Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
19.07.17
24 липня 2017;  автор: admin

483 В.І.Сулима

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.12.2015 року № 74 “ Про створення комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг ”

Враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та від 21.10.1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 09.12.2015 року № 74 «Про створення комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг», а саме: додаток № 2 до рішення викласти в новій редакції згідно додатку, що додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

484 І.Г. Мединський

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету від 14.12.2011 року № 2137

Враховуючи клопотання ПрАТ "Київстар" та ТОВ "МС - зв'язок" щодо доповнення переліку об’єктів, на яких розміщені телекомунікаційні мережі, мережі зв’язку та інше слабострумне обладнання, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про телекомунікації», рішенням виконавчого комітету від 25.08.2011 року №1447 «Про затвердження примірного договору», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Доповнити додаток до рішення виконавчого комітету від 14.12.2011 р. № 2137 «Про надання права на укладення із Львівською філією ПрАТ "Київстар" договору на розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єктах в межах міста Тернополя, що належать до комунальної форми власності» об’єктом – вул. Довженка, 4А.

2.Комунальному підприємству «Тернопіль Інтеравіа» оформити із ПрАТ "Київстар" додаткову угоду до договору на розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабострумного обладнання на об’єкті в межах міста Тернополя, що належить до комунальної форми власності у відповідності до пункту 1 даного рішення.

3.ПрАТ "Київстар" надати управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку погоджену проектну документацію на об’єкт, визначений пунктом 1 даного рішення, в двомісячний термін з дати підписання угоди.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

485 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Балабан Юлії Василівни, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області фізичній особі – підприємцю Балабан Юлії Василівні, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

486 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

7.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-6 та видати свідоцтва.

 

487 Т.Г.Басюрська

Про видачу ордера на ліжко-місце

Розглянувши заяву Шлапака Вадима Миколайовича (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Видати ордер на ліжко-місце в кімнаті №…

 

488 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордера

Розглянувши заяву Даткун Анастасії Юріївни (іден.номер …), керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Переоформити ордер на квартиру №…

 

489 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про розгляд звернень, згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей.

2.Затвердити протокол №6 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 10.07.2017 р. (додається).

 

490 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №7 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 10.07.2017 р. (додається).

 

491 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири

492 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів купівлі-продажу, дарування квартир від імені неповнолітнього та малолітньої дитини

493 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

494 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини автомобіля від імені малолітньої дитини

495 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та визначення способу участі у її вихованні

496 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо усунення перешкод у спілкуванні з онуком

497 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та визначення способу участі у її вихованні та спілкуванні

498 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку про визначення способу участі у вихованні дитини

499 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав

500 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, автогаража, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

501 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

502 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

503З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

504 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

505 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.11.2016року №954 «Про надання статусу та влаштування малолітньої дитини»

 

506 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

507 І.Г.Максимів

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 07.04.2015р. №276 «Про створення постійно діючої робочої групи»

З метою усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до п. 1 рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 07.04.2015р. №276 «Про створення постійно діючої робочої групи» та замість слів «малих архітектурних форм» читати «тимчасових споруд».

2.Внести зміни до додатку рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 07.04.2015р. №276 «Про створення постійно діючої робочої групи» та замість слів «Якимець Тарас Тарасович – інспектор відділу контролю за правопорушеннями управління муніципальної поліції» читати «Максимлюк Андрій Миколайович - інспектор відділу контролю за правопорушеннями управління муніципальної поліції».

 

508 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.03.2001р. №419

Розглянувши звернення ГТОВ «Мрія», враховуючи акти приймання-передачі житлових будинків за адресами вул. В. Юрчака,2 та пров. Шкільний,1, в управління ОСББ, з метою реалізації прав об’єднань щодо управління вказаними будинками, забезпечення належного утримання та використання спільного майна, керуючись Законами України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології і господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» внести зміни в додаток до договору на виконання робіт по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.03.2001р. №419 «Про реалізацію реформи житлового господарства» та виключити з переліку житлових будинків, які передаються на утримання і обслуговування господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» будинки за адресою вул. В. Юрчака,2 (п.121) та пров. Шкільний,1 (п.125).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

509 О.І.Соколовський

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №121 «Про визначення виконавців послуг»

Розглянувши звернення ТОВ «РКФ-ІНВЕСТ», ПМП «Люкс» враховуючи погодження ПП «Люкс», з метою забезпечення належного утримання житлових будинків за адресами вул. Бродівська,13, вул. Тернопільська,8б та вул. Тернопільська,8г, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №121 «Про визначення виконавців послуг» та доповнити перелік будинків, які знаходяться на балансі приватного підприємства «Люкс», пунктами 55-57, згідно з додатком (додається).

2.ТОВ «РКФ-ІНВЕСТ», ПМП «Люкс» та ПП «Люкс» матеріали прийняття-передачі оформити згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

510 О.І.Соколовський

Про затвердження схеми влаштування підвищеного пішохідного переходу

З метою зниження рівня аварійності на аварійно-небезпечних ділянках, місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод в м. Тернополі і покращення організації дорожнього руху на вулицях міста, керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити схему влаштування підвищеного пішохідного переходу (додається).

2.Замовникам робіт з капітального ремонту дорожньої інфраструктури при проектуванні робіт керуватися схемою влаштування пішохідного переходу затвердженої згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

511 Б.В.Ясеновський

Про проведення фестивалю

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» проведення фестивалю «Вина і сиру» 21 – 23 липня 2017 року в парку «Топільче» на території Козацького острову.

2.Учасникам фестивалю торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами здійснювати згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності в сфері торгівлі.

3.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечити видачу перепусток на в’їзд на територію парку «Топільче» суб’єктам господарювання, які будуть здійснювати торгівлю.

4.Комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя»:

- укласти з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» договори щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалю та вивезення твердих побутових відходів, встановлення біо-туалетів;

- забезпечити дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил;

- визначити місце розташування оргкомітету та контролювати маркування місць локації у зоні проведення фестивалю;

- забезпечити освітлення території проведення фестивалю в темну пору доби;

- укласти угоду з Тернопільським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області щодо патрулювання місця проведення фестивалю.

- укласти угоду з Тернопільським міським РЕМ щодо постачання електроенергії.

5.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення фестивалю.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, Л.О.Бицюру.

 

512 І.Г.Мединський

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету №330 від 17.05.2017р.

Керуючись Законами України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення громадської організації «Фестиваль «Файне місто» від 23/06/2017р. №21/07, розрахунки комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 07/07/2017р. №588/07, протокол погодження договірної ціни від 12.07.2017р., з метою розвитку туристичного напрямку міста Тернополя в частині задоволення потреб гостей та учасників фестивалю «Файне місто» у доступних, якісних і безпечних перевезеннях, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.2 рішення виконавчого комітету №330 від 17.05.2017р. Та викласти його в наступній редакції:

«2. Дозволити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» а також іншим суб’єктам господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері перевезень пасажирів, забезпечити обслуговування маршруту, вказаному в п.1 даного рішення, автобусами ЛАЗ А-191, Богдан, Еталон, I-VAN з вартістю проїзду 9 грн. за одну їздку, з врахуванням калькуляції вартості проїзду КП Тернопільелектротранс» від 07.07.2017р. №588/07».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

513 І.Г. Мединський

Про надання дозволу на проведення робіт з реконстукції приміщень комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 27.06.2017р. №554/05, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» провести реконструкцію виробничих приміщень по впровадженню енергозберігаючих заходів із заміною віконних та дверних блоків будівлі за адресою вул. Тролейбусна, 7 в м. Тернополі, згідно проектно-коштрисної документації на суму 2718535,00 грн. (два мільйони сімсот вісімнадцять тисяч п'ятсот тридцять п'ять грн. 00 коп.).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

514 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

515 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

516 З.Б.Здеб

Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 21.06.2017р. №413 «Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням»

517 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу квартири, житлового будинку від імені малолітніх дітей

 

518 В.Й Бесага

Про розгляд звернення інваліда ІІ групи, учасника АТО Мерзлікіна Д.Ю. щодо встановлення гаража за адресою вул. …        Розглянувши звернення інваліда ІІ групи Мерзлікіна Д.Ю., учасника АТО керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити інваліду ІІ групи, учаснику АТО Мерзлікіну Дмитру Юрійовичу, що мешкає за адресою вул. …, встановити металевий гараж в дворі будинку №… на час проживання за вказаною адресою.

2.Зобов’язати гр. Мерзлікіна Дмитра Юрійовича дотримуватись відповідних санітарних норм на прилеглій до гаража території.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

519 О.І.Соколовський

Про надання дозволу

З метою забезпечення комплексного благоустрою міста, впорядкування інженерно-транспортної інфраструктури та забезпечення виконання робіт щодо ремонту вулиць Київської та Героїв Чорнобиля, враховуючи технічні умови відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити ФОП Матла А.М. будівництво частини дороги вулиць Київська - Героїв Чорнобиля, що розташовані в межах «Північного мікрорайону» в м. Тернополі, згідно проектно-кошторисної документації та технічних умов виданих відділом технічного нагляду Тернопільської міської ради.

2.Після завершення робіт зазначених в п.1 даного рішення об’єкт підлягає прийняттю в комунальну власність з передачею на баланс відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради.

3 Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

520 А.В.Демакова

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 13.04.2016 р. №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру», Водного кодексу України, Положенням про Державне агентство водних ресурсів України, постановами Кабінету Міністрів України «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» від 13.04.2011 р. №466, «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» від 07.06.2011 р №461, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до п. 6 рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 № 286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі», та замість слів «начальнику відділу «Єдиний дозвільний центр»» читати «начальнику відділу «Центр надання адміністративних послуг»».

2.Внести зміни в додаток 3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 № 286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»:

2.1. Виключити послугу ДДХ 1.4/11-2 – Видача або продовження дозволу на спеціальне водокористування.

2.2. Включити послугу ДДХ 1.4/24-1 – Видача дозволу на спеціальне водокористування.

2.3. В графі «Назва суб’єкта надання адміністративної послуги»:

для послуги ДДХ 1.4/24-1 – Видача дозволу на спеціальне водокористування читати «Сектор у Тернопільській області Державного агентства водних ресурсів України»,

для послуг ДДХ 1.4/19-1 – Видача дозволу на рух великогабаритних та великовагових транспортних засобів, ДДХ 1.4/19-2 – Видача погодження дорожнього перевезення небезпечних вантажів читати «Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Тернопільській області».

3.Внести зміни в додаток 4 до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 р. №286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі», а саме:

3.1. Адміністративні послуги: ААБК-04-03 «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до І-ІІІ категорій складності, ААБК-04-07 «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта», ААБК-04-09 «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду» об’єднати та читати в наступній редакції ААБК-04-03 «Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації».

3.2. Адміністративну послугу ААБК-04-06 «Внесення змін до декларації про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта/декларації про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до І-ІІІ категорії складності/декларації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на який визнано право власності за рішенням суду» читати в наступній редакції: «Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації».

3.3. Включити в Реєстр адміністративних послуг територіальних органів центральних органів виконавчої влади, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі адміністративні послуги: адміністративні послуги ААБК-04-10 «Видача сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта», ААБК-04-11 «Видача дозволу на виконання будівельних робіт», суб’єктом надання яких є Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області.

3.4. Виключити з Реєстру адміністративних послуг територіальних органів центральних органів виконавчої влади, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі адміністративні послуги: ААБК-04-01 «Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт», ААБК-04-02 «Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт», ААБК-04-04 «Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих/будівельних робіт».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань управління якістю І.С. Хімейчука.

 

521 Н.П.Кучер

Про перерозподіл бюджетних асигнувань

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.п.18,19 рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 „Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 1470,0 тис.грн. З них : капітальні видатки- 1470,0тис.грн.

1.1.Управлінню освіти і науки – 1470,0тис.грн. З них : капітальні видатки- 1470,0тис.грн.

1.1.1.( 1011010) Дошкільна освіта -250,0тис.грн. З них : капітальні видатки – 250,0тис.грн.

1.1.2.(1011170) Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи в галузі освіти – 820,0тис.грн. З них : капітальні видатки – 820,0тис.грн.

1.1.3.(1011190) Централізоване ведення бухгалтерського обліку – 400,0тис.грн. З них : капітальні видатки – 400,0тис.грн.

2.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.1) на 1470,0тис.грн. З них : капітальні видатки – 1470,0тис.грн.

2.1. Управлінню освіти і науки – 1470,0тис.грн. З них : капітальні видатки- 1470,0тис.грн.

2.1.1.( 1011010) Дошкільна освіта -130,0тис.грн. З них : капітальні видатки –130,0тис.грн.

2.1.2.(1011020) Надання загальної середньої освіти спеціалізованими загально-освітніми школами- інтернатами, школами та іншими навчальними закладами для дітей ,які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку – 1240,0тис.грн. З них : капітальні видатки- 1240,0тис.грн.

2.1.3.(1011170) Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи в галузі освіти – 100,0тис.грн. З них : капітальні видатки-100,0тис.грн.

3.Внести зміни в "Перелік об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку" згідно з додатком (додається).

4.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

5.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками