Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
18.01.17
20 січня 2017;  автор: admin

18 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №120

Розглянувши звернення ПП «Благоустрій», враховуючи акт приймання-передачі житлового будинку за адресою вул. Київська,9 з балансу підприємства на баланс ОСББ «Київська,9», з метою забезпечення належного утримання вказаного будинку, ефективного та оперативного надання житлово-комунальних послуг, керуючись ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2012р. №120 «Про визначення виконавця послуг» і виключити з переліку будинків, які знаходяться на балансі приватного підприємства «Благоустрій» будинок за адресою вул. Київська,9 (п.15).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

19 М.М.Круть

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 31.03.2015 р. №6/58/10 «Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

20 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

21 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення способу участі у вихованні онуки шляхом встановлення графіку побачень

22 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей

23 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання дітей

24 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

25 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей

26 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній та малолітнім дітям дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування, частин кімнати, садового будинку, земельної ділянки

27 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на реєстрацію автомобіля від імені малолітньої дитини

28 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я неповнолітньої дитини

 

29 Ю.П.Дейнека

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства „Туристично-інформаційний центр міста Тернополя”

На виконання рішення виконавчого комітету від 18.08.2011р.№1372 „Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств”, керуючись Господарським кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства „Туристично-інформаційний центр міста Тернополя” на 2017 рік (додається).

2.Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

30 Ю.П.Дейнека

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства „Парк Загребелля”

На виконання рішення виконавчого комітету від 18.08.2011р.№1372 „Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств”, керуючись Господарським кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства „Парк Загребелля” на 2017 рік (додається).

2.Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

31 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, депутатське звернення, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди, суб’єкт господарювання не встановлений, за адресою вул. Лепкого (біля будинку №8), в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

2.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасової споруди.

3.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасової споруди від електропостачання.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

4.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувалась тимчасова споруда, до належного стану.

4.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

5.Приймання на зберігання демонтованої споруди на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунальноого підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

6.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

7.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

8.Визначити, що повернення демонтованої тимчасової споруди здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

32 О.П. Похиляк

Про забезпечення належного утримання системи тривожної сигналізації

З метою забезпечення належного утримання приміщення за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, яке знаходиться на балансі Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. №7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу здійснювати оплату за утримання системи тривожної сигналізації в приміщеннях будівлі за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, в яких розміщені структурні підрозділи Тернопільської міської ради, а саме: кабінет № 8- заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, кабінет № 36- начальника управління освіти і науки, кабінет № 2 - начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення, кабінет № 33 – відділу державного архітектурно-будівельного контролю, кабінети управління державної реєстрації, кімната охорони на першому поверсі.

2.Зобов’язати Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу забезпечити належне утримання системи тривожної сигналізації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

33 Р.Д.Левчук

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 30.11.2016 р. № 1003 «Про заходи по удосконаленню структури лікувально – профілактичних закладів»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету від 30.11.2016 р. № 1003 «Про заходи по удосконаленню структури лікувально – профілактичних закладів» і викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається)

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

34 Р.Д.Левчук

Про намір передати в оренду об'єкти комунальної власності

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р.№6/9/14 виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на відділ охорони здоров‘я та медичного забезпечення.

 

35 О.П. Похиляк

Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя у 2017 році

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 27.09.2017р. №702 (дані зміни діють з 01.10.2017р.)

Внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 01.02.2017р. №73

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 25 Закону України «Про освіту», частини 3 статті 21, частини 3 статті 22, статті 37 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», Закону України від 05.06.2014 № 1324-18 «Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання», постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 02.02.2011 №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», відповідно до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2002 року № 667, рішення Тернопільської міської ради від 16.12.2016 № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», з метою організації раціонального харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста виконавчий комітет Тернопільської міської ради В И Р І Ш И В :

1.Забезпечити організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2017 році.

2.Встановити вартість харчування одного учня в загальноосвітніх навчальних закладах згідно з додатком 1 (додається).

П.3 викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 1.02.2017р. №73

3.Затвердити перелік категорій учнів, які проживають у м.Тернополі та звільняються від плати за харчування у 2017 році згідно з додатком 2 (додається).

П.4 викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 1.02.2017р. №73

4.Визначити Порядок організації харчування дітей, які проживають у м. Тернополі та звільняються від плати за харчування у 2017 році згідно з додатком 3 (додається).

П.5 втратив чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 27.09.2017р. №702

5.Директорам навчально-виховних комплексів №7,28,32,35 харчування учнів 1-х класів здійснювати відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», розмір плати за їх харчування встановити на рівні розміру плати для дітей дошкільного віку.

6.Затвердити перелік суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють у 2017 році організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Тернополя згідно з додатком 4 (додається).

7.Фінансування витрат на організацію харчування проводити в межах асигнувань державної освітньої субвенції та коштів, виділених у міському бюджеті на освіту.

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

36 І.Г. Мединський

Про встановлення тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 року №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів» та від 02.03.2010 року №258 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів», враховуючи клопотання операторів паркування, керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів, перелік яких затверджений рішенням міської ради від 16 червня 2016 року №7/9/8, на яких ПП «Привокзальний майдан», СПД-ФО Мисенко М.М., уповноважені забезпечувати організацію паркування транспортних засобів, згідно з додатком 1 (додається).

2.Рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.10.2012р. №1704 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів» від 09.01.2013 року №18 вважати таким, що втратило чинність.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

4.Дане рішення набирає чинності з 01.02.2017року.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

37 Н.П.Кучер

Про зміну коду програмної класифікації видатків

Керуючись Бюджетним кодексом України, наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2016р." Зміни до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів /Тимачасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.В додатках №3, 6,7 до рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 „Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік" внести зміни в коди програмної класифікації :

- код " 1115022 Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл" на код"1115031 Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл";

- код"1113140 Заходи державної політики з питань молоді" на код" 1113141 Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді";

- код" 1113150 Функціонування клубів підлітків за місцем проживання" на код"1113142 Утримання клубів підлітків за місцем проживання";

- код" 1113501 Утримання дитячо-юнацького пластового центру" на код"1113500 Утримання дитячо-юнацького пластового центру";

- код "1115024 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд" на код "1115041 Утримання комунальних спортивних споруд";

- код " 1115101 Стипендії провідним спортсменам міста" на код "1115062 Підтримка спорту вищих досягнень та організацій,які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні".

2.Затвердити дане рішення на сесії міської ради.

3.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками