Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
10.02.17
24 лютого 2017;  автор: admin

96 Г.М.Денисюк

Про виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою міжнародної презентації області «Благословенне Тернопілля», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити 150100 (сто п’ятдесят тисяч сто) гривень для оплати послуги по обслуговуванню заходу міжнародної презентації області «Благословенне Тернопілля» в приміщеннях ДП «Український дім» за рахунок коштів цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» (ТПКВКМБ 0119180, КЕКВ2240).

2.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

97 О.П. Похиляк

Про укладання одноразових угод між управлінням освіти і науки та суб’єктами господарської діяльності на постачання продуктів

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи особливо важливе значення стабільної роботи дошкільних навчальних закладів міста, з метою забезпечення збалансованого харчування дітей та в зв’язку з виробничою необхідністю, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню освіти і науки здійснити поставку сметани та згущеного молока, молока, сиру кисломолочного, свинини вирізної, риби замороженої в дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси міста в межах суми до 200 тисяч гривень на кожен товар по одноразових угодах.

2.Управлінню освіти і науки при поставці товару, що вказаний в п. 1 даного рішення не перевищувати діючий ціновий діапазон закупівельних цін на сметану та згущене молоко, молоко, сир кисломолочний, свинину вирізну, рибу заморожену згідно статистичних даних по м. Тернополю на момент поставки.

3.Укладання одноразових угод з суб’єктами господарської діяльності здійснювати до укладання договору на закупівлю з переможцем конкурсу процедури відкритих торгів на сметану та згущене молоко, молоко, сир кисломолочний, свинину вирізну, рибу заморожену.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

98 І.Г. Мединський

Про організацію паркування

Враховуючи рішення виконавчого комітету №87 від 08.02.2017р. «Про тимчасове перекриття руху транспорту на майдані Волі», керуючись Податковим кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дорожній рух», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.На період з 16.02.2017 по 22.02.2017р. включно обмежити платне паркування транспорту на майданчику для платного паркування на майдані Волі на ділянках від вул. Й.Сліпого до вул. Листопадової та від вул. Замкової до вул. Й.Сліпого.

2.Оператору паркування Мисенку М.М. на період з 16.02.2017 по 22.02.2017р. зменшити площу об’єкту оподаткування на майдані Волі на 729м².

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.