керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, Правилами користування трамваєм і тролейбусом у містах України, Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, Правилами користування міським пасажирським транспортом (тролейбусом, автобусом) у місті Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» створити та забезпечити безперебійну роботу служби контролю оплати (реєстрації) проїзду на всьому міському пасажирському транспорті загального користування м.Тернополя.

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення у відповідності до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

713 Н.П.Кучер

Про внесення змін до бюджету м. Тернополя на 2017 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, пп..18,19 рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017р.», розпорядженням голови ОДА від 22.09.2017 року № 581-од, та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Збільшити доходи загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на 447,6 тис.грн.

1.1. (41030800) Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 447,6 тис.грн.

2.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок субвенції з державного бюджету – 447,6 тис.грн.

2.1. Управлінню соціальної політики - 447,6 тис.грн., в тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету – 447,6 тис.грн.

2.1.1.(1513011) Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нациських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово – комунальні послуги – 204,0 тис.грн.

2.1.2.(1513012) Надання пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, через хворобу або за вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років, та які стали інвалідами під час виконання службових обов'язків; пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні; звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби; батькам та членам сімей військовослужбовців, військовослужбовців Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби; батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов'язків, на житлово-комунальні послуги – 27,1 тис. грн.

2.1.3.(1513013) Надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги – 15,1 тис. грн.

2.1.4.(1513015) Надання пільг багатодітним сім'ям на житлово-комунальні послуги – 11,4 тис. грн.

2.1.5.(1513016) Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 190,0 тис. грн.

3.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на750,0тис.грн. з них : капітальні видатки-750,0тис.грн.

3.1.Міській раді – 750,0тис.грн. з них : капітальні видатки-750,0тис.грн.

3.1.1.( (0117470) Внески до статутного капіталу суб"єктів господарювання – 750,0тис.грн. з них : капітальні видатки-750,0тис.грн.

4.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.3) на 750,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 750,0тис.грн.

4.1. Міській раді – 750,0тис.грн. з них : капітальні видатки-750,0тис.грн.

4.1.1.( 0110180) Керівництво і управління у відповідній сфері у містах республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення – 750,0тис.грн. з них : капітальні видатки-750,0тис.грн.

5.Внести зміни в додаток "Перелік об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку" згідно з додатком (додається).

6.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

7.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

miskrada_download   

Рішення виконавчого комітету з додатками