Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
23.08.17
24 серпня 2017;  автор: admin

610 З.Б.Здеб

Про передачу дитини на виховання матері

 

611 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

612 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

9.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-8 та видати свідоцтва.

 

613 І.Г. Мединський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.08.2011 року № 1447 "Про затвердження примірного договору"

Враховуючи звернення КП "Тернопіль Інтеравіа" від 24.07.2017 року №20, з метою забезпечення фінансової стабільності підприємства та для сприяння розвитку телекомунікаційних мереж і мереж відеоспостереження в м. Тернополі, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 25.08.2011 року № 1447 "Про затвердження примірного договору" та викласти п. 4.1 додатку 1 у новій редакції: "Відшкодування витрат за використання елементів об’єктів, на яких встановлені технічні елементи телекомунікаційних мереж в житловому фонді, визначається за формулою:

Мпв = В * Кк

Мпв – щомісячна плата відшкодування суб’єктами підприємницької діяльності витрат за використання елементів житлового фонду, на яких встановлено технічні елементи (грн.);

В – величина в розмірі 0,60 грн.;

Кк – кількість квартир (кімнат) у будинку, у яких плануються чи існують договірні відносини на користування телекомунікаційними мережами."

2.Дане рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

614 В.Й Бесага

Про встановлення меморіальної таблиці за адресою вул. Пушкіна, 5

Розглянувши звернення обласної організації Національної спілки письменників України, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», спільним наказом Держбуду України та Мінкультури України від 30.11.2004 р. №231/806, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Тернопільській обласній організації Національної спілки письменників України встановлення меморіальної таблиці на фасаді будинку за адресою вул. Пушкіна, 5 Безкоровайному Євгену Івановичу - відомому громадсько-політичному діячу, поету, редактору та журналісту, члену Національної спілки письменників України, лауреату Всеукраїнської премії імені братів Лепких.

2.Зобов’язати Тернопільську обласну організацію Національної спілки письменників України монументально-художнє вирішення меморіальної таблиці погодити в управлінні містобудування, архітектури та кадастру.

3.Управлінню культури і мистецтв внести меморіальну таблицю в реєстр обліку меморіальних таблиць.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології прийняти на утримання меморіальну таблицю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук, Л.О.Бицюру.

 

615 В.Л.Кібляр

Про затвердження акту засідання комісії по визначенню та відшкодуванню збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного та податкового законодавства №3 від 27.07.2017р.

Розглянувши акт засідання комісії по визначенню та відшкодуванню збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного та податкового законодавства №3 від 27.07.2017р., керуючись ст. 141, 152, 156, 157, 207, 208, 211 Земельного кодексу України, Податковим кодексом України, Постановою Кабінету Міністрів України «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власниками землі та землекористувачам» від 19 квітня 1993 року № 284, підпунктами 1,4 пункту «а», підпунктом 1 пункту «б» частини першої ст. 33, ст. 40, частиною першої ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 12.12.2003р. №4/9/101 «Про утворення комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста внаслідок порушень земельного законодавства» із змінами відповідно до рішення міської ради від 03.03.2016 р.№7/6/42 та від 04.04.2017р. №7/14/149, з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду міста, визначення і відшкодування збитків власниками землі та землекористувачами, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт засідання комісії по визначенню та відшкодуванню збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного та податкового законодавства №3 від 27.07.2017р. (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

616 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 01.08.2017р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником нічний режим роботи до 03.00 год. кафе «Румба» за адресою м. Тернопіль, вул. А.Манастирського, 50/1 терміном на один рік (ФОП Мосейчук Н.М., ідн. код …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 02.00 год. ресторану «Барбареско» за адресою м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14 терміном на один рік (ТОВ «Сіті Кафе», код ЄДРПОУ …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

617 М.М.Круть

Про виділення коштів

На підставі рішень міської ради від 20.12.2016 р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 18.08.2017 р. № 7/17/8 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», враховуючи рішення виконавчого комітету від 28.03.2013 р. №523 «Про безоплатну передачу на баланс комунальної власності», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту спрямувати кошти по КПКВК 1117470 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання для здійснення ремонту стадіону комбайнового заводу» КЕКВ 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 1000000,00 (Один мільйон грн. 00 коп.) для здійснення капітального ремонту стадіону по вул. Д. Лук’яновича, 8 в м. Тернополі, що знаходиться на балансі Комунального підприємства «Футбольний клуб «Тернопіль».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

618 І.Г. Мединський

Про погодження примірного макету «Інформації про громадський транспорт загального користування міста Тернопіль»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування мешканців м. Тернополя актуальною інформацією про рух громадського пасажирського транспорту, в тому числі із схемою громадського транспорту, переліком та назвами зупинок, інформацією щодо Електронного квитка «Соціальна карта Тернополянина» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити примірний макет «Інформації про громадський транспорт загального користування міста Тернопіль» (додається).

2.Балансоутримувачам типових навісів на зупинках громадського транспорту підготувати та надати внутрішню ліву крайню площину для розміщення інформації про громадський транспорт загального користування міста Тернопіль;

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

619 І.Г. Мединський

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 02.08.2017р. № 543 “Про затвердження Порядку забезпечення осіб, офіційно зареєстрованих чи фактичне місце проживання яких є м. Тернопіль, електронними квитками у вигляді Соціальної картки Тернополянина”

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів міським громадським транспортом загального користування шляхом запровадження безготівкової системи оплати проїзду, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 28.07.2017р. 7/16/34 “Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті, незалежно від форм власності” виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Змінити назву рішення виконавчого комітету від 02.08.2017р. №543 “Про затвердження Порядку забезпечення осіб, офіційно зареєстрованих чи фактичне місце проживання яких є м. Тернопіль, електронними квитками у вигляді Соціальної картки Тернополянина” на назву: “Про затвердження Порядку забезпечення осіб, офіційно зареєстрованих чи фактичне місце проживання та офіційним місцем роботи яких є м. Тернопіль, Електронними квитками "Соціальна карта Тернополянина”

2.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету від 02.08.2017р. №543 “Про затвердження Порядку забезпечення осіб, офіційно зареєстрованих чи фактичне місце проживання яких є м. Тернопіль, електронними квитками у вигляді Соціальної картки Тернополянина” та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається);

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

620 Т.С.Корчак

Про затвердження проектно-кошторисної документації

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 4 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертиз, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити робочий проект “Влаштування - реконструкція відпочинково-рекреаційної зони в районі «Дальнього» пляжу по вул. Чумацькій в м. Тернополі” з такими показниками:

Загальна кошторисна вартість 41797,945 тис. гривеньу тому числі:будівельні роботи 30768,186 тис. гривень устаткування 2423,631 тис. гривеньінші витрати 8606,128 тис. гривень

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

621 О.І.Смик

Про оплату послуг

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення проведення мистецько – культурних заходів Тернопільської міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати управлінню культури і мистецтв Тернопільської міської ради дозвіл на оплату послуг з охорони інсталяції мистецького проекту «Арт-Куб» та послуг створення промо-роликів з нагоди святкування 26-річниці Незалежності України та 477-ї річниці міста Тернополя з благодійного рахунку управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

622 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 29.03.2017р. № 218 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2017 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 29.03.2017р. № 218 « Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2017 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Стемковського В.В.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками