Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
19.04.17
24 квітня 2017;  автор: admin

250 Б.В.Ясеновський

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Доповнити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017р., затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.11.2016р. №1011 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік», згідно з додатком (додається).

 

251 Г.М.Денисюк

Про затвердження протоколу засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів та виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільської міської громадської організації «Спілка Чорнобиль», Тернопільської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Громадської організації «Десантно-козацький рій», Тернопільської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих», Громадської організації спортивний клуб з боротьби «Галицькі леви - Спорт», Громадської організації «Ветерани України м. Тернополя», Організації ветеранів України м. Тернополя, Тернопільської обласної Управи Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки «Лисоня», Тернопільської міської організації «Інваліди Чорнобиля» та відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішення комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №2 засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів від 20.03.2017р. (додається).

2.Виділити Тернопільській обласній організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» на статутну діяльність 5000 (п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0113202) КЕКВ 2610 – 5000,00 грн.

3.Виділити Громадській організації спортивний клуб з боротьби «Галицькі леви - Спорт» на статутну діяльність 10000 (десять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0118600) КЕКВ 2610 – 10000,00 грн.

4.Виділити Громадській організації «Ветерани України м. Тернополя» на статутну діяльність 1000 (одну тисячу) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0113202) КЕКВ 2610 – 1000,00 грн.

5.Виділити Організації ветеранів України м. Тернополя на статутну діяльність 2000 (дві тисячі) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0113202) КЕКВ 2610 – 2000,00 грн.

6.Виділити Тернопільській обласній Управі Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки «Лисоня» на статутну діяльність 3000 (три тисячі) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0118600) КЕКВ 2610 – 3000,00 грн.

7.Виділити Тернопільській міській організації «Інваліди Чорнобиля» на статутну діяльність 3000 (три тисячі) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КПКВК 0113202) КЕКВ 2610 – 3000,00 грн.

8.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно пунктів 2-7 даного рішення.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

252 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

 

253 І.Г. Мединський

Про використання АСОП та ОП на автомобільному транспорті комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Враховуючи поетапне впровадження АСОП та ОП на міському електричному транспорті, клопотання КП «Тернопільелектротранс» від 13.02.2017р. №132/18, керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», рішенням Тернопільської міської ради від 19.08.2016р. №7/11/12 «Про Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті в м. Тернополі» (із змінами), виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити використання АСОП та ОП на автомобільному транспорті комунального підприємства «Тернопільелектротранс», при наданні послуг з перевезення пасажирів.

2.Затвердити Порядок справляння плати за проїзд у автомобільному транспорті КП “Тернопільелектротранс” з використанням автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів згідно з додатком (додається).

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення на офіційному сайті міської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

254 О.І.Соколовський

Про розгляд заяви гр. Павлової І.І.щодо виведення квартири з житлового фонду міста

Розглянувши заяву гр. Павлової Ірини Ігорівни (ід. номер …), подані матеріали, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Вивести квартиру №…

2.ГТОВ «Мрія» внести зміни в технічну документацію на будинок згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

255 О.І.Соколовський

Про розгляд заяви гр. Андрощук Л.В. гр. Андрощука М.А. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Андрощук Людмили Василівни, гр. Андрощука Миколи Аркадійовича, які також діють від імені неповнолітніх гр. Андрощук Софії Миколаївни, гр. Андрощук Дарії Миколаївни, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», дочірньому підприємству «Фаворит 1» приватного підприємства «Дружба сервіс-житло 1» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

256 В.В.Мединський

Про роботу управління обліку та контролю за використанням комунального майна

Заслухавши звіт начальника управління обліку та контролю за використанням комунального майна Мединського Володимира Володимировича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління обліку та контролю за використанням комунального майна Мединського Володимира Володимировича про роботу управління обліку та контролю за використанням комунального майна взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Винести даний звіт на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

 

257 Т.Г.Басюрська

Про роботу відділу квартирного обліку та нерухомості

Заслухавши звіт начальника відділу квартирного обліку та нерухомості Басюрської Тетяни Григорівни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника відділу квартирного обліку та нерухомості Басюрської Тетяни Григорівни про роботу відділу взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Винести даний звіт на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

 

258 В.В.Стандрет

Про роботу відділу кадрового забезпечення

Заслухавши звіт начальника відділу кадрового забезпечення Стандрета Василя Володимировича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника відділу кадрового забезпечення Стандрета Василя Володимировича про роботу відділу кадрового забезпечення взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Винести даний звіт на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

 

259 Н.З.Ходорівська

Про роботу відділу внутрішнього контролю

Заслухавши звіт начальника відділу внутрішнього контролю Ходорівської Надії Зіновіївни відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника відділу внутрішнього контролю Ходорівської Надії Зіновіївни про роботу відділу взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Винести даний звіт на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

 

260 В.В.Скрипій

Про роботу архівного відділу

Заслухавши звіт начальника архівного відділу Скрипія Владислава Володимировича , відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника архівного відділу Скрипія Владислава Володимировича про роботу відділу взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Винести даний звіт на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

 

261 В.Й Бесага

Про роботу управління містобудування, архітектури та кадастру

Заслухавши звіт начальника управління містобудування, архітектури та кадастру Бесаги Василя Йосиповича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління містобудування, архітектури та кадастру Бесаги Василя Йосиповича про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Винести даний звіт на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

 

262 Р.Д.Левчук

Про роботу відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення

Заслухавши звіт начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Левчука Ростислава Дмитровича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Левчука Ростислава Дмитровича про роботу відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Винести даний звіт на розгляд сесії Тернопільської міської ради.

 

263 О.І.Соколовський

Про перекриття руху транспорту на вул. Білецька

З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій спричинених незадовільним станом дорожнього покриття на вул. Білецька, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «ТОМ–ІнвестБуд»:

1.1. перекрити рух автотранспорту на вул. Білецька (ділянка від насосної станції до будинку №54) з 20.04.2016р. по 20.07.2016р. для проведення ремонтних робіт.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

264 О.І.Соколовський

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 08 лютого 2017 року №86 «Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Медова»

В п.п 1 пункту 1 внесено зміни відповідно до рішення МВК від 27.06.2017р. №433

У зв’язку з необхідністю продовження виконання робіт щодо будівництва частини ділового центру над проїздом за адресою площа Героїв Євромайдану – вул. Медова у відповідності до затвердженого проекту будівництва, беручи до уваги звернення приватного підприємства «Креатор-Буд» від 05.04.2017р. №05/04/01 та з метою забезпечення безпеки учасників дорожнього руху, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 08 лютого 2017 року №86 «Про часткове перекриття руху транспорту на вул. Медова», а саме:

В п.п 1 внесено зміни відповідно до рішення МВК від 27.06.2017р. №433

1.1. У підпункті 1.1. пункту 1 замість цифр «20.04.2017р.» читати «22.08.2017р.».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

265 В.І.Сулима

Про надання опікуну дозволу на укладання договору купівлі-продажу від імені недієздатної особи та укладання договору дарування

 

266 Ю.П.Дейнека

Про доповнення переліку інвестиційно привабливих об’єктів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 03.04.2013 року №359 «Про затвердження переліку інвестиційно привабливих об’єктів» та доповнити додаток до рішення об’єктами згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

miskrada_download   
Рішення виконавчого комітету з додатками