Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
07.08.17
07 серпня 2017;  автор: admin

559 7 серпня О.І.Соколовський

Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Руська (дамба Тернопільського ставу)

З метою виконання робіт з реконструкції вул. Руської (дамба Тернопільського ставу), керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «Техно – Буд – Центр»:

1.1. частково перекрити рух автотранспорту на вул. Руська (дамба Тернопільського ставу) з 07.08.2017р. по 31.10.2017р. для проведення ремонтних робіт.

1.2. Встановити відповідні дорожні знаки для об’їзду, згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією та безпекою руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час перекриття вулиці внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.