Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
11.01.17
13 січня 2017;  автор: admin

1 О.І.Смик

Про затвердження плану загальноміських культурно – масових заходів на 2017 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про культуру», з метою створення умов для реалізації прав громадян на свободу художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, забезпечення якості та доступності всіх видів культурних послуг, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити план загальноміських культурно - масових заходів на 2017 рік згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

2 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де неповнолітня та малолітня дитина, мають право користування житловим приміщенням

3 З.Б.Здеб

Про погодження передачі квартири в іпотеку банку

4 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав

 

5 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

10.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-9 та видати свідоцтва.

 

6 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

7 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Переоформити ордер на квартиру №…

 

8 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Гайдамахи О.П. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату житловою площею …

 

9 С.Є.Добрікова

Про затвердження акту «Про виділення до знищення документів відділу звернень та контролю документообігу, які не підлягають зберіганню»

Розглянувши акт «Про виділення до знищення документів відділу звернень та контролю документообігу, які не підлягають зберіганню» експертної комісії, створеної відповідно до розпорядження міського голови №14 від 14 січня 2016 р. "Про створення комісії", керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити акт «Про виділення до знищення документів відділу звернень та контролю документообігу, які не підлягають зберіганню» (додається).

 

10 С.Є.Добрікова

Про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами і власними контрольними документами та про стан розгляду скарг

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом виконавчого комітету міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.12.2015року №152 «Про план роботи виконавчого комітету на 2016рік», з метою належної організації роботи щодо дотримання термінів надання відповідей на контрольні документи, звернення юридичних та фізичних осіб, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Взяти до відома інформацію начальника управління організаційно-виконавчої роботи Добрікової С.Є. про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами та власними контрольними документами та про розгляд скарг замовників послуг.

2Керівникам виконавчих органів неухильно дотримуватися вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».щодо оприлюднення проектів рішень міської ради та виконавчого комітету.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами І.С.Хімейчука.

 

11 І.Г. Мединський

Про погодження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільелектротранс» на 2017 рік

На виконання рішення виконавчого комітету від 08.07.2015р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план на 2017 рік комунального підприємства "Тернопільелектротранс" (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

12 Р.Д.Левчук

Про погодження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня №3» на 2017 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним некомерційним підприємством «Міська комунальна лікарня №3» фінансовий план на 2017 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня №3» на 2017 рік згідно з додатком, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

13 Р.Д.Левчук

Про погодження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально – діагностичний центр» на 2017 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним підприємством «Тернопільський міський лікувально – діагностичний центр» фінансовий план на 2017 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фінансовий план комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально – діагностичний центр» на 2017 рік згідно з додатком, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

14 М.В.Горішний

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про адміністративні послуги», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства», «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись рішенням міської ради від 18.08.2015 р. № 6/61/29 «Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Тернопільської міської ради», постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 671 «Деякі питання діяльності органів державного архітектурно будівельного контролю» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів», а саме:

1.1.Послугу А-27-01 читати в наступній редакції: «Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя»;

1.2.Послугу А-27-02 читати в наступній редакції «Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя)»;

1.3.Послугу А-27-04 читати в наступній редакції «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя)»;

1.4.Послугу А-27-05 читати в наступній редакції «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до І-ІІІ категорії складності (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя)»;

1.5.Послугу А-27-06 читати в наступній редакції «Реєстрація декларації про готовність до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя)»;

1.6.Послугу ДДХ 1.4/27-03 читати в наступній редакції «Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, який належить до ІV категорії складності (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя)».

1.7. Включити адміністративну послугу ДДХ 1.4/27-01 «Видача дозволу на виконання будівельних робіт на об’єкт, що належить до ІV категорії складності (об’єктів, розташованих в межах міста Тернополя)».

2.Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 04.05.2016 р. №376 «Про затвердження реєстрів», а саме включити неадміністративну послугу Н-27-04 «Повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання підготовчих/будівельних робіт».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С.Хімейчука.

 

15 М.В.Горішний

Про роботу відділу державного архітектурно-будівельного контролю

Заслухавши звіт начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Горішного Михайла Васильовича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Горішного Михайла Васильовича про роботу відділу взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

16 І.Г. Мединський

Про затвердження примірного договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів міським громадським транспортом загального користування, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2016 року № 988 «Про затвердження Положення про оператора електронних систем у м. Тернопіль», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 р. № 1735; Правилами користування трамваєм і тролейбусом у містах України, затвердженими наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.10.2006 № 329; Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 р. № 1184, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити примірний договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя згідно з додатком (додається).

2.Визначити начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Мединського І.Г. уповноваженою особою на підписання договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

17 Н.П.Кучер

Про внесення змін до бюджету м. Тернополя на 2017 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України Законом України " Про Державний бюджет України на 2017 рік", п.19 рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 „Про бюджет м. Тернополя на 2017 рік" та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Збільшити доходи загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на 80,7тис.грн.

1.1.(41033900) Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 80,7тис.грн.

2.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на 80,7тис.грн,

з них:

оплата праці-66,1тис.грн.

2.1.Управлінню освіти і науки-80,7тис.грн.

З них:

оплата праці-66,1тис.грн.

2.1.1.(1011020) Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами-14,3тис.грн.

З них:

оплата праці -11,7тис.грн.

2.1.2.(1011100) Підготовка робітничих кадрів закладами професійно-технічної освіти - 66,4тис.грн.

З них:

оплата праці-54,4тис.грн.

3.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

4.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

miskrada_download    

Рішення виконавчого комітету з додатками