Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Рішення виконавчого комітету:
16.11.16
16 листопада 2016;  автор: admin

943 М.Ф.Лесів

Про тимчасове обмеження руху вантажного транспорту

З метою забезпечення безпеки руху автомобільного та громадського транспорту в зимовий період 2016- 2017 років, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Обмежити рух вантажного транспорту вагою більше 8 тон під час атмосферних опадів у вигляді снігу або під час ожеледиці, з 16.11.2016 року до 01.03.2017 року від 06 години по 23 годину.

2.Встановити відповідні додаткові дорожні знаки, згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції України в Тернопільській області.

3.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити цілодобовий нагляд за організацією та безпекою руху транспорту відповідно до встановлених дорожніх знаків в районі шляхопроводу та на підходах до нього.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

944 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №13 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 10.11.2016 р. (додається).

 

945 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

5.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-4 та видати свідоцтва.

 

946 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

947 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

948 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитини має право користування житловим приміщенням

949 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

950 З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо зміни способу та порядку участі у вихованні та спілкуванні з дитиною

951 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній та малолітній дитині дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна

952 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 22.07.2016року №613 «Про надання статусу малолітній дитині та її влаштування»

953 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітній дитині дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна

954 З.Б.Здеб

Про надання статусу та влаштування малолітньої дитини

Рішення втратило чинність відповідно до рішення МВК від 19.07.2017р. №505

 

955 С.Є.Добрікова

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 18.11.15р. №2 «Про затвердження регламенту виконавчого комітету міської ради»

Враховуючи результати моніторингу «Індекс демократичності міст», керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 18.11.2015р. №2 «Про затвердження регламенту виконавчого комітету міської ради»:

1.Викласти п.4.30 в наступній редакції: «Протокол оформляється та оприлюднюється протягом 5 робочих днів після засідання із зазначенням результатів поіменного голосування щодо проектів рішень виконавчого комітету».

2.Доповнити п.5.24 наступним текстом: «Рішення виконавчого комітету оприлюднюються не пізніше п'яти робочих днів з дня їх прийняття. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення, якщо виконавчим комітетом не встановлено пізнішого терміну його вступу в дію».

3.Викласти п.5.3. в наступній редакції: «Проекти рішень вносяться на розгляд виконавчого комітету міської ради керівниками виконавчих органів міської ради, заступниками міського голови, керівниками установ та комунальних підприємств".

 

956 С.Є.Добрікова

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету № 1537 від 21.09.2011 р. «Про затвердження Інструкції з діловодства у Тернопільській міській раді та її виконавчих органах»

З метою належної організації роботи щодо формування справ та враховуючи пропозиції зовнішнього аудиту, кадрові зміни, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету № 1537 від 21.09.2011 р. «Про затвердження Інструкції з діловодства у Тернопільській міській раді та її виконавчих органах» та викласти окремі пункти додатку у наступній редакції:

8.2.3. Під час формування справ слід дотримуватися таких загальних правил: вміщувати у справи тільки виконані документи відповідно до заголовків справ у номенклатурі; групувати у справи документи, виконані протягом одного календарного року, за винятком перехідних справ (ведуться протягом кількох років), особових справ; вміщувати у справи оригінали, у разі їх відсутності - копії документів; не допускати включення до справ чорнових, особистих документів, документів, що підлягають поверненню; окремо групувати у справи документи тимчасового зберігання; за обсягом справа тривалого (понад 10 років) зберігання, як правило, не повинна перевищувати 250 аркушів і 30 - 40 мм завтовшки (за винятком документів, які прошнуровані, пронумеровані, підписані розробником та складають одну справу).

8.2.5. Додатки та долучені до розпорядчих документів документи, Положення, правила, інструкції тощо, які затверджені розпорядчими документами, групуються разом із розпорядчими документами.

2.Доповнити п.8.2.7 додатку до рішення виконавчого комітету № 1537 від 21.09.2011 р. наступним реченням: Зазначені документи один раз у півріччя здаються в архівний відділ на зберігання.

3.В п.8 додатку до рішення виконавчого комітету № 1537 від 21.09.2011 р. замість слів «старшим інспектором» читати «посадовою особою».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

 

957 С.Є.Добрікова

Про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами і власними контрольними документами та про стан розгляду скарг

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом виконавчого комітету міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.12.2015року №152 «Про план роботи виконавчого комітету на 2016рік», з метою належної організації роботи щодо дотримання термінів надання відповідей на контрольні документи, звернення юридичних та фізичних осіб, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Взяти до відома інформацію начальника управління організаційно-виконавчої роботи Добрікової С.Є. про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами, розпорядчими документами та власними контрольними документами та про розгляд скарг замовників послуг.

2.Керівникам виконавчих органів при наданні відповіді на контрольний документ щодо продовження терміну надавати інформацію про фактичне виконання станом на день подання та чітко вказувати причину перенесення терміну із зазначенням дати.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами І.С.Хімейчука.

 

958 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2016 рік

Керуючись рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 08.07.2015р. № 584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши наданий комунальним підприємством «Тернопільводоканал» змінений фінансовий план на 2016 рік, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити зміни до фінансового плану комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2016 рік, погодженого рішенням виконавчого комітету від 23.12.2015 р.№167 «Про погодження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2016 рік » та викласти його в новій редакції, додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В

 

959 І.Г. Мединський

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Міськавтотранс» на 2017 рік

Внесено зміни в фінансовий план відповідно до рішення виконавчого комітету від 6.12.2017р. №880

На виконання рішення виконавчого комітету від 08.07.2015р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Міськавтотранс» на 2017 рік (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

960 І.Г. Мединський

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» на 2017 рік

На виконання рішення виконавчого комітету від 08.07.2015р. №584 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Тернополя», керуючись Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити фінансовий план комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» на 2017 рік (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

961 Б.В.Ясеновський

Про встановлення режиму роботи закладам ресторанного господарства

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.11.2014р. №1086 «Про Порядок встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля» (із змінами та доповненнями), враховуючи рішення комісії по розгляду заяв щодо встановлення нічного режиму роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля від 16.08.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Встановити:

1.1. погоджений з власником нічний режим роботи до 03.00год. бару «Теко» за адресою м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 18 терміном на один рік (ФОП Левчук О.А., ідн. код …);

1.2. погоджений з власником цілодобовий режим роботи ресторану «Оскар» за адресою м. Тернопіль, вул. С.Крушельницької, 18 терміном на один рік (ФОП Білик Т.К., ідн. код …; ФОП Станько Н.В., ідн. код …).

2.Зобов’язати суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку в нічний час.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, управління муніципальної поліції.

 

962 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ, керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»., затверджених постановою ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про зарахування на квартирний облік та надання квартир громадянам міста згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей.

2.Затвердити протокол №10 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 10.11.2016 р. (додається).

 

963 Б.В.Ясеновський

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Доповнити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016р., затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.12.2015р. №69 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік», згідно з додатком (додається).

 

964 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 11.11.2016 № 11, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 240 громадянам на загальну суму 250300 (двісті п’ятдесят тисяч триста) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу в розмірі по 10000 (десять тисяч) гривень, а саме: - 19 інвалідам війни з числа учасників бойових дій, які брали участь в АТО;

-4 інвалідам війни з числа учасників Революції Гідності;

-4 батькам дітей з сімей загиблих в АТО, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати грошову допомогу 46 членам Тернопільської громадської організації «Інваліди опорно-рухового апарату», в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 9200 (дев’ять тисяч двісті) гривень, згідно з додатком 3 (додається).

4.Надати грошову допомогу 62 членам Тернопільського міського об’єднання «Спілка батьків-опікунів дітей, які хворіють дитячим церебральним паралічем «Крила ангела» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 12400 (дванадцять тисяч чотириста) гривень, згідно з додатком 4 (додається).

5.Надати грошову допомогу 44 членам Тернопільської міської молодіжної громадської організації «Молодіжний Рух Інвалідів» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 8800 (вісім тисяч вісімсот) гривень, згідно з додатком 5 (додається).

6.Надати грошову допомогу 13 членам Тернопільської громадської організації інвалідів «Опора» в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 2600 (дві тисячі шістсот) гривень, згідно з додатком 6 (додається).

7.Надати грошову допомогу 35 інвалідам по зору Тернопільського учбово-виробничого підприємства Львівського учбово-виробничого об’єднання УТОС в розмірі 200 гривень кожному, на загальну суму 7000 (сім тисяч) гривень, згідно з додатком 7 (додається).

8.Надати адресну безготівкову допомогу 7 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 8 (додається).

9.Підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг припинити надання адресної безготівкової допомоги 21 громадянину у зв’язку з отриманням житлових субсидій, державних пільг та зі зміною місця проживання, за відповідний період, згідно з додатком 9 (додається).

 

965 Г.М.Денисюк

Про затвердження протоколу засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів та виділення коштів

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Тернопільського учбово-виробничого підприємства Львівського Учбово-виробничого об’єднання УТОС, Тернопільської міської громадської організації родин дітей-інвалідів «Дитина», Тернопільського міського відділення Української спілки колишніх малолітніх в’язнів фашизму, Тернопільської міської громадської організації «Мистецьке об’єднання «Коза», Тернопільського Обласного Відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, Тернопільської обласної громадської організації «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «Бебіко», Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, Громадської організації «Центр інноваційних ідей» та відповідно до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 7/3/12 «Про програму підтримки громадських організацій на 2016-2018рр.», рішення комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №10 засідання комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів від 09.11.2016р. (додається).

2.Виділити Тернопільському учбово-виробничому підприємству Львівського Учбово-виробничого об’єднання УТОС на статутну діяльність 10000 (десять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 250404) КЕКВ 2610 – 10000,00 грн.

3.Виділити Тернопільській міській громадській організації родин дітей-інвалідів «Дитина» на статутну діяльність 17000 (сімнадцять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій на реалізацію соціально-культурних проектів, здійснення статутної діяльності та виконання завдань Програми (КФК 250404) КЕКВ 2610 – 17000,00 грн.

4.Відділу обліку та фінансового забезпечення провести своєчасне фінансування згідно пунктів 2-3 даного рішення.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук.

 

966 М.Ф.Лесів

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016р. № 798 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту шляхово-мостового господарства – влаштування об’єктів велоінфраструктури в м. Тернополі на 2016 рік»

З метою виконання робіт з капітального ремонту шляхово-мостового господарства – влаштування об’єктів велоінфраструктури в м. Тернополі у 2016 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КФК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 22.12.2015р. № 7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік» (із змінами), від 03.03.2016р. № 7/6/65 «Про затвердження Програми розвитку велосипедної інфраструктури міста на 2016-2020 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016р. № 798 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту шляхово-мостового господарства – влаштування об’єктів велоінфраструктури в м. Тернополі на 2016 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

967 І.Г. Мединський

Про затвердження Порядку справляння плати за проїзд у міському електричному транспорті м. Тернополя з використанням автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів міським громадським транспортом загального користування, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», Цивільним кодексом України, Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, Правилами користування трамваєм і тролейбусом у містах України, рішенням Тернопільської міської ради від 19.08.2016р. №7/11/12 «Про Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті в м. Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.ЗатвердитиПорядок справляння плати за проїзд у міському електричному транспорті м. Тернополя з використанням автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» поетапно запроваджувати Порядок справляння плати за проїзд у міському електричному транспорті м. Тернополя з використанням автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів з грудня 2016 року.

3.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній» та на офіційному сайті міської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.

 

968 І.Г. Мединський

Про перерахунок коштів з цільового фонду

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до рішень міської ради від 21.10.2016р. №7/12/12 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.15р.№7/3/23 «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік», від 07.06.2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (із змінами і доповненнями) , з метою інформаційного забезпечення, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради перерахувати кошти КП "Тернопіль Інтеравіа" для відшкодування витрат по здійсненню монтажу та налаштуванню комп’ютерної мережі з влаштуванням необхідного обладнання за рахунок коштів з КФК 240900 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 20 000,00 грн. (двадцять тисяч гривень 00 копійок).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

969 І.Г. Мединський

Про безоплатні перевезення пасажирів тролейбусами КП «Тернопільелектротранс»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», в зв'язку із складними погодніми умовами, з метою зменшення приватного автотранспорту на дорогах міста та створення додаткових зручностей мешканцям, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» забезпечити безоплатне перевезення всіх категорій пасажирів міськими тролейбусами 16, 17 та 18 листопада 2016 року включно.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

970 М.Ф.Лесів

Про надання фінансової підтримки підтримки

З метою надання фінансової підтримки об»єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Тернополя, керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради № 7/3/23 від 22.12.2015р. «Про бюджет міста Тернополя на 2016 рік»,( зі змінами), рішенням міської ради № 6/55/5 від 27.01.2015р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2015-2016 роки» (зі змінами), рішенням міської ради № 7/5/13 від 26.01.2016 року «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Тернополя на 2016-2018 роки», враховуючи звернення голів об»єднань співвласників багатоквартирних будинків: «Просвіти,19», «Чубинського,4», будинковий комітет по вул. Київська,6 та ДП «Люкс-1» ПП«Люкс» та рішеннями постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозбереження та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти загального фонду, КФК 100101 «Житлово-експлуатаційне господарство», КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" направити на фінансову підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та підприємствам, які обслуговують житловий фонд міста Тернополя на придбання матеріалів необхідних для виконання поточного ремонту житлових будинків, згідно з додатком (додається).

2.Виключити пункти 6 і 7 з додатку до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 09.11.2016 р. № 934 «Про надання фінансової підтримки»

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

971 І.Г. Мединський

Про погодження укладення договору

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», враховуючи лист комунального підприємства «Тернопільелектротранс» №790/01 від 08.11.2016р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» укладення договору на адміністрування та сервісно-технічну підтримку роботи АСОП та ОП.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є. Дідича.

 

972 В.В.Мединський

Про відшкодування коштів

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи звернення дочірнього підприємства «Сервіс ТЕТ» комунального підприємства «Тернопільелектротранс», представлені матеріали, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дочірньому підприємству «Сервіс ТЕТ» комунального підприємства «Тернопільелектротранс» передати по акту прийому-передачі в управління обліку та контролю за використанням комунального майна звіт про оцінку майна, нежитлових будівель та споруд, що належать Тернопільській міській раді та перебувають на балансі дочірнього підприємство «Сервіс ТЕТ» комунального підприємства «Тернопільелектротранс» за адресою м. Тернопіль вул. Тролейбусна,7а та підтверджуючі документи про понесені витрати для оцінки вартості вищезгаданого майна.

2.Прийняття-передачу документації згідно п.1. рішення, оформити відповідними документами згідно чинного законодавства.

3.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради відшкодувати дочірньому підприємству «Сервіс ТЕТ» комунального підприємства «Тернопільелектротранс» витрати в сумі 13,6 тис. грн., понесені для оцінки вартості комунального майна, яке знаходиться по вул. Тролейбусна,7А за рахунок коштів з КФК 240900 “Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади”.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.О.Остапчук, В.Є.Дідича.

 

miskrada_download    
Рішення виконавчого комітету з додатками