Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
22.03.17
24 березня 2017;  автор: admin

183 І.Р.Токарчук

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з відзначенням державних свят, ювілейних та знаменитих дат, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 70000,00 (сімдесят тисяч) гривень для придбання сувенірно-подарункової продукції за рахунок коштів цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади КПКВ – 0119180. КЕКВ – 2210.

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

184 Г.М.Денисюк

Про затвердження протоколу засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів та виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільської міської громадської організації інвалідів «ОПОРА», Тернопільського міського об’єднання інвалідів Афганістану, Громадської організації «Тернопільська міська організація інвалідів опорно-рухового апарату», Громадської організації «Тернопільська обласна організація Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса, Громадської організації «Центр інноваційних ідей» та відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішення комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №1 засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів від 21.02.2017р. (додається).

2.Виділити Тернопільській міській громадській організації інвалідів «ОПОРА» на статутну діяльність 4000 (чотири тисячі) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (ТПКВКМБ 0113202) КЕКВ 2610 – 4000,00 грн.

3.Виділити Тернопільському міському об’єднанню інвалідів Афганістану на статутну діяльність 4000 (чотири тисячі) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (ТПКВКМБ 0113202) КЕКВ 2610 – 4000,00 грн.

4.Виділити Громадській організації «Тернопільська міська організація інвалідів опорно-рухового апарату» на статутну діяльність 5000 (п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (ТПКВКМБ 0113202) КЕКВ 2610 – 5000,00 грн.

5.Виділити Громадській організації «Тернопільська обласна організація Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса» на статутну діяльність 4000 (чотири тисячі) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (ТПКВКМБ 0118600) КЕКВ 2610 – 4000,00 грн.

6.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно пунктів 2-5 даного рішення.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

185 Р.Д.Левчук

Про встановлення тарифів на платні медичні послуги.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» (зі змінами), Постанови від 25.12.96 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін(тарифів)»(зі змінами), з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг, розглянувши клопотання від Комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально – діагностичний центр» та Комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня № 3», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Встановити тарифи на платні послуги :

1.1. Комунальному підприємству «Тернопільський міський лікувально – діагностичний центр» згідно з додатками № 1 - 12 (додаються);

1.2. Комунальному некомерційному підприємству «Міська комунальна лікарня № 3» згідно додатками № 13,14 (додаються);

2.Оприлюднити дане рішення на сайті підприємств і сайті відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

186 О.І.Соколовський

Про розгляд заяви гр. Слободянюка І.А. гр. Слободянюк Л.С. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Розглянувши заяву гр. Слободянюка Ігоря Анатолійовича, гр. Слободянюк Лесі Станіславівни, які також діють від імені неповнолітніх гр. Слободянюк Софії Ігорівни, гр. Слободянюк Вікторії Ігорівни, погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити здійснене гр. …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації», приватному підприємству «Тернопіль-Сервісбуд» внести зміни в інвентарну справу будинку, вказаного в п.1 рішення.

 

187 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про зарахування на квартирний облік та надання квартир громадянам міста згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей, за виключенням пункту 5.2 Протоколу №2 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 16.03.2017 року..

2.Затвердити протокол №2 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 16.03.2017 р. (додається) з врахуванням пункту 1 даного рішення.

 

188 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №3 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 16.03.2017 р. (додається).

 

189 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

7.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-6 та видати свідоцтва.

 

190 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

191 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

192 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

193 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності поновлення батьківських прав

194 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир

195 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

196 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітньої дитини

197 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири в користь малолітньої дитини

 

198 В.Й Бесага

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2012 р. №1401

Розглянувши звернення приватного підприємства «Люкс», представлений проект відповідності діючим будівельним, санітарно-гігієнічним та пожежним нормам приміщень гуртожитку і пристосування їх під житлову квартиру за адресою вул. Київська, 6/224, виконаний КП «Місто», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2012 р. №1401 «Про розгляд звернення ПП «Люкс» з питань погодження виконаного перепланування приміщень гуртожитку за адресою вул. Київська, 6» і вилучити з тексту «№224».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О. Остапчук, В.В. Стемковського.

 

199 В.Й Бесага

Про надання в оренду майна комунальної власності

Розглянувши звернення громадської організації «Об’єднання інженерів технічного нагляду Тернопільщини – Тернопільський відокремлений підрозділ гільдії інженерів технічного нагляду», керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя, затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду громадській організації «Об’єднання інженерів технічного нагляду Тернопільщини – Тернопільському відокремленому підрозділу гільдії інженерів технічного нагляду» майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди на приміщення, вказане в п.1 даного рішення, з правом його продовження на загальних підставах.

3.Зобов’язати орендаря, вказаного в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлового приміщення здійснювати у встановленому порядку згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунок місячного розміру плати за землю громадській організації, вказаної в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

200 Р.Д.Левчук

Про надання в оренду нежитлового приміщення в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення сесії міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення Державній установі «Тернопільське медичне об»єднання Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області» нежитлове приміщення в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням з питань містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку.

4.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

201 Р.Д.Левчук

Про передачу на баланс матеріальних цінностей

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Тернопільському міському комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» передати, а комунальному підприємству «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради прийняти на баланс матеріальні цінності, згідно додатку (додається).

2.Прийом – передачу вказаних в п.1 матеріальних цінностей оформити згідно чинного законодавства.

3.Контроль за використанням рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

202 О.І.Соколовський

Про безкоштовне встановлення квартирних приладів обліку води

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду звернень громадян з приводу безкоштовного встановлення приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити безкоштовно квартирні прилади обліку води громадянам, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

203 О.І.Соколовський

Про виділення коштів

Розглянувши звернення комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», враховуючи рішення міської ради від 24.02.2017р. № 7/14/25 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КПКВК 4017470 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» для поповнення статутного капіталу комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» на загальну суму 150 000,00 грн. (сто п’ятдесят тисяч грн. 00 коп.) на придбання серверу з оновленим програмним забезпеченням та запасних частин обладнання (блок БП-ДКД – 1 шт.; блок МП-ДКД – 3 шт.) для управління та контролю за світлофорними об’єктами у м.Тернополі.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

204 О.І.Соколовський

Про передачу на баланс

в п.1 рішення внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.09.2017р. №677

З метою належної експлуатації, своєчасного проведення ремонту та утримання в належному технічному стані майна комунальної власності годинника тристороннього вуличного, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

в п.1 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.09.2017р. №677

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати на баланс комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» годинник тристоронній вуличний балансовою вартістю 191 000,00 грн (сто дев’яносто одна тисяча гривень 00 коп).

2.Прийняття - передачу майна вказаному в п.1 даного рішення оформити згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

205 О.І.Соколовський

Про передачу на баланс

Враховуючи завершення робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів благоустрою міста та з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології передати, а комунальному підприємству «Тернопільводоканал» прийняти на баланс в поповнення статутного капіталу виконані роботи з:

1.1.капітального ремонту бульвару С.Петлюри в м. Тернополі – водопровід загальною вартістю 565 004,00 грн. (п’ятсот шістдесят п’ять тисяч чотири грн. 00 коп.);

1.2.будівництва каналізаційного колектора по вул. Сонячній (від буд. №23 до буд. №28) в м. Тернополі загальною вартістю 151 737,72 грн. (сто п’ятдесят одна тисяча сімсот тридцять сім грн. 72 коп.);

1.3.реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») – благоустрій території під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі (фонтан та водопровід) загальною вартістю 998 407,00 грн. (дев’ятсот дев'яносто вісім тисяч чотириста сім грн. 00 коп.);

1.4.капітального ремонту – заміни пожежних гідрантів в м. Тернополі загальною вартістю 258 723,68 грн. (двісті п’ятдесят вісім тисяч сімсот двадцять три грн. 68 коп.);

1.5.капітального ремонту аераційної системи на аеротенках (секції №4,6) І лінії каналізаційних очисних споруд КП «Тернопільводоканал» загальною вартістю 293 640,81 грн. (двісті дев’яносто три тисячі шістсот сорок грн. 81 коп.);

1.6.капітального ремонту – влаштування системи раннього оповіщення на ВНС-1 та ВНС-4 (комплекс систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення) загальною вартістю 127 024,05 грн. (сто двадцять сім тисяч двадцять чотири грн. 05 коп.).

2.Прийняття-передачу робіт зазначених в п.1 даного рішення, оформити матеріалами згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

206 О.І.Соколовський

Про передачу виконаних робіт та майна

Враховуючи завершення робіт з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об'єктів благоустрою міста та з метою їх подальшого належного утримання і обслуговування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології безоплатно передати, а:

1.1.комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло» прийняти в поповнення статутного капіталу:

1.1.1.виконані роботи з капітального ремонту пішохідних доріжок з влаштуванням дитячого майданчика (від житлового будинку за адресою вул. Лучаківського,7а до церкви св. Йосафата) в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 122 402,00 грн. (сто двадцять дві тисячі чотириста дві грн. 00 коп.);

1.1.2.виконані роботи з капітального ремонту бульвару Просвіти (від житлового будинку №13 до житлового будинку №21 по бульвару Просвіти) в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 305 053,00 грн. (триста п’ять тисяч п’ятдесят три грн. 00 коп.);

1.1.3. виконані роботи з капітального ремонту бульвару С.Петлюри в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 896 195,00 грн. (вісімсот дев’яносто шість тисяч сто дев’яносто п’ять грн. 00 коп.);

1.1.4.виконані роботи з капітального ремонту скверу по вул. Б.Лепкого в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 174 083,00 грн. (сто сімдесят чотири тисячі вісімдесят три грн. 00 коп.);

1.1.5.виконані роботи з капітального ремонту проїзду від вул. С.Будного до ТЗОВ «Тернопільхлібпром» в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 42 625,00 грн. (сорок дві тисячі шістсот двадцять п’ять грн. 00 коп.);

1.1.6.виконані роботи з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») – благоустрій території під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі – зовнішнє освітлення загальною вартістю 1 259 431,00 грн. (один мільйон двісті п’ятдесят дев'ять тисяч чотириста тридцять одна грн. 00 коп.);

1.1.7.гірлянди DELUX STRING 200LED 10m синій/біл IP44 в кількості 60 шт. загальною вартістю 53 250,00 грн. (п’ятдесят три тисячі двісті п’ятдесят грн. 00 коп.);

1.1.8.гірлянди зовнішні DELUX STRING 200LED 10m тепл. білий/бел IP44 в кількості 30 шт. загальною вартістю 26 625,00 грн. (двадцять шість тисяч шістсот двадцять п’ять грн. 00 коп.);

1.1.9.гірлянди світлодіодні в кількості 105 шт. загальною вартістю 114 999,15 грн. (сто чотирнадцять тисяч дев’ятсот дев’яносто дев'ять грн. 15 коп.);

1.1.10.кронштейни для ілюмінації в кількості 42 шт. загальною вартістю 9 870,00 грн. (дев’ять тисяч вісімсот сімдесят грн. 00 коп.).

1.2.приватному підприємству «Східний масив» прийняти на утримання та обслуговування:

1.2.1.дитячий майданчик влаштований під час виконання робіт з капітального ремонту – влаштування дитячого і спортивного майданчика за адресою вул. Руська,19 в м. Тернополі загальною вартістю 479 249,00 грн. (чотириста сімдесят дев'ять тисяч двісті сорок дев'ять грн. 00 коп.).

1.3.комунальній організації «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» прийняти на баланс та технічне обслуговування:

1.3.1.спортивний майданчик влаштований під час виконання робіт з капітального ремонту – влаштування дитячого і спортивного майданчика на бульварі Просвіти (поблизу житлових будинків №8,10) в м. Тернополі загальною вартістю 268 640,54 грн. (двісті шістдесят вісім тисяч шістсот сорок грн. 54 коп.);

1.3.2.спортивний майданчик влаштований під час виконання робіт з капітального ремонту бульвару С.Петлюри в м. Тернополі загальною вартістю 289 167,00 (двісті вісімдесят дев'ять тисяч сто шістдесят сім грн. 00 коп.);

1.3.3.волейбольний майданчик влаштований під час виконання робіт з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») – благоустрій території під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі загальною вартістю 103 233,00 грн. (сто три тисячі двісті тридцять три грн. 00 коп.);

1.3.4.спортивний майданчик влаштований під час виконання робіт з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») – благоустрій території під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі загальною вартістю 304 414,00 грн. (триста чотири тисячі чотириста чотирнадцять грн. 00 коп.).

1.4.комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» прийняти на баланс:

1.4.1.сонячне дерево встановлене для зарядки мобільних пристроїв в парку Т.Шевченка, біля центрального причалу в м. Тернополі загальною вартістю 99 848,14 грн. (дев’яносто дев'ять тисяч вісімсот сорок вісім грн. 14 коп.);

1.4.2.сонячне дерево встановлене для зарядки мобільних пристроїв на набережній Тернопільського ставу в парку Т.Шевченка зі сторони вул. Білецької м. Тернополі загальною вартістю 99 848,06 грн. (дев’яносто дев'ять тисяч вісімсот сорок вісім грн. 06 коп.);

1.4.3.дитячий майданчик влаштований під час виконання робіт з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») – благоустрій території під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі загальною вартістю 531 145,00 грн. (п’ятсот тридцять одна тисяча сто сорок п’ять грн. 00 коп.);

1.4.4.виконані роботи з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») – благоустрій території під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі (благоустрій території) загальною вартістю 5 139 467,36 грн. (п’ять мільйонів сто тридцять дев'ять тисяч чотириста шістдесят сім грн. 36 коп.);

1.4.5.виконані роботи з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») – укріплення набережної Тернопільського ставу на ділянці від водозабірної станції до рятувальної вишки за адресою вул. Білецька у м. Тернополі зальної вартістю 1 179 179,59 грн. (один мільйон сто сімдесят дев'ять тисяч сто сімдесят дев'ять грн. 59 коп.);

1.4.6.виконані роботи з реконструкції набережної Тернопільської ставу в м. Тернополі. Черга 1 (ділянка від «Острова закоханих» до насосної станції) загальною вартістю 7 879 508,01 грн. (сім мільйонів вісімсот сімдесят дев'ять тисяч п’ятсот вісім грн. 01 коп.);

1.4.7.виконані роботи з капітального ремонту доріжки (від доріжки вул. Миру – вул. Живова до центральної алеї) парку «Топільче» в м. Тернополі загальною вартістю 2 843 824,63 грн. (два мільйони вісімсот сорок три тисячі вісімсот двадцять чотири грн. 63 коп.);

1.4.8.виконані роботи з капітального ремонту пішохідної доріжки в парку «Топільче» (район козацької фортеці) в м. Тернополі загальною вартістю 172 380,90 грн. (сто сімдесят дві тисячі триста вісімдесят грн. 90 коп.);

1.4.9.виконані роботи з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») м. Тернополі – тротуари загальною вартістю 1 087 003,57 грн. (один мільйон вісімдесят сім тисяч три грн. 57 коп.).

2.Прийняття-передачу робіт та майна зазначених в п.1 даного рішення, оформити матеріалами згідно вимог чинного законодавства.

3.Внести зміни до п.1.2.4. рішення виконавчого комітету міської ради від 18.05.2016 року № 445 «Про передачу виконаних робіт», а саме: після слів «в м. Тернополі» доповнити словами «– зовнішнє освітлення», далі по тексту.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

207 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками