Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
27.09.17
04 жовтня 2017;  автор: admin

688 М.М.Круть

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 19.08.2016 р. №7/9/20 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

689 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про розгляд звернень, згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей.

2.Затвердити протокол №8 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 19.09.2017 р. (додається).

 

690 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №9 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 19.09.2017 р. (додається).

 

691 О.П. Похиляк

Про створення комісії

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням сесії Тернопільської міської ради від 28.07.2017р. №7/16/17 Про Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 30», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити комісію з реорганізації Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області згідно з додатком (додається).

2.Комісії, зазначеній в п.1, провести процедуру реорганізації Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Тернопільської міської ради Тернопільської області в порядку, визначеному законодавством України.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

692 О.П. Похиляк

Про затвердження мережі дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів м. Тернополя на 2017-2018 навчальний рік

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства», статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою оптимізації мережі навчальних закладів, ефективного використання наявних приміщень, враховуючи дані первинного обліку дітей шкільного віку, створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої освіти, професійно-технічної та позашкільної освіти, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити мережу дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів м. Тернополя на 2017-2018 навчальний рік:

1.1 Дошкільних навчальних закладів:

1.1.1. Дошкільні навчальні заклади комунальної форми власності згідно додатку №1(додається).

1.1.2. Мережу груп компенсуючого типу у дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах згідно додатку №2(додається).

1.2. Загальноосвітніх навчальних закладів згідно додатку №3(додається).

1.2.1. Мережу класів згідно додатку №4(додається).

1.2.2. Мережу профільних класів і класів з поглибленим вивченням окремих предметів згідно додатку №5(додається).

1.3. Позашкільних навчальних закладів згідно додатку №6(додається).

2.Відкрити у тридцяти п’яти закладах 140 груп продовженого дня з кількістю 4239 учнів, крім того, у Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі 13 груп для 84-х учнів.

3.Затвердити мережу груп професійно-технічних навчальних закладів згідно додатку №7(додається).

4.Фінансування витрат проводити в межах асигнувань по освіті з освітньої субвенції з державного бюджету та коштів, виділених у міському бюджеті на освіту.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

693 З.Б.Здеб

Про внесення доповнення до Положення про комісію з питань захисту прав дитини, затвердженого додатком №1 до рішення виконавчого комітету від 25.03.2015р. №267 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради»

694 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

695 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку про визначення способу участі у вихованні дитини

696 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

697 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, земельної ділянки, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

698 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 18.10.2006року №170 «Про надання соціального статусу малолітній дитині»

 

699 Б.В.Ясеновський

Про проведення фестивалю

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення громадських організацій «Гільдія рестораторів Тернопільщини» та «Тернопіль фест», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити громадським організаціям «Гільдія рестораторів Тернопільщини» та «Тернопіль фест» проведення гастрономічного фестивалю «Сала і самогону» та організацію торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами 29 – 30 вересня – 01 жовтня 2017 року на майдані Волі м. Тернополя.

2.Учасникам фестивалю здійснювати торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності у сфері торгівлі.

3.Громадським організаціям «Гільдія рестораторів Тернопільщини» та «Тернопіль фест»:

3.1. укласти договори:

- на прибирання території проведення фестивалю з спеціалізованою організацією та вивезення побутових відходів з суб’єктом господарювання – перевізником ПВ;

- щодо встановлення біо-туалетів з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя»;

3.2. забезпечити:

- дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил;

- освітлення території проведення фестивалю в темну пору доби;

3.3. визначити місце розташування оргкомітету та контролювати маркування місць локації у зоні проведення фестивалю;

3.4. укласти угоду з Тернопільським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області щодо патрулювання місця проведення фестивалю.

4.Відділу технічного нагляду спільно з організаторами фестивалю розробити та погодити у відділі безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Тернопільській області схему організації дорожнього руху на тимчасове перекриття майдану Волі від Архікатедрального Собору до вул. Кардинала Сліпого на період з 28.09.2017р. до 02.10.2017р.

5.Доручити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

5.1. тимчасово перекрити рух автотранспорту на майдані Волі від Архікатедрального Собору до вул. Кардинала Сліпого з 15.00 год. 28.09.2017р. до 12.00 год. 02.10.2017р.;

5.2. встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої у відділі безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

6.Управлінню патрульної поліції у м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі майдану Волі.

7.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення святкової торгівлі.

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, В.В.Стемковського.

 

700 Т.С.Корчак

Про делегування представників

Рішення затверджено рішенням сесії Тернопільської міської ради від 24.10.2017р. №7/19/122

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування вУкраїні», постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року № 258 «Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку» , враховуючи рішення міської ради від 28 липня 2017 року №7/16/3 «Про агенцію регіонального розвитку в Тернопільській області», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Визначити,представниками від Тернопільської міської ради, як співзасновника Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області,заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича та начальника управління економіки,промисловості та праці Корчак Т.С., в Наглядовій раді Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області.

2.Дане рішення внести на затвердження Тернопільської міської ради.

 

701 З.Б.Здеб

Про реєстрацію новонародженої дитини

 

702 О.П. Похиляк

Про внесення змін і доповнень в рішення виконавчого комітету від 18.01.2017р. № 35 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя у 2017 році»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 25 Закону України «Про освіту», частини 3 статті 21, частини 3 статті 22, статті 37 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», Закону України від 05.06.2014 № 1324-18 «Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання», постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 02.02.2011 №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», відповідно до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року № 667, рішення Тернопільської міської ради від 16.12.2016 № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», з метою організації раціонального харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.01.2017р. № 35 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя у 2017 році», а саме:

1.1. Викласти додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради в новій редакції згідно з додатком (додається).

1.2. Визнати таким, що втратив чинність пункт 5 рішення виконавчого комітету міської ради.

2.Встановити, що дане рішення набуває чинності з 01.10.2017р.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

703 Ю.П.Дейнека

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.10.2012 року №1586 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету від 03.10.2012 року №1586 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 03.10.2012 року №1586 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста», а саме додаток 2 до даного рішення викласти в новій редакції (додається).

 

704 В.Й Бесага

Про затвердження протоколу засідання комісії, створеної розпорядженням міського голови від 31.08.2017 р. №218

Розглянувши протокол засідання комісії, створеної розпорядженням міського голови від 31.08.2017 р. №218 «Про створення комісії», про розгляд містобудівного обґрунтування щодо можливості отримання спеціального погодження для розміщення об’єкта рекреаційного комплексу спортивно-оздоровчого призначення з підземним паркінгом та житловою забудовою на земельній ділянці за адресою вул. Чумацька, 2, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №58 від 18.09.2017 р. засідання комісії, створеної розпорядженням міського голови від 31.08.2017 р. №218 (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

705 Г.М.Денисюк

Про затвердження протоколу засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів та виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Громадської організації «Тернопільський освітній навчально-демонстраційний «Центр науки», Громадської організації Тернопільське товариство «Лемківщина», Тернопільського міського об’єднання «Спілки батьків-опікунів дітей, які хворіють дитячим церебральним паралічем «Крила ангела», Тернопільської обласної федерації фрі-файту та контактних єдиноборств та відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішення комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №6 засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів від 07.09.2017р. (додається).

2.Виділити Громадській організації «Тернопільський освітній навчально-демонстраційний «Центр науки» на статутну діяльність 769240 (сімсот шістдесят дев’ять тисяч двісті сорок) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0118600) КЕКВ 2610 – 769240,00 грн.

3.Виділити Громадській організації Тернопільське товариство «Лемківщина» на статутну діяльність 5000 (п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0118600) КЕКВ 2610 – 5000,00 грн.

4.Виділити Тернопільському міському об’єднанню «Спілці батьків-опікунів дітей, які хворіють дитячим церебральним паралічем «Крила ангела» на статутну діяльність 5000 (п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0118600) КЕКВ 2610 5000,00 грн.

5.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно пунктів 2-4 даного рішення.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

706 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 р. № 51 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2017 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 24.02.2017р. № 7/14/25 « Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 « Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 р. № 51 « Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2017 рік» та викласти додаток до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

707 М.М.Круть

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 26.04.2017 р. № 271 «Про виділення коштів»

На підставі рішення міської ради від 20.12.2016 р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у п.1 рішення виконавчого комітету від 26.04.2017 р. № 271 «Про виділення коштів», та викласти його в новій редакції: «Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КПКВК 1119180 «Цільові фонди утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 180000,00 (Сто вісімдесят тисяч грн. 00 коп.) на проведення спортивних та масових заходів, семінарів, міжнародних та всеукраїнських турнірів, змагань, навчально-тренувальних зборів та участі команд м. Тернополя у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня, придбання інвентарю, а також для забезпечення організації літнього відпочинку та оздоровлення, проведення екскурсій, мандрівок, походів для дітей пільгових категорій, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

708 І.Г. Мединський

Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 р. № 1342, рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/6 «Про надання повноважень», рішенням виконавчого комітету від 13.06.2012 р. №978 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Протокол засідання конкурсного комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі від 25.09.2017 року, (додається).

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку, протягом десяти календарних днів після затвердження протоколу засідання конкурсного комітету, укласти із переможцем конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування в місті Тернополі фізичною особою – підприємцем Мисенком Миколою Миколайовичем договір з організації забезпечення паркування транспортних засобів в місті Тернополі, терміном на три роки, який вступає в дію з моменту підписання.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

709 І.Г. Мединський

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним та електричним транспортом в м. Тернополі при впровадженні АСООП

Пункти 1, 2 доповнено відповідно до рішення ВК від 20.12.2017р. №980 (ЗМІНИ ДІЮТЬ З 2.01.2018Р.)

Відповідно до Законів України «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», наказу Міністерства інфраструктури України від 25.11.13р. № 940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай , тролейбус)», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання перевізників виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Пункт 1 доповнено відповідно до рішення ВК від 20.12.2017р. №980

1.Встановити при готівковому розрахунку, розрахунку безконтактною банківською карткою чи пристроєм з технологією NFC, тариф на послуги з перевезення пасажирів електричним громадським транспортом м. Тернополя

- 4,00 грн. за одну поїздку для громадян;

Пункт 2 доповнено відповідно до рішення ВК від 20.12.2017р. №980

2.Встановити при готівковому розрахунку, розрахунку безконтактною банківською карткою чи пристроєм з технологією NFC, тариф на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Тернополі у автобусах, що працюють в звичайному режимі руху та у автобусах, що працюють в режимі маршрутного таксі, для суб’єктів господарювання незалежно від форми власності:

- 5.00 грн. - за одну поїздку;

- 5.00 грн. - за перевезення багажу (одне місце);

3.Для власників Електронного квитка «Соціальна карта Тернополянина» та власників не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування «Електронний квиток» тариф на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом у автобусах, що працюють в звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі залишити на рівні встановленого рішенням виконавчого комітету від 28.12.2016 року №1150 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі».

4.Для власників Електронного квитка «Соціальна карта Тернополянина», власників не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування «Електронний квиток» та власників проїзного квитка тривалого користування (ПКТК) тариф на послуги з перевезення пасажирів електричним транспортом залишити на рівні встановленого рішенням виконавчого комітету 28.12.2016 року №1149 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів електричним транспортом в м. Тернополі».

5.Дане рішення набирає чинності з дати повного запровадження АСООП в м. Тернополі, визначеного окремим рішенням виконавчого комітету.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

710 І.Г. Мединський

Про затвердження примірного договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя

Пункти 4.8 та 5.8 додатку втратили чинність відповідно до рішення ВК від 22.12.2017р. №993

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів міським громадським транспортом загального користування, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2016 року № 988 «Про затвердження Положення про оператора електронних систем у м. Тернопіль», рішення виконавчого комітету від 21.09.2017р. №686 «Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом (тролейбусом, автобусом) у місті Тернополі, рішення Тернопільської міської ради від 28.07.2017р. №7/16/34 «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті, незалежно від форм власності»,  керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, Правилами користування трамваєм і тролейбусом у містах України, Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити примірний договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя згідно з додатком (додається).

2.Визначити начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Мединського І.Г. уповноваженою особою на підписання договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 11.01.2017р. №16 «Про затвердження примірного договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками