Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
12.04.17
14 квітня 2017;  автор: admin

226 В.П.Франків

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів»

Керуючись Законами України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 553 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток №1 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів» Включивши адміністративну послугу: А-28.1-08 «Державна реєстрація обтяжень речових прав».

2.В графі «Назва виконавчого органу» читати «Управління державної реєстрації».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю Хімейчука І.С.

 

227 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

228 В.Й Бесага

Про встановлення меморіальної таблиці за адресою вул. Князя Острозького, 51

Розглянувши звернення Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», спільним наказом Держбуду України та Мінкультури України від 30.11.2004 р. №231/806, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича встановлення меморіальної таблиці на фасаді будівлі школи за адресою вул. Князя Острозького, 51 випускнику школи Юркевичу Андрію Михайловичу, який героїчно загинув в зоні АТО під час виконання бойового завдання біля с. Весела Гора Луганської області.

2.Зобов’язати Тернопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича монументально-художнє вирішення меморіальної таблиці погодити в управлінні містобудування, архітектури та кадастру.

3.Управлінню культури і мистецтв внести меморіальну таблицю в реєстр обліку меморіальних таблиць.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології прийняти на утримання меморіальну таблицю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук, Л.О.Бицюру.

 

229 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 17 лютого 2017 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд» (ід. Код …) дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою бульвар Тараса Шевченка, 12.

2.Управлінню стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

230 С.Є.Добрікова

Про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами і власними контрольними документами та про стан розгляду скарг

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом виконавчого комітету міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.12.2015року №152 «Про план роботи виконавчого комітету на 2016рік», з метою належної організації роботи щодо дотримання термінів надання відповідей на контрольні документи, звернення юридичних та фізичних осіб, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Взяти до відома інформацію начальника управління організаційно-виконавчої роботи Добрікової С.Є. про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами та власними контрольними документами та про розгляд скарг замовників послуг.

2.Керівникам виконавчих органів неухильно дотримуватися вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».щодо оприлюднення проектів рішень міської ради та виконавчого комітету з додатками, які є невід’ємною частиною проектів рішень.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами І.С.Хімейчука.

 

231 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недостатності підстав для позбавлення батьківських прав

232 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недоцільності визначення місця проживання малолітньої дитини

233 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення способу участі у вихованні онуки

234 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

235 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де неповнолітня дитина має право користування житловим приміщенням

236 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

237 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я неповнолітньої дитини

 

238 О.І.Соколовський

Про надання фінансової підтримки

З метою надання фінансової підтримки об»єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Тернополя, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/13/21 від 20.12.2016р. «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» , рішенням міської ради № 7/13/11 від 16.12.2016р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» , рішенням міської ради № 7/5/13 від 26.01.2016 року «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Тернополя на 2016-2018 роки», згідно рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти загального фонду, КФК 4016010 «Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційне господарство», КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" на фінансову підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на придбання матеріалів необхідних для виконання поточного ремонту житлових будинків, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

239 О.І.Соколовський

Про погодження укладення договору про надання послуг

У зв’язку з прийняттям Тернопільською міською радою 24.11.2015р. рішення №7/2/13 «Про ліквідацію комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» та створенням ліквідаційної комісії, головою якої визначено Дейнеку Володимира Миколайовича, індивідуальний податковий номер …, з метою забезпечення належного виконання зазначеного рішення та здійснення заходів щодо ліквідації комунального підприємства, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології укладення договору про надання послуг з головою ліквідаційної комісії комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Дейнекою Володимиром Миколайовичем.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

240 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №121

Розглянувши звернення ПП «Люкс», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою проспект Злуки,37 на баланс ОСББ «Злуки,37», з метою реалізації прав об’єднання щодо управлінням вказаним будинком, забезпечення належного утримання та використання спільного майна, керуючись Законами України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №121 «Про визначення виконавців послуг» і виключити з переліку будинків, які знаходяться на балансі приватного підприємства «Люкс» будинок за адресою проспект Злуки,37 (п.29).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

241 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення інвестиційної привабливості міста, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 66 000 (шістдесят шість тисяч) гривень для оплати послуг щодо оновлення інвестиційного та кредитного рейтингів міста, за рахунок коштів цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади КПКВК - 0119180, КЕКВ - 2240).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

242 О.І.Соколовський

Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування на 2017 рік

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення МВК від 02.08.2017р. №537

З метою виконання та оплати робіт з капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, враховуючи рішення міської ради №7/13/21 від 20.12.2016р. «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» та рішення міської ради №6/55/4 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду м. Тернополя на 2015-2020 роки» (зі змінами), керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування на 2017р., згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

243 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 03.04.2017 № 5, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 410 громадянам на загальну суму 364550 (триста шістдесят чотири тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 122 членам Тернопільської міської громадської організації «Спілка Чорнобиль» на загальну суму 24400 (двадцять чотири тисячі чотириста) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати адресну безготівкову допомогу 14 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 3 (додається).

 

244 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017 р. № 51 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2017 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 24.02.2017р. № 7/14/25 « Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 року № 7/13/21 « Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2017 рік, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

245 В.В.Мединський

Про повноваження по затвердженню висновків про вартість майна

З метою оптимізації процедур надання в оренду майна комунальної власності, продовження дії договорів оренди, забезпечення належного та оперативного виконання рішень виконавчого комітету (Орендодавця) щодо оренди об’єктів комунальної власності, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики оцінки об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем оборотних матеріальних засобів та Порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати повноваження профільним заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по затвердженню висновків про вартість майна комунальної власності м. Тернополя, згідно виготовлених звітів про оцінку майна і за наявності позитивного загального висновку рецензента про відповідність таких звітів вимогам нормативно-правових актів з питань проведення оцінки.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу обов’язків.

 

246 В.М.Дейнека

Про затвердження передавального акту редакції газети «Тернопіль вечірній»

Відповідно до рішення Тернопільської міської ради від 21 квітня 2016 року №7/7/181 « Про реформування редакції газети «Тернопіль вечірній», засновником якої є Тернопільська міська рада» зі змінами та доповненнями), враховуючи процес реформування - реорганізації шляхом перетворення редакції газети «Тернопіль вечірній», керуючись Законами України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

1.Затвердити передавальний акт основних засобів, документів від редакції газети «Тернопіль вечірній» до приватного підприємства редакція газети «Тернопіль вечірній» згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами Хімейчука І.С.

 

247 І.Г. Мединський

Про встановлення вартості прогулянкових поїздок теплоходами

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» від 09.02.2017р. №124/07, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Рішення виконавчого комітету від 23 липня 2014 року №749 «Про встановлення вартості прогулянкових поїздок теплоходами «Герой Танцоров» та «Капітан Т.Г.Парій» вважати таким, що втратило чинність.

2.Встановити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» вартість прогулянкових поїздок теплоходами по Тернопільському ставу:

- 25,00грн (з врахуванням ПДВ) за повний (оборотний) безперервний рейс, та 15,00 грн. (з врахуванням ПДВ) за рейс в прямому чи зворотному напрямі – для однієї особи;

- 10,00грн (з врахуванням ПДВ) за повний (оборотний) безперервний рейс, та 5,00грн. (з врахуванням ПДВ) за рейс в прямому чи зворотному напрямі – для дітей віком від 6 до 12 років.

Проїзд дітей віком до 6-ти років безкоштовний.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення на офіційному сайті ТМР та в газеті «Вільне життя».

4.Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

248 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи листи управління муніципальної поліції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», фірмі «Тернопільбудінвестзамовник», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит», виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Приймання на зберігання демонтованих споруд на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

249 О.І.Соколовський

Про врегулювання питання встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва

З метою врегулювання питання встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів бюджету міста Тернополя, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» та листа від 03.04.2017 №7/15-3463, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Уповноважити головних розпорядників коштів в термін до 21.04.2017р. розрахувати розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів бюджету міста Тернополя.

2.Головним розпорядникам коштів в процесі виконання зазначених повноважень, дотримуватись Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 №281.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу повноважень.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками