Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
21.06.17
26 червня 2017;  автор: admin

385 В.В.Мединський

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 10.10.2012р. №1636 «Про створення комісії»

В зв’язку зі зміною складу постійно діючої комісії по визначенню доцільності здійснення невід’ємних поліпшень майна комунальної власності та на виконання п.10.2.1. додатку 2 до рішення міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності м. Тернополя», керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 10.10.2012 року №1636 «Про створення комісії» виклавши додаток до рішення в новій редакції, згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

386 В.Й Бесага

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.10.1995р. №840 «Про перейменування вулиць міста і присвоєння номерів будинкам»

Розглянувши звернення гр. Киричинського Михайла Антоновича, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.10.1995р. №840 «Про перейменування вулиць міста і присвоєння номерів будинкам», а саме в п.2 замість цифри «10» читати «1а» далі по тексту.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

387 В.В.Мединський

Про взяття на баланс майна

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою розвитку фізичної культури та спорту в м. Тернополі, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна, взяти на баланс нежитлові приміщення комунальної власності, (спортивно-оздоровчий комплекс) за адресою м. Тернопіль, вул. Живова,11Б загальною площею 144,6 кв.м. вартістю 378250,0 грн.(триста сімдесят вісім тисяч двісті п’ятдесят) грн.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

388 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам торгівлі та ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 06.06.2017р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником цілодобовий режим роботи кафе «Цибулька» за адресою м. Тернопіль, вул. Б.Хмельницького, 10а терміном на один рік (ФОП Молоток С.Б., ідн. код …);

1.2. погоджений з власником нічний режим роботи до 23.00 год. бару «Над ставом» за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька, 33 терміном на один рік (ФОП Сладик В.Й., ідн. код …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

389 І.Г. Мединський

Про внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 25.05.2016р. №471 «Про затвердження примірної форми договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі»

Враховуючи п.2 протокольного доручення №21 від 06.04.2017р., звернення перевізників м. Тернополя від 04.05.2017р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 25.05.2016р. №471«Про затвердження примірної форми договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі», а саме доповнити додаток 1 даного рішення пунктом 2.2.32. : «2.2.32. Забезпечує безоплатний проїзд постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії, без обмеження їх кількості, за рахунок власних коштів.».

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку, спільно з перевізниками, внести зміни в договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі в режимі маршрутного таксі, у відповідності до п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

390 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

7.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-6 та видати свідоцтва.

 

391 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

7.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-6 та видати свідоцтва.

 

392 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Тихої Н.Є. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №.

 

393 О.І.Смик

Про передачу на баланс виконані роботи

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» на баланс комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту» виконані роботи з капітального ремонту стадіону в парку «Топільче» загальною вартістю 1 360 430,20 грн. (один мільйон триста шістдесят тисяч чотириста тридцять гривень 20 копійок)

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» та комунальному закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту» здійснити передачу-прийняття відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

394 О.І.Смик

Про передачу на баланс виконані роботи з освітлення

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного обліку майна та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» на баланс комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» виконані роботи з освітлення парку «Національного відродження» загальною вартістю 147722,12 грн. (сто сорок сім тисяч сімсот двадцять дві гривні 12 копійок) та Парку Здоров’я загальною вартістю 669235,00 грн. (шістсот шістдесят дев’ять тисяч двісті тридцять п’ять гривень 00 копійок).

2.Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» та комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» здійснити передачу-прийняття відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

395 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

396 Р.Д.Левчук

Про погодження тарифів на платні медичні послуги

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» (зі змінами), Постанови від 25.12.96 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін(тарифів)»(зі змінами), з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг, розглянувши клопотання Комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня № 3», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Погодити встановлення тарифів на платні послуги комунальному некомерційному підприємству «Міська комунальна лікарня № 3» згідно додатку № 1 (додається);

2.Внести зміни в додаток № 13 рішення виконавчого комітету від 22.03.2017 р. № 185 «Про встановлення тарифів на платні послуги» в частині вартості послуги, виклавши його в новій редакції (додається);

3.Оприлюднити дане рішення на сайті підприємств і сайті відділу охорони здоров»я та медичного забепечення.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

397 О.І.Соколовський

Про виділення коштів

п.1 викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 27.12.2017р. №1020

З метою оплати комунальним підприємством «Тернопільводоканал» електроенергії для роботи фонтанів міста в 2017 році, враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

п.1 викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 27.12.2017р. №1020

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» (загальний фонд) КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 563 200,00 грн. (п’ятсот шістдесят три тисячі двісті грн. 00 коп.) на фінансову підтримку комунальному підприємству «Тернопільводоканал»:

- на оплату електроенергії для роботи фонтанів міста – 342 471,87 грн. (триста сорок дві тисячі чотириста сімдесят одна грн. 87 коп.);

- на оплату електроенергії спожитої КП «Тернопільводоканал» в 2017р. – 220 728,13 (двісті двадцять тисяч сімсот двадцять вісім грн. 13 коп.).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

398 І.Г. Мединський

Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 р. № 1342, рішенням міської ради від 06.07.2012 р. №6/22/6 «Про надання повноважень», рішенням виконавчого комітету від 13.06.2012 р. №978 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Протокол засідання конкурсного комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі від 13.06.2017 року, (додається).

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку, протягом десяти календарних днів після затвердження протоколу засідання конкурсного комітету, укласти із переможцем конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування в місті Тернополі фізичною особою – підприємцем Липкою Степаном Степановичем договір з організації забезпечення паркування транспортних засобів в місті Тернополі, терміном на три роки, який вступає в дію з моменту підписання.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

399 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2011р. №1709

Розглянувши звернення ПП «Дружба сервіс-житло 1», враховуючи акти приймання-передачі житлових будинків за адресами вул. Хліборобна,38 та вул. Бережанська,55 з балансу підприємства на баланс ОСББ, з метою реалізації прав об’єднань щодо управлінням вказаними будинками, забезпечення належного утримання та використання спільного майна, керуючись Законами України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.10.2011р. №1709 «Про передачу будинків» і виключити з переліку житлового фонду, який передається приватному підприємству «Дружба сервіс-житло 1» на баланс будинки за адресами вул. Хліборобна,38 (п.36) та вул. Бережанська,55 (п.68).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

400 З.Б.Здеб

Про продовження терміну перебування малолітніх дітей

401 З.Б.Здеб

Про продовження терміну перебування малолітньої дитини

402 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та визначення способу участі у її вихованні

403 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо участі батька у вихованні дитини

404 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини

405 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

406 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

407 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

408 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договорів дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

409 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітньої дитини

410 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де діти мають право користування житловим приміщенням

411 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я неповнолітньої дитини

412 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітніх дітей

413 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

Другий абзац рішення викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 19.07.2017р. №516

414 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.09.2016року №785 «Про надання статусу малолітнім дітям та їх влаштування»

415 З.Б.Здеб

Про реєстрацію новонародженої дитини

416 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

417 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 р. № 51 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2017 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 24.02.2017р. № 7/14/25 « Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 « Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 01.02.2017 р. № 51 « Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2017 рік» та викласти додаток до рішення в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

418 О.І.Соколовський

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 24.05.2017р. № 356

Враховуючи звернення ОСББ щодо проблемних питань при передачі будинків в управління, з метою врегулювання конфліктних ситуацій, реалізації прав об’єднань, забезпечення належного утримання та використання спільного майна, відшкодування пільг та субсидій споживачам, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги» та «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 24.05.2017 року № 356 «Про врегулювання окремих питань діяльності ОСББ» та викласти його в наступній редакції: «1.Управлінню соціальної політики здійснювати відшкодування пільг та субсидій об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків на підставі рішень комісії, створеної рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.12.15р. №74 та протоколів зборів щодо визначення управителя (порядку управління) у разі відсутності акта прийняття-передачі будинку в управління.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

419 Ю.П.Дейнека

Про виділення коштів

Розглянувши звернення Комунального підприємства „Туристично-інформаційний центр міста Тернополя” та керуючись рішенням Тернопільської міської ради від 02.06.2017р. №7/15/10 ”Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016р.№7/13/21 „Про бюджет міста на 2017 рік”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити комунальному підприємству „Туристично-інформаційний центр міста Тернополя” кошти в сумі 280 000,00 / Двісті вісімдесят тисяч / грн.00 коп., як фінансову підтримку підприємству, за рахунок коштів загального фонду (КФК-250404).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідич В.Є.

 

420 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 06.06.2017 № 8, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 235 громадянам на загальну суму 194400 (сто дев’яносто чотири тисячі чотириста) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати адресну безготівкову допомогу 13 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 2 (додається).

3.Підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг провести перерахунок адресної безготівкової допомоги 3 громадянам у зв’язку з отриманням житлових субсидій за відповідний період, згідно з додатком 3 (додається).

 

421 О.П. Похиляк

Про нагородження переможців конкурсу на кращий вишиваний український костюм

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 13.02.2008 року №170 «Про міський конкурс на кращий вишиваний український костюм», з метою нагородження переможців конкурсу, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Преміювати вісім переможців міського конкурсу на кращий вишиваний український костюм в сумі по 1000 гривень кожному.

2.Виділити 10000,00 грн. (десять тисяч гривень) для преміювання переможців конкурсу за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських та інших організацій і заходів (КПКВК 0118600) КЕКВ 2730 – 10000,00 грн.

3.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.2 даного рішення.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

422 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи лист управління муніципальної поліції, депутатське звернення депутата тернопільської міської ради Турського І. В., керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу будівельних матеріалів для встановлення тимчасової споруди, суб’єкт господарювання не встановлений, за адресою вул. Київська (біля буд. №1) в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

2.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», фірмі «Тернопільбудінвестзамовник», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит», виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу будівельних матеріалів для встановлення тимчасової споруди.

3.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

3.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувались будівельні матеріали для встановлення тимчасової споруди, до належного стану.

3.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

4.Приймання на зберігання демонтованих будівельних матеріалів для встановлення тимчасової споруди на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

5.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

6. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

7.Визначити, що повернення демонтованих будівельних матеріалів для встановлення тимчасової споруди здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

423 Н.П.Кучер

Про перерозподіл бюджетних асигнувань

Керуючись Бюджетним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 340,0тис.грн.

1.1. Фінансове управління – 340,0тис.грн.

1.1.1.(7618370) Субвенція з міського бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів ("Програма підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у м. Тернополі ") – 340,0тис.грн.

2.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.1) на 340,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 340,0тис.грн.

2.1. Фінансове управління – 340,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 340,0тис.грн.

2.1.1.(7618370) Субвенція з міського бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів ("Програма підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у м. Тернополі ") – 340,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 340,0тис.грн.

3.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 1000,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 1000,0тис.грн.

3.1.Міській раді – 1000,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 1000,0тис.грн.

3.1.1.(0117310) Проведення заходів із землеустрою – 1000,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 1000,0тис.грн.

4.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.3) на 1000,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 1000,0тис.грн.

4.1. Міській раді – 1000,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 1000,0тис.грн.

4.1.1.(0117470) Внески до статутного капіталу суб"єктів господарювання – 1000,0тис.грн. з них : капітальні видатки – 1000,0тис.грн.

5.Внести зміни в "Перелік об"єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку" згідно з додатком (додається).

6.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

7.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

424 І.Г. Мединський

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету від 26.04.2017р. №306 «Про забезпечення учнів, вихованців та студентів денної форми навчання правом на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім таксі)»

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів міським громадським транспортом загального користування шляхом запровадження безготівкової системи оплати проїзду, враховуючи прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» від 17.01.2017р. № 1812-VIII та пропозиції мешканців міста, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету від 26.04.2017р. №306 та викласти п.5 даного додатку в наступній редакції:

«5. Електронні квитки виготовляються у вигляді електронних гаманців, є персоніфікованими та містять: фото правомочної особи; прізвище ім’я та по батькові (якщо за звичаями національної меншини, до якої належить особа, прізвище або по батькові не є складовими імені, то у електронному квитку на підставі письмової заяви особи зазначаються лише складові імені), інші необхідні реквізити. Взірці електронних квитків затверджуються виконавчим комітетом міської ради.».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

425 І.Г. Мединський

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету №939 від 09.11.16р. «Про розрахунок вартості тарифних пакетів на транспортні послуги електротранспортом»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.13 р. № 940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)», враховуючи рішення виконавчого комітету №306 від 26.04.2017р. «Про забезпечення учнів, вихованців та студентів денної форми навчання правом на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім таксі)», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету №939 від 09.11.16р. «Про розрахунок вартості тарифних пакетів на транспортні послуги електротранспортом» та викласти його в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

426 О.І.Смик

Про внесення змін та доповнень в рішення виконавчого комітету від 26.04.2017р. №308 «Про спрямування коштів»

Враховуючи лист комунальної установи «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» ім.Л.Курбаса» від 20.06.2017р. №108, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету від 26.04.2017р. №308 «Про спрямування коштів», а саме:

1.1. доповнити рішення пунктом 2 наступного змісту: «Комунальній установі «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» ім.Л.Курбаса» передати товарно-матеріальні цінності,придбані згідно пункту 1 даного рішення, громадській організації «Автомайдан Тернопіль»;

1.2. пункт 2 рішення вважати пунктом 3.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

427 О.І.Смик

Про розгляд звернення

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця від 16.06.2017р. № 11, комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» від 20.06.2017 року № 417/04, керуючись рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.03.2011р. № 331 «Про затвердження положення про порядок надання дозволу на передачу комунального майна, укладення правочинів щодо його розпорядження та здійснення планових капітальних витрат», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» укладення договору з фізичною особою-підприємцем Фіялкою В.І. у відповідності до звернення від 16.06.2017р. № 11.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

428 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи листи управління муніципальної поліції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», фірмі «Тернопільбудінвестзамовник», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит», виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Приймання на зберігання демонтованих споруд на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

429 О.І.Соколовський

Про передачу робочого проекту та надання дозволу на виконання робіт

Розглянувши звернення ТОВ «Європейський екологічний альянс», з метою завершення будівництва об’єкта тимчасового складування побутових відходів з використанням технології пресування у тюки, вкриті герметичною оболонкою на території Миролюбівської сільської ради Тернопільського району, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології передати ТОВ «Європейський екологічний альянс» робочий проект «Об’єкт тимчасового складування твердих побутових відходів з використанням технології пресування у тюки, вкриті герметичною оболонкою, на території Миролюбівської сільської ради Тернопільського району», зведеним кошторисним розрахунком у сумі 296,796 тис.грн складеним в поточних цінах станом на 01.12.2009 року для реалізації умов договору №452 від 18.05.2017 року, погоджених рішенням виконавчого комітету від 10.05.2017 року №321 «Про реалізацію здійснення діяльності».

2.Дозволити ТОВ «Європейський екологічний альянс» виконати роботи за власні кошти без залучення коштів міського бюджету відповідно робочого проекту «Об’єкт тимчасового складування твердих побутових відходів з використанням технології пресування у тюки, вкриті герметичною оболонкою, на території Миролюбівської сільської ради Тернопільського району».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

430 І.Г. Мединський

Про затвердження взірця електронного квитка «Соціальна карта Тернополянина»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» з метою належного функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Тернополя, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити взірець електронного квитка «Соціальна карта Тернополянина», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками