Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
10.08.17
11 серпня 2017;  автор: admin

582 Н.П.Кучер

Про внесення змін до бюджету м. Тернополя на 2017 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, пп..18,19 рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017р.», довідкою – витягом до розпорядження голови ОДА від 09.08.2017р. № 471-од та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Збільшити доходи загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на 9119,3 тис.грн.

1.1. (41030800) Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 9119,3 тис.грн.

2.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок субвенції з державного бюджету – 9119,3 тис.грн.

2.1. Управлінню соціальної політики - 9119,3 тис.грн., в тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету – 9119,3 тис.грн.

2.1.1.(1513016) Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 8549,3 тис. грн.

2.1.2.( 1513011) Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги – 425,0тис.грн.

2.1.3.( 1513012) Надання пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, звільненим зі служби за віком, хворобою або вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, пенсіонерам з числа слідчих прокуратури, дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні, звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби, батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які загинули (померли), пропали безвісти або стали інвалідами при проходженні служби, суддям у відставці на житлово-комунальні послуги – 74,0тис.грн.

2.1.4.( 1513013) Надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги – 37,0тис.грн.

2.1.5.(1513015) Надання пільг багатодітним сім'ям на житлово-комунальні послуги – 34,0тис.грн.

3.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

4.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

583 В.В.Мединський

Про затвердження актів приймання – передачі майна в комунальну власність та реєстрацію права власності

Керуючись Законом України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності", Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 р. №1482 "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності", ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 28.07.2017 р. № 7/16/11 «Про прийняття майна в комунальну власність», виконавчого комітету від 09.09.2017р. №579 «Про створення комісії по передачі майна Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акти приймання–передачі в комунальну власність територіальної громади міста Тернополя (додаються) майна Тернопільської обласної організації фізкультурно–спортивного товариства «Україна», згідно з додатком (додається).

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна прийняти на баланс майно Тернопільської обласної організації фізкультурно–спортивного товариства «Україна», згідно п.1 рішення та затверджених актів приймання–передачі.

3.Зареєструвати право комунальної власності за територіальною громадою міста Тернополя в особі Тернопільської міської ради на нежитлові будівлі, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя згідно п. 1, 2, 6 додатку до рішення.

4.Управлінню державної реєстрації та управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна вжити заходів для реєстрації у встановленому порядку права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками