Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
14.12.16
16 грудня 2016;  автор: admin

1035 О.І.Соколовський

Про виділення коштів на поповнення статутного капіталу

Керуючись рішенням міської ради від 21.10.2016 року №7/12/12 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року №7/3/23 «Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік» та ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КФК 180409 «Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» для поповнення статутного капіталу спеціалізованому комунальному підприємству «Ритуальна служба» Тернопільської міської ради на загальну суму 50 000,00 грн. (п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.) на встановлення камер відеоспостереження на кладовищах.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

1036 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №14 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 01.12.2016 р. (додається).

 

1037 Т.Г.Басюрська

Про затвердження рішення спільного засідання адміністрації та житлово-побутової комісії Управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області про надання квартири

Розглянувши клопотання Управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, керуючись Житловим кодексом України, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити рішення спільного засідання адміністрації та житлово-побутової комісії Управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області від 26.08.2015 року (протокол №5) про надання двокімнатної квартири №…

 

1038 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

10.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-9 та видати свідоцтва.

 

1039 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

10.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-9 та видати свідоцтва.

 

1040 Т.Г.Басюрська

Про надання дозволу на реєстрацію в гуртожитку

Розглянувши заяву Маргін І.І. (іден.номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи висновки громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Дати дозвіл …

 

1041 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Бунт Є.В. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату житловою площею …

 

1042 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Вандяк І.І. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

1043 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Мацало О.А. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

1044 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку   Розглянувши заяву Федак В.В. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…

 

1045 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Переоформити ордер на квартиру №…

 

1046 Т.Г.Басюрська

Про реєстрацію квартири в якості службової

Розглянувши клопотання господарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія», керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Зареєструвати в якості службової господарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія» двокімнатну квартиру №…

 

1047 З.Б.Здеб

Про припинення функціонування прийомної сім’ї

1048З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

1049 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування, частин квартири, житлового будинку,земельної ділянки від імені малолітніх дітей

1050 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

1051 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я неповнолітньої дитини

1052 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

1053 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартир на ім’я неповнолітньої дитини

1054 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

1055 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 20.03.2013року №288 «Про надання соціального статусу малолітній дитині»

 

1056 Г.М.Денисюк

Про роботу відділу обліку та фінансового забезпечення

Заслухавши звіт начальника відділу обліку та фінансового забезпечення Денисюк Галини Миколаївни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника відділу обліку та фінансового забезпечення Денисюк Галини Миколаївни про роботу відділу взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

1057 О.І.Смик

Про роботу управління культури і мистецтв

Заслухавши звіт начальника управління культури і мистецтв Смика Олександра Івановича , відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління культури і мистецтв Смика Олександра Івановича про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

1058 Т.С.Корчак

Про роботу управління економіки, промисловості та праці

Заслухавши звіт начальника управління економіки, промисловості та праці Корчак Тетяни Станіславівни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління економіки, промисловості та праці Корчак Тетяни Станіславівни про роботу управління економіки, промисловості та праці взяти до відома, згідно з додатком (додається).

 

1059 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік»

З метою виконання та оплати робіт капітального ремонту житлового фонду міста за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,( зі змінами) та рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами) виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1 Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 132 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову С.В.Надала

 

1060 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 07.09.2016р. № 756 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування на 2016 рік»

З метою виконання та оплати робіт з капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування за рахунок видатків спеціального фонду місцевого бюджету, враховуючи рішення міської ради №7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (зі змінами) та рішення міської ради №6/55/4 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду м. Тернополя на 2015-2020 роки» (зі змінами), керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 07.09.2016р. №756 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста - термомодернізації на умовах співфінансування на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

1061 О.І.Соколовський

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 116 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 27.01.2015р. № 6/55/5 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (із змінами) та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2016р. № 116 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту – заміни та влаштування світлофорних об'єктів в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову С.В.Надала.

 

1062 Ю.П.Дейнека

Про затвердження протоколу робочої групи

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо, об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 03.10.2012 року №1586, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №4 від 30.11.2016 року робочої групи щодо розгляду листа ПП «Дружба-Нафтопродукт» про намір укласти додаткову угоду до інвестиційного договору №28 від 09.09.2015 року щодо облаштування тенісних кортів на території парку Національного відродження (додається).

2.Зобов’язати заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С. підписати додаткову угоду до інвестиційного договору №28 від 09.09.2015 року.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

1063 З.Б.Здеб

Про надання статусу, встановлення піклування над неповнолітньою дитиною

1064 З.Б.Здеб Про надання дозволу для отримання грошової компенсації на ім’я малолітньої дитини

 

1065 Л.Я.Бобрівець

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.03.2016 №183 «Про затвердження Цілей якості Тернопільської міської ради на 2016 рік»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Настановою з якості Тернопільської міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 02.03.2016 № 183 «Про затвердження Цілей якості Тернопільської міської ради на 2016 рік», а саме: виключити з додатку до рішення п. 5.2. «Розробити та виготовити інформаційні буклети ЦНАП».

 

1066 М.Т.Чашка

Про надання громадянам грошової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 06.12.2016 № 14 та протокол засідання комісії від 06.12.2016 №1 про розгляд заяв громадян щодо відшкодування коштів на лікування мешканців м. Тернополя, постраждалих внаслідок листопадової негоди з 13 по 17 листопада 2016 року, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 107 інвалідам, членам Тернопільського міського об’єднання інвалідів війни в Афганістані в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 21400 (двадцять одну тисячу чотириста) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 64 інвалідам, членам Тернопільської обласної організації Українського товариства глухих в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 12800 (дванадцять тисяч вісімсот) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати грошову допомогу 35 інвалідам, членам Тернопільської громадської організації «Центр реабілітації інвалідів і підтримки інвалідного руху» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 7000 (сім тисяч) гривень, згідно з додатком 3 (додається).

4.Надати грошову допомогу 2 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Тернопільського обласного комітету ветеранів ядерних випробувань в розмірі 500 гривень кожному, на загальну суму 1000 (одна тисяча) гривень, згідно з додатком 4 (додається).

5.Надати грошову допомогу 50 активістам Чорнобильського руху Тернопільської міської громадської організації «Спілка Чорнобиль» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в розмірі 300 гривень кожному, на загальну суму 15000 (п'ятнадцять тисяч) гривень, згідно з додатком 5 (додається).

6.Надати грошову допомогу в розмірі по 10000 (десять тисяч) гривень, а саме:

- 2 інвалідам війни з числа учасників бойових дій, які брали участь в АТО;

- 3 дітям з сімей загиблих в АТО, згідно з додатком 6 (додається).

7.Надати грошову допомогу 6 громадянам, які постраждали внаслідок вуличних травм під час аномальних снігопадів, на загальну суму 8800 (вісім тисяч вісімсот) гривень, згідно з додатком 7 (додається).

 

1067 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи листи управління муніципальної поліції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення, власники яких не встановлені, згідно з додатком до рішення (додається).

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком до рішення (додається).

4.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.

5.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.

6.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

6.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.

6.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

7.Приймання на зберігання демонтованих споруд на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

8.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

9.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

10.Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

11.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

1068 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної поліції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди – кіоску, власник якого не встановлений, за адресою вул. Львівська в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

2.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасової споруди.

3.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасової споруди від електропостачання.

4.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

4.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувалась тимчасова споруда, до належного стану.

4.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

5.Приймання на зберігання демонтованої споруди на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунального підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

6.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

7.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

8.Визначити, що повернення демонтованої тимчасової споруди здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

1069 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасової споруди, суб’єкт господарювання ТОВ «Бетті Аїс Україна», за адресою вул. Чорновола, 3 в 20-ти денний термін з дня прийняття рішення.

2.Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єкта господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасової споруди в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

3.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасової споруди.

4.Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасової споруди від електропостачання.

5.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

5.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місця, на якому розташовувалась тимчасова споруда, до належного стану.

5.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

6.Приймання на зберігання демонтованої споруди на території Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного підприємства «Міськшляхрембуд» або комунальноого підприємства «Тернопільелектротранс» оформити відповідними актами.

7.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.

8.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

9.Визначити, що повернення демонтованої тимчасової споруди здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

1070 В.Л.Кібляр

Про визнання такими, що втратили чинність пункти 2,3,4,6 додатку до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. №654 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування»

Керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Пункти 2, 3 ,4, 6 додатку до рішення виконавчого комітету від 28.07.2016р. №654 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування» - вважати такими, що втратили чинність.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної поліції.

 

1071 В.Л.Кібляр

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Рішення втратило чинність відповідно до рішення ВК від 28.12.2016р. №1148

 

1072 О.І.Соколовський

Про погодження передачі майна

З метою забезпечення експлуатації та утримання у належному технічному стані майна територіальної громади м. Тернополя, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити КП ТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» передачу Тернопільському міському шляховому ремонтно-будівельному підприємству «Міськшляхрембуд» майна, згідно додатку (додається).

2.Прийняття - передачу майна вказаного в п.1 даного рішення оформити згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову С.В. Надала.

 

1073 І.Г. Мединський

Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету від 23.11.2016 року № 988 " Про затвердження положення про оператора електронних систем у м. Тернополі", від 23.11.2016 року № 990 " Про оголошення конкурсу на відбір оператора електронних систем у м. Тернополі", в зв’язку із проведенням конкурсу по визначенню оператора електронних систем у м. Тернополі, для забезпечення належного рівня надання послуг електро- та автомобільним транспортом, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол засідання конкурсного комітету по визначенню оператора електронних систем у м. Тернополі, згідно з додатком (додається).

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку укласти договори про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

1074 Н.П.Кучер

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 „Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік”

Розглянувши пропозиції фінансового управління про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/23 "Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік " (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

1075 Ю.П.Дейнека

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. №2067, Правилами розміщення зовнішньої реклами у місті Тернополі, враховуючи протокол засідання Ради з питань зовнішньої реклами від 14 червня 2016 року, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Вербовому Богдану Богдановичу (ід. номер …), дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається).

2.Управлінню стратегічного розвитку міста протягом п’яти робочих днів видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дідича В.Є.

 

1076 О.І.Соколовський

Про надання фінансової підтримки

З метою надання фінансової підтримки об»єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Тернополя, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (зі змінами), рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами), рішенням міської ради № 7/5/13 від 26.01.2016 року «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Тернополя на 2016-2018 роки», враховуючи звернення мешканців ОСН-БК «Добробут» по проспекту Злуки,11; ОСББ «Бережанська,55»; ОСББ «Лозовецька,20»; ОСББ «СОФІЯС» по буд. Стадникової,20; ОСББ «МБ6» по буд. Мостова-бічна,6; ПП»Сонячне» по буд. 15 Квітня,7; ПП «Наш дім» по будинках Клима Савури,7 та Малишка,3; ДП «Люкс-1» ПП «Люкс» по будинках Симоненка,18, Вербицького,10, Генерала Тарнавського,8; ПП «Благоустрій» по буд. Лепкого,8, згідно рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти загального фонду, КФК 100101 «Житлово-експлуатаційне господарство», КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" на фінансову підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та підприємствам, які обслуговують житловий фонд міста Тернополя на придбання матеріалів необхідних для виконання поточного ремонту житлових будинків, згідно з додатком (додається).

2.Внести зміни до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 30.11.2016 р. № 1029 «Про надання фінансової підтримки» та виключити з додатку рішення п.1, п 2 та п.5.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову С.В.Надала.

 

1077 Т.С.Корчак

Про Програму економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2017 рік

З метою ефективного вирішення проблем соціально-економічного розвитку та поліпшення якості життя мешканців міста, керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», від 01.07.2016 р. №399 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити проект Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2017 рік, згідно додатку 1 (додається).

2.Управлінню економіки, промисловості та праці подати проект Програми на затвердження міської ради.

3.Галузевим управлінням та відділам міської ради щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним, надавати управлінню економіки, промисловості та праці міської ради інформацію про хід виконання заходів та Програми економічного і соціального розвитку м. Тернополя на 2017 рік.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

 

1078 Н.П.Кучер

"Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік"

Розглянувши пропозиції фінансового управління про бюджет міста Тернополя на 2017 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити проект рішення міської ради "Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік" (додається) і внести його на розгляд сесії міської ради.

 

1079 Н.П.Кучер

Про схвалення прогнозу бюджету міста Тернополя на 2018-2019 роки

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 21, 76 Бюджетного кодексу України, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Схвалити прогноз бюджету міста Тернополя на 2018-2019 роки (додається).

2.Прогноз бюджету міста на 2018-2019 роки подати на розгляд міської ради з проектом рішення про бюджет міста на 2017 рік.

 

1080 В.Л.Кібляр

Про розгляд звернення КП Тернопільської міської ради «Тернопільелектротранс»

Розглянувши звернення комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопільелектротранс» від 07.12.2016р. №978/01, керуючись Законами України «Про оренду землі», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням четвертої сесії шостого скликання Тернопільської міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/7 «Про заходи щодо управління комунальним майном», рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.03.2011р. №331 «Про затвердження положення про порядок надання дозволу на передачу комунального майна, укладення правочинів щодо його розпорядження та здійснення планових капітальних витрат», враховуючи рішення сьомої сесії сьомого скликання Тернопільської міської ради від 21.04.2016р. №7/7/84, протокол засідання постійної комісії з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі від 07.09.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Тернопільелектротранс» укладення договору суборенди землі з ТОВ «Меркурійбуд» відповідно до звернення від 07.12.2016р. №978/01.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Остапчук В.О.

 

1081 І.Г.Мединський

Про передачу на баланс

З метою проведення належної підготовки та проведення новорічних та Різдвяних свят, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Тернопільелектротранс» передати комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» на баланс мобільні павільйони в кількості 10 штук вартістю 280 000,00 грн.(двісті вісімдесят тисяч гривень 00 копійок).

2. Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Туристично -інформаційний центр міста Тернополя» прийняти на баланс мобільні павільйони, згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками