Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
28.12.16
30 грудня 2016;  автор: admin

1118 А.В.Куриляк

Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2017 році

Відповідно зі статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядком організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №175 від 20.03.2013 року, з метою організації громадських робіт для вирішення ряду суспільно-корисних питань на території міста Тернополя, сприяння зайнятості безробітних, виконання заходів, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Тернополя на 2017 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Організувати у 2017 році за участю державної служби зайнятості оплачувані громадські роботи на підприємствах, організаціях, установах комунальної форми власності, а також за договорами – у інших роботодавців з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу та безробітних.

2.На території міста Тернополя визнати такими, що відповідають його потребам, мають економічну, соціальну та екологічну користь для міста види оплачуваних громадських робіт згідно додатку №1 (додається).

3.Визначити перелік підприємств, установ, організацій комунальної та інших форм власності для організації та проведення оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів міського бюджету, Фонду загальнообов‘язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел згідно додатку №2 (додається).

4.Управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, Тернопільському міськрайонному центру зайнятості забезпечити укладання договорів на організацію громадських робіт для безробітних та їх фінансування з коштів бюджету міста та Фонду загальнообов‘язкового державного соціального страхування на випадок безробіття відповідно до чинного законодавства, в межах виділених коштів.

5.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій комунальної форми власності та іншим роботодавцям міста укладати договори з міськрайонним центром зайнятості на проведення інших робіт тимчасового характеру.

6.Тернопільському міськрайонному центру зайнятості:

- довести дане рішення до відома підприємств, установ та організацій міста Тернополя шляхом опублікування на офіційному сайті Тернопільської міської ради;

- інформувати відділ звернень та контролю документообігу управління організаційно-виконавчої роботи міської ради про хід виконання даного рішення до 10 липня 2017 року та 10 січня 2018 року.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

1119 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, земельної ділянки, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

1120 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування домоволодіння, земельної ділянки на ім’я малолітніх дітей

1121 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітня дитина є співвласником житла

1122 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною батьком, який проживає окремо

1123 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

1124 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

1125 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

1126 О.П. Похиляк

Про затвердження Положення про підготовчу школу для майбутніх першокласників

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення умов для адаптації дітей до школи, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення про підготовчу школу для майбутніх першокласників згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру .

 

1127 О.І.Соколовський

Про затвердження фінансового плану спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» на 2017 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий спеціалізованим комунальним підприємством «Ритуальна служба» фінансовий план на 2017 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» на 2017 рік, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

1128 О.І.Соколовський

Про затвердження фінансового плану Тернопільського міського шляхово ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд»на 2017 рік

Внесено зміни до фінансового плану відповідно до рішення ВК від 26.04.2017р. №304

Керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий Тернопільським міським шляхово ремонтно-будівельним підприємством «Міськщляхрембуд» фінансовий план на 2017 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план Тернопільського міського шляхово ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» на 2017 рік, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

1129 О.І.Смик

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» на 2017 рік

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», керуючись Господарським кодексом України, ст.17, 27, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» на 2017 рік (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

1130 О.І.Смик

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Палац Кіно» Тернопільської міської ради на 2017 рік

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», керуючись Господарським кодексом України, ст.17, 27, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Палац Кіно» Тернопільської міської ради на 2017 рік (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

1131 М.М.Круть

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільський міський стадіон» на 2017 рік

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015 р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Тернопільський міський стадіон » на 2017 рік (додається).

2.Контроль за виконанням фінансового плану комунального підприємства «Тернопільський міський стадіон» на 2017 рік покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

1132 М.М.Круть

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» на 2017 рік

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015 р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» на 2017 рік (додається).

2.Контроль за виконанням фінансового плану комунального підприємства «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» на 2017 рік покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру.

 

1133 В.Й Бесага

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради на 2017 рік

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015 р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» на 2017 р. (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

1134 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 01 липня 2016 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Партнер Медіа» (ід. код …), дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

1135 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 01 липня 2016 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Партнер Медіа» (ід. код …), дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

1136 С.Є.Добрікова

Про план роботи виконавчого комітету на 2017 рік

Керуючись ст.52,53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", регламентом виконавчого комітету, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити план роботи виконавчого комітету на 2017 рік, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами І.С.Хімейчука.

 

1137 О.П. Похиляк

Про здійснення оплати за комунальні послуги

З метою забезпечення належного утримання приміщення за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, яке знаходиться на балансі Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. №7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік» виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1.Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу здійснювати оплату за надані комунальні послуги в приміщеннях будівлі за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, в яких розміщені структурні підрозділи Тернопільської міської ради, а саме: управління освіти і науки, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення, управління культури і мистецтв.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

1138 О.П. Похиляк

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016 року № 768

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про позашкільну освіту», враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 21.12.2016 року № 1093 «Про затвердження мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Тернополя на 2016-2017 навчальний рік» з метою створення умов для здобуття дітьми позашкільної освіти, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016р. № 768 «Про затвердження мережі дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Тернополя на 2016-2017 навчальний рік», а саме:

1.1. Виключити з назви рішення виконавчого комітету міської ради та з пунктів 1; 1.3 рішення слова: «та дитячо-юнацьких спортивних шкіл».

1.2. Викласти додаток 6 до рішення в новій редакції згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.

 

1139 Ю.П.Дейнека

Про доповнення переліку інвестиційно привабливих об’єктів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 03.04.2013 року №359 «Про затвердження переліку інвестиційно привабливих об’єктів» та доповнити додаток до рішення об’єктами згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

1140 Б.В.Ясеновський

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2016р. №994 «Про проведення зимової торгівлі»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом МВС України від 23.12.2003р. №1649 «Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів», враховуючи лист Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.11.2016р. №994 «Про проведення зимової торгівлі» та викласти п.1.1., п.4. в новій редакції:

1.1. Організацію зимової торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами (крім піротехнічних виробів) на Театральному майдані на конкурсних засадах з 12.12.2016р. по 22.01.2017р., згідно схеми розміщення (додається).

4. Учасникам зимової торгівлі:

4.1. здійснювати реалізацію продовольчих та непродовольчих товарів (крім піротехнічних виробів) згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності в сфері торгівлі;

4.2. здійснювати реалізацію алкогольних та слабоалкогольних напоїв виключно до 22.00 год.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

1141 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,( зі змінами) та рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову С.В.Надала

 

1142 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 126 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 29.11.2013р. № 6/39/3 «Про затвердження Програми реконструкції, капітального ремонту тротуарів у м. Тернополі на 2014-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 126 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни покриття тротуарів в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Надала С.В.

 

1143 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2016р. № 251 «Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі»

З метою виконання робіт з реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 150101 «Капітальні вкладення», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2016р. № 251 «Про затвердження титульного списку реконструкції набережної Тернопільського ставу по вул. Білецькій («Циганка») під відпочинково-прогулянкову зону в м. Тернополі» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Надала С.В.

 

1144 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.05.2016року №453 «Про затвердження титульного списку поточного ремонту заїздів до дошкільних навчальних закладів та прилеглої території в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з поточного ремонту заїздів та прилеглих територій до дошкільних навчальних закладів в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків загального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.05.2016року №453 «Про затвердження титульного списку поточного ремонту заїздів до дошкільних навчальних закладів та прилеглої території в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Надала С.В.

 

1145 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» та загального фонду державного бюджету по КПК 2761070 «Державний фонд регіонального розвитку», враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.05.2016р. № 362-р «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016р. за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 93 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Надала С.В.

 

1146 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2016р. № 94 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об’єктів благоустрою в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Надала С.В.

 

1147 Н.П.Кучер

Про внесення змін до бюджету м. Тернополя на 2016рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.18,19, рішенням міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016р.», рішенням Тернопільської обласної ради від 22.12.2016 року № 436, розпорядженням голови ОДА від 26.12.2016 року № 766-ОД та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зменшити доходи загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на 330,049тис.грн.

1.1. (41030600) Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім»ям з дітьми, малозабезпеченим сім»ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи П групи внаслідок психічного розладу - 328,149 тис.грн.

1.2. (41031000) Субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу - 1,9 тис.грн.

2.Зменшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок субвенції з державного бюджету - 330,049тис.грн.

2.1. Управлінню соціальної політики - 330,049 тис.грн., в тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету - 330,049 тис.грн.

2.1.1. (090302) Допомога у зв»язку з вагітністю і пологами - 0,883тис.грн.

2.1.2. (090303) Допомога на догляд за дитиною віком до 3 років - 8,661 тис.грн.

2.1.3. (090304) Допомога при народженні дитини - 250,333 тис.грн.

2.1.4. (090305) Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування - 4,204 тис.грн.

2.1.5. (090306) Допомога на дітей одиноким матерям - 1,206 тис.грн.

2.1.6. (090307) Тимчасова державна допомога дітям - 33,702 тис.грн.

2.1.7. (090401) Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім»ям - 1,016 тис.грн.

2.1.8. (091300) Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 4,366 тис.грн.

2.1.9. (090413) Допомога на догляд за інвалідом І чи П групи внаслідок психічного розладу – 23,778 тис.грн.

2.1.10. (090406) Субсидії населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу - 1,9 тис.грн.

3.Збільшити доходи загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок субвенції з державного бюджету на 24406,5 тис.грн.

3.1. (41030800) Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот - 24406,5тис.грн.

4.Збільшити видатки загального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок субвенції з державного бюджету - 24406,5тис.грн.

4.1.Управлінню соціальної політики - 24406,5тис.грн., в тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету - 24406,5 тис.грн.

4.1.1.(090201) Пільги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нациських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово – комунальні послуги - 1708,350 тис.грн.

4.1.2. (090204) Пільги ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально – виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв»язку та захисту інформації України, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально – виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту та ветеранів Державної служби спеціального зв»язку та захисту інформації України, звільненим зі служби за віком, хворобою або вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально – виконавчої системи, державної пожежної охорони, пенсіонерам з числа слідчих прокуратури, дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально – виконавчої системи, державної пожежної охорони, загиблих або померлих у зв»зку з виконанням службових обов»язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні, звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби, батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, Державної служби спеціального зв»язку та захисту інформації України, які загинули (померли), пропали безвісти або стали інвалідами при проходжені служби, на житлово – комунальні послуги - 206,6 тис.грн.

4.1.3. (090207) Пільги громадянам, які постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов»язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово – комунальні послуги - 158,3 тис.грн.

4.1.4. (090215) Пільги багатодітним сім»ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім»ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім»ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, на житлово – комунальні послуги - 104,710 тис.грн.

4.1.5. (090405) Субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг - 22228,540 тис.грн.

5.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

6.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

1148 В.Л.Кібляр

Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 14.12.2016р. №1071 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»

Керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Рішення виконавчого комітету від 14.12.2016р. №1071 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» - вважати таким, що втратило чинність.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

1149 І.Г. Мединський

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів електричним транспортом в м. Тернополі

Відповідно до Законів України «Про міський електричний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства інфраструктури України від 25.11.13р. № 940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай , тролейбус)», враховуючи клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» №813/15 від 16/11/2016р. (з доданим розрахунком розрахункового тарифу), керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» тарифи на послуги з перевезення пасажирів електричним транспортом: • 3,00 грн. за одну поїздку для громадян; • 2,00 грн. за одну поїздку для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учнів загальноосвітніх шкіл і професійно-технічних навчальних закладів.

3.Вважати таким, що втратили чинність п. 1,2 рішення виконавчого комітету від 24.02.2016 року №176 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів електричним транспортом в м. Тернополі» з дня опублікування даного рішення в засобах масової інформації.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

5.Дане рішення набирає чинності з 10.01.2017 року.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

1150 І.Г. Мединський

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», беручи до уваги звернення підприємств – перевізників щодо приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського транспорту економічно обґрунтованим витратам, з метою задоволення потреб громадян у доступних, якісних і безпечних перевезеннях, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Тернополі:

1.1.у автобусах, що працюють в режимі маршрутного таксі, для суб’єктів господарювання незалежно від форми власності:

• 4.00 грн. - за одну поїздку;

• 4.00 грн. - за перевезення багажу (одне місце);

1.2 у автобусах, що працюють в звичайному режимі руху, для суб’єктів господарювання незалежно від форми власності:

• 4.00 грн. - за одну поїздку;

• 4.00 грн. - за перевезення багажу (одне місце);

• 2.00 грн. – проїзд одного учня, студента (за одну поїздку).

2.При розрахунку тарифів на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Тернополі рівень рентабельності не може перевищувати 20 відсотків.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній» та на офіційному сайті міської ради.

4.Дане рішення набирає чинності з 10.01.2017 року.

5.П.1 рішення виконавчого комітету від 17.02.2015 р. №126 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Тернополі» вважати таким, що втратило чинність.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками