Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
31.08.17
31 серпня 2017;  автор: admin

№624

І.Г.Мединський

Про використання коштів

З метою забезпечення пільгових категорій населення електронними квитками "Соціальна карта Тернополянина" та виконання робіт з виготовлення та розміщення на зупинках м. Тернополя інформації про громадський транспорт загального користування міста Тернополя, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням міської ради від 18.08.2017р.№7/17/8 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016р. №7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради використати кошти в сумі 3099000,00грн.(три мільйони дев'яносто дев'ять тисяч гривень 00 копійок) за КПКВК 6518600 "Інші видатки" наступним чином:

- на відшкодування витрат з виготовлення та видачі електронних квитків "Соціальна карта Тернополянина" пільговим категоріям населення Оператору електронних систем в сумі 3050000,00грн.(три мільйони п'ятдесят тисяч гривень 00 копійок);

- на виконання з виготовлення та розміщення на зупинках м. Тернополя інформації про громадський транспорт загального користування міста Тернополя в сумі 49000,00 грн.(сорок дев'ять тисяч гривень 00 копійок).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.


№625

І.Г.Мединський

Про затвердження розподільчого балансу

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення виконавчого комітету від 02.08.2017 року №544 "Про створення комісії для забезпечення складання розподільчого балансу новоствореного в наслідок виділу підприємства та підприємства, з якого був здійснений виділ і його затвердження", керуючись Цивільним кодексом України, Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1.Затвердити розподільчий баланс матеріальних цінностей, активів, прав та обов'язків між новоствореним шляхом виділу комунальним підприємством "Автошкола "Міськавтотранс" Тернопільської міської ради та комунальним підприємством "Міськавтотранс" Тернопільської міської ради, з якого був здійснений виділ.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.