Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
15.03.17
17 березня 2017;  автор: admin

156 В.В.Мединський

Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити протокол засідання конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності від 10.02.2017 року №12 (додається).

 

157 Н.О.Уніят

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження міського голови від 04.01.2011р. №1 «Про підвищення якості надання адміністративних послуг населенню виконавчими органами Тернопільської міської ради та впровадження системи управління якістю, з метою забезпечення перевірки відповідності системи менеджменту вимогам міжнародного та національного стандарту ISO 9001:2008 та ДСТУ ISO 9001:2009 міжнародним сертифікаційним органом «DEKRA» та органом по сертифікації в національній системі України ТОВ «Глобал Сертифік», проведення консультаційних послуг, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 40000,00 (сорок тисяч грн. 00 коп.) гривень для оплати послуг з проведення ресертифікаційного аудиту, оплати консультаційних послуг за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських та інших організацій та заходів (КПК 0118600) КЕКВ 2240.

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - керуючого справами, уповноваженого з питань СУЯ І.С. Хімейчука.

 

158 Ю.П.Дейнека

Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами і демонтаж рекламних засобів

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі, Положенням про визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності у місті Тернополі, Положенням про узгодження дій між структурними підрозділами та комунальними підприємствами Тернопільської міської ради, задіяними у сфері зовнішньої реклами, затверджене рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.02.2012 №284, Про створення постійно діючої робочої групи, затвердженої рішеннями виконавчого комітету від 07.04.2015 №276, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Вважати розірваними укладені договори на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності між управлінням стратегічного розвитку міста і розповсюджувачами зовнішньої реклами та скасувати дозволи на розміщення зовнішньої реклами згідно з додатком (додається).

2.Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПП «Тернопіль-Аутдор» від 23.01.2013 №82 вважати таким, що втратило чинність.

3.Скасування дозволів, наведених в даному рішенні, зафіксувати в журналі реєстрації заяв та дозволів на розміщення зовнішньої реклами і надіслати рішення про скасування розповсюджувачам зовнішньої реклами, для проведення робіт з демонтажу рекламних засобів власними силами.

4.Постійно діючій робочій групі вжити заходи для організації проведення демонтажу рекламних засобів не пізніше десятого робочого дня з дати прийняття рішення.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології забезпечити фінансування проведення робіт з демонтажу.

6.Комунальним підприємствам «Тернопільводоканал», електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу.

7.Тернопільському міському РЕМ ВАТ «Тернопільобленерго» забезпечити від’єднання об’єктів зовнішньої реклами від електропостачання.

8.Проведення робіт з демонтажу, приймання та зберігання демонтованих рекламних засобів Тернопільському міському шляхово ремонтно-будівельному підприємству «Міськшляхрембуд» і постійно діючій робочій групі оформити відповідними актами. Видачу демонтованих рекламних засобів провести після сплати власником вартості робіт по демонтажу і вартості її зберігання згідно підтверджуючих документів.

9.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників ГУНП України в Тернопільській області.

10.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній» і оприлюднити на сайті Тернопільської міської ради.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

159 В.І.Сулима

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 №376 «Про затвердження реєстрів»

Враховуючи Закони України «Про адміністративні послуги», постанову Кабінету Міністрів України від 02.08.2000 №1192 «Про надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновками лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним», постанову Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 №80 «Про затвердження Порядку надання інвалідам, дітям-інвалідам і дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, реабілітаційних послуг», постанову Кабінету Міністрів України від 29.04.2016№336 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей», постанову Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 №528 «Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад», постанову Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов», постанову Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пункт 3 рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 №376 «Про затвердження реєстрів», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів», а саме:

1.1. Послугу А-13.6-46 читати в наступній редакції: «Призначення щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновками лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним»;

1.2. Послугу А-13.5-53 читати в наступній редакції: «Прийняття рішення про направлення особи з інвалідністю або дитини віком до двох років, яка належить до групи ризику щодо отримання інвалідності, на реабілітацію до реабілітаційних установ»;

1.3. Включити до реєстру наступні адміністративні послуги:

- А-13.6-54 «Виплата одноразової грошової допомоги в разі загибелі(смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»»;

- А-13.5-55 «Виплата грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад»;

- А-13.5-56 «Прийняття рішення щодо призначення або відмови в призначенні грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов»;

- А-13.5-57 «Надання направлення на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації».

1.4. В графі «Назва виконавчого органу» читати «Управління соціальної політики».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С.Хімейчука.

 

160 В.І.Сулима

Про звільнення від повноважень опікуна недієздатної особи

 

161 О.І.Соколовський

Про врегулювання питання встановлення, коригування тарифів на житлово-комунальні послуги

З метою забезпечення реалізації державної політики в сфері житлово-комунального господарства, відповідного контролю за станом утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, на виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік ”, Закону України “Про житлово-комунальні послуги ” та постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, керуючись ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Уповноважити управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології здійснювати реалізацію повноважень, щодо встановлення (коригування) тарифів на житлово-комунальні послуги.

2.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології в процесі виконання делегованих повноважень, дотримуватись вимог законодавства України щодо порядку формування та затвердження цін /тарифів на житлово-комунальні послуги.

3.Зобов»язати управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології оприлюднювати прийняті накази.

4.Рішення набирає чинність з 15 березня 2017 року

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

162 М.М.Круть

Про призначення стипендій кращим спортсменам міста

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 16.12.2016 р. № 7/13/16 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Тернополі на 2012 – 2016 роки», рішення сесії міської ради від 20.12.2016 р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення про призначення стипендій кращим спортсменам міста за високі спортивні досягнення згідно з додатком 1 (додається).

2.Затвердити склад комісії з призначення стипендій кращим спортсменам міста за високі спортивні досягнення згідно з додатком 2 (додається).

3.Вважати таким, що втратили чинність пункти 1, 2 рішення виконавчого комітету від 27.01. 2016 р. № 64 «Про порядок призначення стипендій кращим спортсменам міста».

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

163 М.М.Круть

Про надання в оренду нежитлового приміщення

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. № 6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності майна територіальної громади м. Тернополя», рішенням виконавчого комітету від 18.01.2017 р. № 19 «Про намір передати в оренду майно комунальної власності» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлові приміщення згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Тернопільський міський стадіон» в 15-денний термін укласти договір оренди на вказані в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендарів, вказаних в додатку до даного рішення, питання перепланування, переобладнання, реконструкції нежитлових приміщень здійснювати у встановленому порядку, згідно з нормативно-правовими актами України.

4.Зобов’язати орендарів звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

164 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №2 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 28.02.2017 р. (додається).

 

165 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

166 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

8.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-7 та видати свідоцтва.

 

167 Т.Г.Басюрська

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2010р. № 140 «Про створення громадської комісії з житлових питань»

Враховуючи кадрові зміни, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2010 р. №140 «Про створення громадської комісії з житлових питань» та викласти додаток до рішення у новій редакції (додається)

 

168 Т.Г.Басюрська

Про внесення змін в пункт 9 рішення виконавчого комітету міської ради від 08.02.2017р. №79 «Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках»

Розглянувши заяву Явної О.І., керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни в пункт 9 рішення виконавчого комітету міської ради від 08.02.2017р. №79 «Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках», виклавши його в наступній редакції:

«…

2.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилого приміщення в гуртожитку, вказаного в п.1 та видати свідоцтво.

 

169 З.Б.Здеб

Про продовження терміну перебування малолітньої дитини

170 З.Б.Здеб

Про продовження терміну перебування малолітніх дітей

171 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

172 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

173 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

174 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітніх дітей

175 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

176 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири

177 З.Б.Здеб

Про надання дозволу неповнолітній дитині на укладання договору про поділ спадкового майна

178 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир

 

179 О.І.Соколовський

Про визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради та внесення змін у рішення виконавчого комітету

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» в частині коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, враховуючи Законами України “Про Державний бюджет України на 2017 рік ” та “Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 25.03.2015 р. №265 “Про коригування тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ”.

2.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 25.03.2015р. №264 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2011р. №1603 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на інші житлово-комунальні послуги».

3.Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 28 вересня 2011 року №1603 “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на інші житлово-комунальні послуги ”, а саме додаток 15 викласти в новій редакції (додаток додається ).

4.Рішення набирає чинності з 31 березня 2017 року.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

180 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 09.03.2017 № 4 та протокол засідання комісії від 27.02.2017 №5 про розгляд заяв громадян щодо відшкодування коштів на лікування мешканців м. Тернополя, постраждалих внаслідок листопадової негоди з 13 по 17 листопада 2016 року, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 1.Надати грошову допомогу 465 громадянам на загальну суму 535500 (п’ятсот тридцять п’ять тисяч п’ятсот) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 2 громадянам, які постраждали внаслідок вуличних травм під час аномальних снігопадів, на загальну суму 1920 (одна тисяча дев’ятсот двадцять) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати адресну безготівкову допомогу 76 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 3 (додається).

4.Підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг провести перерахунок адресної безготівкової допомоги 7 громадянам у зв’язку з отриманням житлових субсидій за відповідний період, згідно з додатком 4 (додається).

5. Внести зміни:

- до рішення виконавчого комітету міської ради від 08.02.2017 № 93 «Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги», а саме: з додатку 2 виключити п. 62;

- до рішення виконавчого комітету міської ради від 08.02.2017 № 95 «Про надання грошової допомоги», а саме: з додатку виключити п. 18, п. 20, п. 21, п. 26, п. 33, п. 34.

 

181 Р.Д.Левчук

Про спрямування коштів

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень міської ради від 24.02.2017 р. № 7/14\25 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2016 р. № 7/13/21 «Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік» та від 07.06.2007 р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально – економічного розвитку міста (зі змінами і доповненнями), 22.12.2015 р.7/3/5 «Про Програму «Призову громадян міста Тернополя на строкову військову службу на 2016-2019 роки», враховуючи звернення Тернопільського об’єднаного міського військового комісаріату, для забезпечення діяльності медичної комісії призивної дільниці виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Дозволити відділу охорони здоров»я та медичного забезпечення спрямувати кошти по КПКВ 1419180 «Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 15,0 тис. грн. комунальному некомерційному підприємству «Міська комунальна лікарня № 3» на придбання рентгенівської плівки, флюорографічної плівки, хімічних реактивів та виробів медичного призначення.

2.Комунальному некомерційному підприємству «Міська комунальна лікарня № 3» здійснити передачу придбаного майна медичного призначення на суму 15,0 тис.грн.(п’ятнадцять тис. грн.), вказаного в п.1, Тернопільському об’єднаному міському військовому комісаріату.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

182 В.І.Сулима

Про затвердження Положення «Про порядок надання пільг з міського бюджету учасникам - добровольцям антитерористичної операції»

Керуючись рішенням сесії міської ради № 7/14/31 від 24 лютого 2017 року «Про внесення змін в рішення міської ради від 24.11.2015 року № 7/2/6 «Про затвердження Програми «Турбота» на 2016 – 2018 роки», Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою соціальної підтримки матеріального становища учасників - добровольців антитерористичної операції, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення «Про порядок надання пільг з міського бюджету учасникам – добровольцям антитерористичної операції», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

miskrada_download   

Рішення виконавчого комітету з додатками