Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
23.11.16
25 листопада 2016;  автор: admin

973 В.В.Мединський

Про безоплатну передачу на баланс майна комунальної власності

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання розпорядження міського голови від 08.06.2016р. № 173 «Про інвентаризацію нежитлових будівель, споруд, приміщень в житлових будинках, що перебувають на балансі підприємств виконавців житлово-комунальних послуг у житловому фонді», з метою належного обліку майна комунальної власності та ефективного його використання, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Приватному підприємству „Дружба сервіс-житло 1” безоплатно передати на баланс управління обліку та контролю за використанням комунального майна нежитлові приміщення комунальної власності за адресою вул. Золотогірська,16 загальною площею 71,1 кв.м. первісною (балансовою) вартістю 51675,48 грн., знос 31667,78 грн.

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна прийняти на баланс нежитлову будівлю за адресою вул. Новий Світ,17, літери «А», загальною площею 92,6 кв.м., вартістю 558520,00 гривень.

3.Прийняття-передачу майна, зазначеного в п.1. рішення, оформити відповідними документами згідно чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

974 Л.Я.Бобрівець

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 286 від 13.04.2016

П.п.1.2-1.3. втратили чинність відповідно до рішення ВК від 22.02.2017р. №122

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.04.2016 № 286 «Про затвердження реєстрів послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі»:

1.1. Додаток 1 до рішення викласти в новій редакції згідно з додатком 1 (додається).

1.4. Додаток 5 до рішення викласти в новій редакції згідно з додатком 4 (додається).

2.Визнати таким, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 28.07.2016 р. №619 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №286 від 13.04.2016 р.», від 21.09.2016 р. № 767 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 619 від 28.07.2016 р».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, уповноваженого з питань системи управління якістю І.С.Хімейчука.

 

975 Б.В.Ясеновський

Про визнання таким, що втратило чинність, Погодження режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення на території м. Тернополя

Керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 21.05.2014р. №517 «Про затвердження Положення про погодження режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення в м. Тернополі» (із змінами та доповненнями), інформаційний запит гр.Дідуха Я.В. щодо функціонування магазину «Центр радіокомпонентів «БЕРЕКА» за адресою бульвар Тараса Шевченка, 33, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Визнати таким, що втратило чинність Погодження режиму роботи об’єктів сфери торгівлі та сфери обслуговування населення на території м. Тернополя від 13.03.2015р. №52, видане ФОП Собчуку А.Г. (ідн. код …).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

976 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордера

Розглянувши заяву Наконечного А.Ю. (іден.номер …), керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Переоформити ордер на квартиру №…

 

977 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

 

978 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

8.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-7 та видати свідоцтва.

 

979 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

 

980 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

981 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітньої дитини

982 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир

983 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав

 

984 І.Г.Максимів

Про роботу управління муніципальної поліції

Заслухавши звіт начальника управління муніципальної поліції Максиміва Ігора Григоровича, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Звіт начальника управління муніципальної поліції Максиміва Ігора Григоровича про роботу управління муніципальної поліції взяти до відома, згідно з додатком (додається).

2.Визнати роботу управління муніципальної поліції недостатньою.

3.Начальнику управління муніципальної поліції:

3.1.Вжити заходів для покращення показників роботи.

3.2.Повторно прозвітувати про роботу управління в січні 2016р.

 

985 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу для отримання грошової компенсації

986 З.Б.Здеб

Про надання дозволу для отримання грошової компенсації на ім’я малолітньої дитини

 

987 М.Ф.Лесів

Про безкоштовне встановлення квартирних приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду звернень громадян з приводу безкоштовного встановлення приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок, керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити безкоштовно квартирні прилади обліку води громадянам, згідно з додатком № 1(додається).

2.Виконати безкоштовну заміну нагрівальних приладів в квартирах громадян, згідно з додатком № 2 (додається).

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.

 

988 І.Г. Мединський

Про затвердження Положення про оператора електронних систем у м. Тернопіль

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів міським громадським транспортом загального користування, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про дорожній рух», «Про автомобільний транспорт», Цивільним кодексом України, Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, Правилами користування трамваєм і тролейбусом у містах України, Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Положення про оператора електронних систем у м. Тернопіль згідно з додатком (додається).

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку спільно з управлінням правового забезпечення розробити та подати на затвердження виконавчим комітетом примірний договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення у відповідності до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

989 І.Г. Мединський

Про затвердження складу конкурсного комітету

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», рішенням Тернопільської міської ради від 19.08.2016 р. № 7/11/12 «Про Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті в м. Тернополі»,, з метою забезпечення належної організації проведення конкурсу на відбір оператора електронних систем у м. Тернопіль, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити склад конкурсного комітету по визначенню оператора електронних систем у м. Тернопіль згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

990 І.Г. Мединський

Про оголошення конкурсу на відбір оператора електронних систем у м. Тернопіль

З метою належної організації функціонування АСОП та ОП та інших електронних систем, для підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом, керуючись Законами України «Про місцевесамоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт»,«Про автомобільний транспорт», Цивільним кодексом України, Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс на відбір оператора електронних систем у м. Тернополі згідно з додатком (додається).

2.Конкурсному комітету по визначенню оператора електронних систем у м. Тернопіль:

2.1. провести конкурс на відбір оператора електронних систему м. Тернопіль до 13.12.2016 року;

2.2.подати на затвердження виконавчого комітету протоколи засідань конкурсного комітету в 5–ти денний термін після проведення конкурсу.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку не пізніше ніж через 30 днів з моменту набрання чинності рішенням конкурсного комітету укласти з переможцем конкурсу Договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Тернополя.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації розмістити оголошення про проведення конкурсу в газеті «Тернопіль Вечірній» та на офіційному веб-сайті міської ради.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

991 В.Й Бесага

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2012 р. №1401

Розглянувши звернення приватного підприємства «Люкс», представлений проект відповідності до ДБН санітарних, протипожежних норм проведеної реконструкції житлових приміщень з долученням частини коридору загального користування по вул. Київській, 6/701, виконаний ПП «ВолКаС», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2012 р. №1401 «Про розгляд звернення ПП «Люкс» з питань погодження виконаного перепланування приміщень гуртожитку за адресою вул. Київська, 6» і вилучити з тексту «№701».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О. Остапчук, В.В. Стемковського.

 

992 О.П. Похиляк

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.04.2011 року № 762

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою встановлення належного контролю за використанням майна комунальної власності міста та оформлення права власності за Тернопільською міською радою на об’єкти комунальної власності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п. 45, п. 46 додатку до рішення виконавчого комітету від 28.04.2011 року № 762 «Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою на об’єкти комунальної власності» згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

993 М.Ф.Лесів

Про надання дозволу комунальному підприємству «Тернопільводоканал» на здійснення планових капітальних витрат

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільводоканал», враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 16.03.2011р. № 331 «Про затвердження положення про порядок надання дозволу на передачу комунального майна, укладення правочинів щодо його розпорядження та здійснення планових капітальних витрат», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити комунальному підприємству «Тернопільводоканал» здійснити планові капітальні витрати в сумі 130 000,00 грн. (сто тридцять тисяч гривень 00 копійок) на придбання сегментів для огородження місць розкопок при виконанні аварійно-відновлювальних та планово-попереджувальних робіт на водопровідно-каналізаційних мережах.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Надала С.В.

 

994 Б.В.Ясеновський

Про проведення зимової торгівлі

Внесено зміни відповідно до рішення ВК від 28.12.2016р. №1140

З метою створення сприятливих умов для організації та проведення зимової торгівлі в період святкування новорічних та різдвяних свят у м. Тернополі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», від 14.12.2010р. №6/2/4 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.04.2009 року №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя»:

доповнено п1.1 відповідно до рішення ВК від 28.12.2016р. №1140

1.1. Організацію зимової торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами (крім піротехнічних виробів) на Театральному майдані на конкурсних засадах з 12.12.2016р. По 22.01.2017р., згідно схеми розміщення (додається).

2.Затвердити склад конкурсної комісії з організації зимової торгівлі, згідно з додатком (додається).

3.Комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» забезпечити організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення зимової торгівлі, вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил, встановлення біо-туалетів, електропостачання об’єктів торгівлі.

Доповнено п.4 відповідно до рішення ВК від 28.12.2016р. №1140

4.Учасникам зимової торгівлі:

4.1. здійснювати реалізацію продовольчих та непродовольчих товарів (крім піротехнічних виробів) згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності в сфері торгівлі;

4.2. здійснювати реалізацію алкогольних та слабоалкогольних напоїв виключно до 22.00 год.

5.Організувати торгівлю ялинками з 15.12.2016р. По 20.01.2017р. За адресами:

- вул. 15 Квітня (біля буд. №23);

- бульвар С.Петлюри (навпроти магазину «Сільпо»);

- вул. Київська (біля будинку побуту);

- проспект Злуки (біля буд. №1);

- вул. Максима Кривоноса (біля магазину «Сільпо»);

- вул. Гетьмана І.Мазепи (майданчик біля буд. №2);

- перехрестя вулиць Миру – Дружби;

- вул. Карпенка (біля магазину «Берегиня»);

- вул. С.Будного (біля магазину «Барвінок»);

- вул. Генерала Шухевича (навпроти буд. №24);

- проспект Степана Бандери (біля магазину «Орбіта»);

- перехрестя вулиць Лесі Українки – Клима Савури;

- вул. Малишка (біля буд. №1);

- вул. Слівенська (біля магазину «Прогрес»);

- вул. Бродівська (площадка біля верхнього тунелю);

- вул. Живова (біля буд. №2);

- вул. Живова (біля ТЦ «Орнава»).

6.Торгівлю ялинками здійснювати за наявності документа про походження продукції, угоди на санітарне утримання території, укладеної із балансоутримувачем.

7.Комунальному підприємству «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» проводити збір внесків за торгівлю ялинками відповідно до рішення міської ради від 14.12.2010р. №6/2/4 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.04.2009 року №5/26/8 «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя».

8.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення святкової торгівлі.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

995 Н.П.Кучер

Про перерозподіл бюджетних асигнувань та внесення змін до назви об’єкту

Керуючись Бюджетним кодексом України, п.18 рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23„Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік” та враховуючи висновки постійної комісії з питань бюджету та фінансів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зменшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів на 480,0тис.грн. з них: капітальні видатки - 480,0тис.грн.

1.1.Управлінню освіти і науки – 480,0тис.грн. з них : капітальні видатки - 480,0тис.грн.

1.1.1.(070101) Дошкільні заклади освіти – 480,0тис.грн. з них : капітальні видатки -480,0тис.грн.

2.Збільшити видатки спеціального фонду міського бюджету по головних розпорядниках коштів за рахунок зменшення (п.1) на 480,0тис.грн. з них : капітальні видатки - 480,0тис.грн.

2.1. Управлінню освіти і науки – 480,0тис.грн. з них : капітальні видатки - 480,0тис.грн.

2.1.1.(070802) Методична робота , інші заходи у сфері народної освіти -480,0тис.грн. з них : капітальні видатки-480,0тис.грн.

3.Внести зміни в додаток "Перелік об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку" згідно з додатком ( додається).

4.Затвердити дане рішення на черговій сесії міської ради.

5.Фінансовому управлінню Тернопільської міської ради внести відповідні зміни до річного розпису асигнувань.

 

996 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 21.11.2016 № 12, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 11 громадянам , які постраждали внаслідок вуличних травм під час аномальних снігопадів, на загальну суму 102000 (сто дві тисячі) гривень, згідно з додатком (додається).

2.Надати грошову допомогу на лікування .

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бицюру Л.О.

 

997 М.Ф.Лесів

Про ліквідацію наслідків стихійного лиха

В рішення МВК внесено зміни відповідно до рішення МВК від 30.11.2016р. №1024

З метою ліквідації наслідків метеорологічної надзвичайної ситуації (сильних снігопадів, заметілей) у м. Тернополі, яка сталася в період з ночі 12.11.2016 року на 13.11.2016 року, забезпечення належного утримання шляхово - мостового господарства міста та керуючись рішенням виконавчого комітету від 12.10.2016 року №846 «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період на 2016-2017 роки», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:

1.1.залучити суб’єкти господарювання різних форм власності та наявну в них техніку і механізми до ліквідації наслідків снігопаду, протягом зимового періоду 2016-2017р.р.;

1.2. провести розрахунки за надані послуги по ліквідації наслідків аномального снігопаду у відповідності до актів наданих послуг прийнятих балансоутримувачем відділом технічного нагляду Тернопільської міської ради, згідно з додатком, додається;

пункт 1.3. викладено в редакції відповідно до рішення МВК від 30.11.2016р. №1024

1.3. Забезпечити відшкодування витрат пов’язаних з виконанням робіт з благоустрою на вулицях м. Тернополя у зимовий період 2016-2017 років».

Пункт1.3. вважається пунктом 1.4. відповідно до рішення МВК від 30.11.2016р. №1024

1.4.понесені витрати включити до листів – претензій ТОВ «Теркомуналсервіс»

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову С.В. Надала.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатком