Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
02.08.17
03 серпня 2017;  автор: admin

524 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 30.05.2017р., 30.06.2017р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником цілодобовий режим роботи магазину «Продукти №1091» за адресою м. Тернопіль, вул. Лучаківського, 14 терміном на один рік (ТОВ «АТБ – маркет», код ЄДРПОУ …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 02.00 год. бару «Лоббі – бар» за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28ч терміном на один рік (ТОВ «Розважальний центр «Подоляни», код ЄДРПОУ …);

1.3. погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. бару «Суші – Ко» за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28ч терміном на один рік (ТОВ «Розважальний центр «Подоляни», код ЄДРПОУ….);

1.4. погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. піцерії «Пепероні» за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28ч терміном на один рік (ТОВ «Розважальний центр «Подоляни», код ЄДРПОУ….);

1.5. погоджений з власником нічний режим роботи до 02.00 год. бару «Хмільне щастя» за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28ч терміном на один рік (ТОВ «Розважальний центр «Подоляни», код ЄДРПОУ …..);

1.6. погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. кафе «Круасан – кафе» за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28ч терміном на один рік (ТОВ «Розважальний центр «Подоляни», код ЄДРПОУ ….);

1.7. погоджений з власником цілодобовий режим роботи магазину-кафетерію за адресою м. Тернопіль, Привокзальний майдан терміном на один рік (ФОП Шозда М.М., ідн. код …..; ФОП Ляшко Л.А., ідн. код …..).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

525 Л.Я.Бобрівець

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 № 286 «Про затвердження реєстру послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку проїзду в міському пасажирському транспорті» від 17.01.2017 № 1812, рішенням виконавчого комітету «Про затвердження порядку забезпечення осіб електронними квитками на безоплатній основі» від 05.07.2017 № 473, рішенням виконавчого комітету «Про забезпечення учнів, вихованців та студентів денної форми навчання правом на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім таксі)» від 26.04.2017 № 306, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Доповнити рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 № 286 «Про затвердження реєстру послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг» додатком 6 (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю Хімейчука І.С.

 

526 Л.Я.Бобрівець

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою удосконалення діяльності Центру надання адміністративних послуг, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 25000 (двадцять п’ять тисяч) гривень для оплати послуг на модернізацію програмної системи підтримки діяльності відділу «Центр надання адміністративних послуг» Тернопільської міської ради за рахунок коштів цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади (КПКВК-0119180, КЕКВ-2240).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

527 О.П. Похиляк

Про намір передати в оренду майно комунальної власності міста

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

528 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність ….

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

529 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

7.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-6 та видати свідоцтва.

 

530 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.09.2017р. №668

531 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

532 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недоцільності визначення місця проживання малолітньої дитини

533 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

534 О.І.Смик

Про вшанування імен відомих людей міста Тернополя «Нові імена Алеї Зірок»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вшанування та увіковічення видатних співаків, музикантів, художників, представників інших видів мистецтв, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Поповнити «Алею Зірок» на вулиці Сагайдачного зірками з іменами Ярмуша Василя Ільковича - поета, прозаїка, громадського діяча; Стецько Віри Іллівни – мистецтвознавця, краєзнавця, журналіста та Стецька Дмитра Григоровича – живописця, скульптора, графіка та зіркою «Добровольцям АТО».

2.Управлінню культури і мистецтв укласти договір із скульптором Пилип’яком Д.Д. щодо виготовлення художнього твору - макету зірок.

3.Відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради прийняти на баланс об’єкти монументального мистецтва відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

535 І.Г. Мединський

Про затвердження Переліку та назв зупинок міського громадського транспорту загального користування м. Тернополя

З метою упорядкування назв зупинок громадського транспорту м. Тернополя, враховуючи часткову зміну власних назв об’єктів тяжіння пасажирів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Перелік та назви зупинок міського громадського транспорту загального користування м. Тернополя згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

536 О.І.Соколовський

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 08.02.2017р. № 80 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту вуличного освітлення в м. Тернополі на 2017 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту вуличного освітлення в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 08.02.2017р. № 80 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту вуличного освітлення в м. Тернополі на 2017 рік» та викласти додаток до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

537 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.04.2017р. № 242 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування на 2017 рік»

З метою виконання та оплати робіт з капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, враховуючи рішення міської ради №7/13/21 від 20.12.2016р. «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» (зі змінами) та рішення міської ради №6/55/4 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду м. Тернополя на 2015-2020 роки» (зі змінами), керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.04.2017р. №242 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування на 2017 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

538 О.І.Соколовський

Про надання фінансової підтримки

З метою надання фінансової підтримки об»єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Тернополя, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/13/21 від 20.12.2016р. «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» , рішенням міської ради № 7/13/11 від 16.12.2016р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» , рішенням міської ради № 7/5/13 від 26.01.2016 року «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Тернополя на 2016-2018 роки», згідно рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти загального фонду, КПКВК 4016010 «Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційне господарство», КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" на фінансову підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на придбання матеріалів необхідних для виконання поточного ремонту житлових будинків, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

539 С.Є.Добрікова

Про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами і власними контрольними документами та про стан розгляду скарг

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом виконавчого комітету міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.12.2015року №152 «Про план роботи виконавчого комітету на 2016рік», з метою належної організації роботи щодо дотримання термінів надання відповідей на контрольні документи, звернення юридичних та фізичних осіб, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Взяти до відома інформацію начальника управління організаційно-виконавчої роботи Добрікової С.Є. про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами та власними контрольними документами та про розгляд скарг замовників послуг.

2.Керівникам виконавчих органів забезпечити належний контроль за своєчасністю та об'єктивністю надання відповідей в повному обсязі на контрольні документи та звернення юридичних і фізичних осіб.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами І.С.Хімейчука.

 

540 Б.В.Ясеновський

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Доповнити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017р., затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.11.2016р. №1011 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік», згідно з додатком (додається).

 

541 Б.В.Ясеновський

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни:

1.1. в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.12.2015р. №70 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля», а саме, замість слів «Гузєнков Володимир Васильович – заступник начальника Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області» читати «Беркутов Сергій Олександрович – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Тернопільської ОДПІ управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДФC у Тернопільській області», замість слів «Сороколіт Іван Леонідович – депутат міської ради (за згодою)» читати «Директор комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопіль Інтеравіа»;

1.2. в додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.12.2016р. №1105 «Про затвердження Положення про розміщення та облаштування сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території м. Тернополя та парків», а саме, замість слів «Гузєнков Володимир Васильович – заступник начальника Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області» читати «Беркутов Сергій Олександрович – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Тернопільської ОДПІ управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДФC у Тернопільській області».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

542 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

543 І.Г. Мединський

Про затвердження Порядку забезпечення осіб, офіційно зареєстрованих чи фактичне місце проживання та офіційним місцем роботи яких є м. Тернопіль, Електронними квитками "Соціальна карта Тернополянина"

Змінено назву рішення та викладено додаток в новій редакції відповідно до рішення МВК від 23.08.2017р. №619

Враховуючи набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», з метою забезпечення належного функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Тернополя, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Порядок забезпечення осіб, офіційно зареєстрованих чи фактичне місце проживання яких є м. Тернопіль, електронними квитками у вигляді Соціальної картки Тернополянина згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

544 І.Г. Мединський

Про створення комісії для забезпечення складання розподільчого балансу новоствореного в наслідок виділу підприємства та підприємства, з якого був здійснений виділ і його затвердження.

На підставі рішення Тернопільської міської ради від 28.07.2017р. № 7/16/35 «Про створення комунального підприємства «Автошкола «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради шляхом виділу», з врахуванням делегованих повноважень виконавчому комітету міської ради, даним рішенням сесії міської ради, відповідно до Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Господарського кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування України», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити комісію, для забезпечення складання розподільчого балансу новоствореного в наслідок виділу підприємства та підприємства, з якого був здійснений виділ і його затвердження в складі:

-Голова комісії :

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Дідич Володимир Євгенович;

-Члени комісії :

Директор КП «Міськавтотранс» ТМР - Сновида Мирослав Теодозійович;

Головний бухгалтер КП «Міськавтотранс» ТМР - Кіт Юлія Володимирівна;

Головний спеціаліст відділу оренди та обліку майна, управління обліку та контролю за використанням комунального майна ТМР – Бойко Любов Василівна;

Головний спеціаліст відділу транспорту, управління транспорту, комунікацій та зв’язку ТМР - Салик Наталія Валеріївна;

Завідувач сектору з підготовки проектів, управління економіки, промисловості та праці ТМР - Романюк Андрій Ігорович;

Депутат Тернопільської міської ради - Торожнюк Роман Васильович;

Депутат Тернопільської міської ради – Зінь Іван Федорович;

Головний юрист КП «Міськавтотранс» ТМР – Петльований Олександр Олегович;

2.Комісії, в строк протягом 20 днів з моменту прийняття рішення, здійснити розподілення часток між двома підприємствами, таким чином, щоб частка новоствореного комунального підприємства «Автошкола «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради, що виділяється, відповідала та забезпечувала вимоги, які ставляться до закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів з дозволеним одночасним акредитаційним обсягом, встановленим для комунального підприємства «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради, згідно Свідоцтва про державну акредитацію серії МВС № 000203 від 06.04.2017р., а частка комунального підприємства «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради, з якого був здійснений виділ майна, прав та обов’язків, що залишились після виділу достатньою для виконання основних завдань/функцій підприємства, про що скласти розподільчий баланс.

3.Комісії, під час складання розподільчого балансу виділу вжити всіх можливих заходів, щодо виявлення та обліку матеріальних та нематеріальних активів підприємства, зобов’язань, боржників та кредиторів, і вирішити питання, щодо задоволення чи відхилення їх вимог, згідно встановленого порядку та у двомісячний термін з дня оприлюднення повідомлення про реорганізацію комунального підприємства «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради.

4.Комісії, за результатами складання розподільчого балансу, новоствореного підприємства та підприємства, з якого здійснено виділ, забезпечити складання та подачу на затвердження виконавчого комітету у визначений пунктом 3 даного рішення строк розподільчий баланс майна, прав і обов’язків підприємства.

5.Поданий на затвердження розподільчий баланс повинен містити положення про правонаступництво, щодо частини виділеного майна, прав та обов’язав підприємства, стосовно окремих його кредиторів та боржників, включаючи зобов’язання, які оспорюються сторонами.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з виділення питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

 

545 І.Г. Мединський

Про внесення змін та доповнень в рішення виконавчого комітету від 26.04.2017р. №306 “Про забезпечення учнів, вихованців та студентів денної форми навчання правом на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім таксі)

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Тернопільської міської ради від 19.08.2016 р. № 7/11/12 «Про Програму автоматизованої системи обліку оплати проїзду в наземному громадському транспорті в м. Тернополі» (із змінами), виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни та доповнення в Додаток до рішення виконавчого комітету від 26 квітня 2017року №306 “Про забезпечення учнів, вихованців та студентів денної форми навчання правом на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім таксі)” (далі по тексту - Додаток), а саме:

1.1.Змінити назву Додатку до рішення виконавчого комітету від 26 квітня 2017 року №306 "Про забезпечення учнів, вихованців та студентів денної форми навчання правом на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім таксі)" (далі по тексту - Додаток) виклавши її у наступній редакції: “Порядок надання учням, вихованцям та студентам денної форми навчання пільг на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім таксі), оформлення та видача електронного квитка у вигляді Соціальної картки Тернополянина”;

1.2.Пункт 4 Додатку викласти в наступній редакції: “Оператор електронних систем у м. Тернополі, спільно із відділом “Центр надання адміністративних послуг”, управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради, середніми, професійно-технічними та вищими навчальними закладами, незалежно від їх статусу і належності, забезпечують виготовлення та отримання учнями, студентами електронних квитків у вигляді Соціальної картки Тернополянина на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування, у відповідності до вимог Закону України «Про захист персональних даних» ;

1.3.Доповнити Додаток пунктом 4.1 наступного змісту: “Управління освіти і науки Тернопільської міської ради та/або Адміністрації середніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів надають інформацію на запити Оператора з приводу факту наявності даних осіб, які навчаються у навчальних закладах міста Тернополя у відповідному реєстрі.” ;

1.4.Пункт 8 Додатку викласти у наступній редакції: “Збір даних для видачі електронних квитків та видача виготовлених електронних квитків здійснюється адміністраціями середніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, відділом «Центр надання адміністративних послуг», уповноважені особи якого здійснюють збір анкет-заяв та введення даних осіб, які користуються правом пільгового проїзду, у реєстр АІС ВТК, та видачу електронних квитків.”;

1.5.Пункт 9 Додатку викласти у наступній редакції: “Оператор електронних систем у м. Тернополі надає доступ до реєстру у АІС ВТК та проводить навчання уповноважених осіб (навчальних закладів, відділу «Центр надання адміністративних послуг» та ін.) щодо ведення реєстру у АІС ВТК та видачі електронних квитків учням та студентам”.

2.Дане рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Дідича В.Є.

 

546 І.Г. Мединський

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 05.07.2017р. №473 “Про затвердження Порядку забезпечення осіб електронними квитками на безоплатній основі”

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Тернопільської міської ради від 19.08.2016 р. № 7/11/12 «Про Програму автоматизованої системи обліку оплати проїзду в наземному громадському транспорті в м. Тернополі» (із змінами), виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 05 липня 2017 року № 473 “Про затвердження Порядку забезпечення осіб електронними квитками на безоплатній основі”, а саме:

1.1.Змінити назву рішення виконавчого комітету від 05 липня 2017 року № 473 “Про затвердження Порядку забезпечення осіб електронними квитками на безоплатній основі” виклавши її у наступній редакції: “Про затвердження Порядку забезпечення осіб електронними квитками у вигляді Соціальної картки Тернополянина на безоплатній основі”;

1.2.Змінити назву Додатку до рішення виконавчого комітету від 05 липня 2017 року № 473 "Про затвердження Порядку забезпечення осіб електронними квитками на безоплатній основі" (далі по тексту - Додаток), виклавши її у наступній редакції: “Порядок забезпечення осіб електронними квитками у вигляді Соціальної картки Тернополянина на безоплатній основі”;

1.3.Пункт 9 Додатку викласти в наступній редакції:

«Управління соціальної політики Тернопільської міської ради, відділ «Центр надання адміністративних послуг», при взятті анкет-заяв проводить перевірку наявності даних такої особи у відповідному реєстрі осіб, що користуються пільгами, наданими державою. Управління соціальної політики надає доступ відділу «Центр надання адміністративних послуг» до реєстру осіб, що користуються пільгами, а також, при потребі, надає відповіді на запити Оператора з приводу наявності даних такої особи у відповідному реєстрі осіб, що користуються пільгами наданими державою.

2.Дане рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

547 О.І.Соколовський

Про надання фінансової підтримки

З метою надання фінансової підтримки об»єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Тернополя, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/13/21 від 20.12.2016р. «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» , рішенням міської ради № 7/13/11 від 16.12.2016р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» , рішенням міської ради № 7/5/13 від 26.01.2016 року «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Тернополя на 2016-2018 роки», згідно рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти загального фонду, КПКВК 4016010 «Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційне господарство», КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" на фінансову підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на придбання матеріалів необхідних для виконання поточного ремонту житлових будинків, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

548 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 р. № 52 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту тротуарів в м. Тернополі на 2017 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту тротуарів в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 р. № 52 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту тротуарів в м. Тернополі на 2017 рік» та викласти додаток до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

549 Н.П.Кучер

Про внесення змін до бюджету м. Тернополя на 2017 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.п.18,19 рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 „Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік",розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.07.2017 року № 484-р " Деякі питання розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій", довідкою – витягом до розпорядження голови ОДА від 01.08.2017р. № 461-од та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Збільшити доходи загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на 7040,0тис.грн.

1.1.(41034500) Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 5000,0тис.грн.

1.2. (41030800) Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 2040,0 тис.грн.

2.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок субвенції з державного бюджету – 2040,0 тис.грн.

2.1. Управлінню соціальної політики - 2040,0 тис.грн., в тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету – 2040,0 тис.грн.

2.1.1.(1513016) Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 2040,0 тис. грн.

3.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету за рахунок передачі бюджетних коштів загального фонду міського бюджету до бюджету розвитку в сумі 5000,0тис.грн. З них : капітальні видатки-5000,0тис.грн.

3.1. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології – 5000,0тис.грн. З них : капітальні видатки-5000,0тис.грн.

3.1.1.(4016310) Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території – 5000,0тис.грн. З них : капітальні видатки-5000,0тис.грн.

4.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 2500,0тис.грн. З них : капітальні видатки –2500,0 тис.грн.

4.1. Управлінню у справах сім»ї, молодіжної політики і спорту - 1000,0тис.грн. З них : капітальні видатки-1000,0тис.грн.

4.1.1.(1115041) Утримання комунальних спортивних споруд -1000,0тис.грн. З них : капітальні видатки-1000,0тис.грн.

4.2. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології – 1500,0тис.грн. З них : капітальні видатки-1500,0тис.грн.

4.2.1.(4016060) Благоустрій міст – 1500,0 тис.грн. З них : капітальні видатки-1500,0тис.грн.

5.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.4 ) на2500,0тис.грн. З них : капітальні видатки-2500,0тис.грн.

5.1. Управлінню у справах сім»ї, молодіжної політики і спорту - 1000,0тис.грн. З них : капітальні видатки-1000,0тис.грн.

5.1.1.(1117470) Внески до статутного капіталу суб"єктів господарювання -1000,0тис.грн. З них : капітальні видатки-1000,0тис.грн.

5.2. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології – 1500,0тис.грн. З них : капітальні видатки-1500,0тис.грн.

5.2.1.(4016310) Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території– 1500,0 тис.грн. З них : капітальні видатки-1500,0тис.грн.

6.Внести зміни додаток № 2 "Фінансування бюджету м. Тернополя на 2017рік" до рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21„Про бюджет м. Тернополя на 2017рік” замінивши цифри кодів функціонування 208400 "Кошти, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд) та 602400 "Кошти, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд) за загальним фондом з мінус 297643564 грн. на мінус 302643564 грн. та спеціальним фондом з 297643564грн. На 302643564грн., в тому числі бюджет розвитку з 297643564грн. На 302643564грн.

7.Внести зміни в "Перелік об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку" згідно з додатком (додається).

8.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

9.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

550 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 р. № 53 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2017 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 24.02.2017 р. № 7/14/25 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 «Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 р. № 53 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2017 рік» та викласти додаток до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

551 Ю.П.Дейнека

Про затвердження протоколу засідання комісії з вибору інвестора

З метою забезпечення житлом учасників АТО та інших пільгових категорій населення, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, враховуючи звернення директора КП фірма «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол засідання комісії з вибору інвестора від 01.08.2017 року №31 (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

552 Ю.П.Дейнека

Про надання повноважень

З метою забезпечення житлом учасників АТО та інших пільгових категорій населення, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, враховуючи звернення директора КП фірма «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради, протокол засідання комісії з вибору інвестора від 01.08.2017 року №31, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Уповноважити заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С. на підписання додаткової угоди до інвестиційного договору від 29.12.2014 року №19 щодо проведення будівництва багатоквартирного житлового будинку.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

553 Р.Д.Левчук

Про створення комісії по реорганізації Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

В зв»язку з реорганізацією шляхом перетворення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні у комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня», враховуючи рішення сесії міської ради від 28.07.2017 р. № 7/16/20 «Про реорганізацію міських лікувальних закладів» та керуючись ст. 106 – 108 Цивільного Кодексу України, п.п.1,п.а,ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Створити комісію по реорганізації Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні згідно з додатком ( додається).

2.Комісії з реорганізації Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні провести заходи по реорганізації діяльності юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства

3.Голові комісії забезпечити у встановленому порядку:

3.1.повідомлення працівників закладу про можливе звільнення у зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

3.2. повідомлення профспілкового комітету та державної служби зайнятості про реорганізацію та можливе вивільнення працівників Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

4.Доручити відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради повідомити головного лікаря Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні про можливе звільнення в зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

5.Голові комісії провести вивільнення працівників відповідно до чинного законодавства та затвердженого штатного розпису .

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

554 Р.Д.Левчук

Про створення комісії по реорганізації Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки

В зв»язку з реорганізацією шляхом перетворення Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки у комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна стоматологічна поліклініка», враховуючи рішення сесії міської ради від 28.07.2017 р. № 7/16/20 «Про реорганізацію міських лікувальних закладів» та ,керуючись ст. 106 – 108 Цивільного Кодексу України, п.п.1,п.а,ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Створити комісію по реорганізації Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки згідно з додатком ( додається).

2.Комісії з реорганізації Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки провести заходи по реорганізації діяльності юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Голові комісії забезпечити у встановленому порядку:

3.1. повідомлення працівників закладу про можливе звільнення у зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

3.2. повідомлення профспілкового комітету та державної служби зайнятості про реорганізацію та можливе вивільнення працівників Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки

4.Доручити відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради повідомити головного лікаря Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки про можливе звільнення в зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

5.Голові комісії провести вивільнення працівників відповідно до чинного законодавства та затвердженого штатного розпису .

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

555 Р.Д.Левчук

Про створення комісії по реорганізації Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

В зв»язку з реорганізацією шляхом перетворення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги у комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги», враховуючи рішення сесії міської ради від 28.07.2017 р. № 7/16/20 «Про реорганізацію міських лікувальних закладів» та керуючись ст. 106 – 108 Цивільного Кодексу України, п.п.1,п.а,ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Створити комісію по реорганізації Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги згідно з додатком ( додається).

2.Комісії з реорганізації Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги провести заходи по реорганізації діяльності юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Голові комісії забезпечити у встановленому порядку:

3.1.повідомлення працівників закладу про можливе звільнення у зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

3.2. повідомлення профспілкового комітету та державної служби зайнятості про реорганізацію та можливе вивільнення працівників Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

4.Доручити відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради повідомити головного лікаря Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги про можливе звільнення в зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

5.Голові комісії провести вивільнення працівників відповідно до чинного законодавства та затвердженого штатного розпису .

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

556 Р.Д.Левчук

Про створення комісії по реорганізації Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги»

В зв»язку з реорганізацією шляхом перетворення Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський міський комунальний заклад «Центр первинної медико – санітарної допомоги», враховуючи рішення сесії міської ради від 28.07.2017 р. № 7/16/20 «Про реорганізацію міських лікувальних закладів» та ,керуючись ст. 106 – 108 Цивільного Кодексу України, п.п.1,п.а,ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Створити комісію по реорганізації Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги» згідно з додатком ( додається).

2.Комісії з реорганізації Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги» провести заходи по реорганізації діяльності юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства

3.Голові комісії забезпечити у встановленому порядку:

3.1. повідомлення працівників закладу про можливе звільнення у зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

3.2. повідомлення профспілкового комітету та державної служби зайнятості про реорганізацію та можливе вивільнення працівників Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги»

4.Доручити відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради повідомити головного лікаря Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико – санітарної допомоги» про можливе звільнення в зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

5.Голові комісії провести вивільнення працівників відповідно до чинного законодавства та затвердженого штатного розпису .

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

557 Р.Д.Левчук

Про створення комісії по реорганізації Тернопільської комунальної міської лікарні № 2

В зв»язку з реорганізацією шляхом перетворення Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 у комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська комунальна міська лікарня № 2», враховуючи рішення сесії міської ради від 28.07.2017 р. № 7/16/20 «Про реорганізацію міських лікувальних закладів» та керуючись ст. 106 – 108 Цивільного Кодексу України, п.п.1,п.а, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Створити комісію по реорганізації Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 згідно з додатком ( додається).

2.Комісії з реорганізації Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 провести заходи по реорганізації діяльності юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Голові комісії забезпечити у встановленому порядку:

3.1.повідомлення працівників закладу про можливе звільнення у зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

3.2. повідомлення профспілкового комітету та державної служби зайнятості про реорганізацію та можливе вивільнення працівників Тернопільської комунальної міської лікарні № 2.

4.Доручити відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради повідомити головного лікаря Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 про можливе звільнення в зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

5.Голові комісії провести вивільнення працівників відповідно до чинного законодавства та затвердженого штатного розпису .

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

558 Р.Д.Левчук

Про створення комісії по реорганізації Комунальної дитячої стоматологічної поліклініки

В зв»язку з реорганізацією шляхом перетворення Комунальної дитячої стоматологічної поліклініки у комунальне некомерційне підприємство «Комунальна дитяча стоматологічна поліклініка», враховуючи рішення сесії міської ради від 28.07.2017 р. № 7/16/20 « Про реорганізацію міських лікувальних закладів» та керуючись ст. 106 – 108 Цивільного Кодексу України, п.п.1,п.а,ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Створити комісію по реорганізації Комунальної дитячої стоматологічної поліклініки згідно з додатком ( додається).

2.Комісії з реорганізації Комунальної дитячої стоматологічної поліклініки провести заходи по реорганізації діяльності юридичної особи відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Голові комісії забезпечити у встановленому порядку:

3.1. повідомлення працівників закладу про можливе звільнення у зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

3.2. повідомлення профспілкового комітету та державної служби зайнятості про реорганізацію та можливе вивільнення працівників Комунальної дитячої стоматологічної поліклініки.

4.Доручити відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради повідомити головного лікаря Комунальної дитячої стоматологічної поліклініки про можливе звільнення в зв”язку з реорганізацією відповідно до чинного законодавства України .

5.Голові комісії провести вивільнення працівників відповідно до чинного законодавства та затвердженого штатного розпису .

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

miskrada_download   
Рішення виконавчого комітету з додатками